متوقف شده توسط COVID-19 ورزشی باید حفاظت از سلامت کلی

حالا قسمت سخت می آید.

در این کشور برای اولین بار متمرکز در مقیاس بزرگ از تلاش برای کمک به مبارزه با رمان و کشنده coronavirus COVID-19 بزرگ حرفه ای و آماتور ورزش لیگ به حالت تعلیق و یا لغو تقریبا در تمام رقابت های این هفته است. ظرف 48 ساعت NCAA لغو NCAA بسکتبال مسابقات NHL و NBA به حالت تعلیق فعال خود را فصل به فصل و لیگ اصلی بیس بال متوقف بهار آموزش و عقب رانده فصل به طور منظم حداقل دو هفته.

با توجه به دو مدیران اصلی لیگ های حرفه ای که صحبت به سنت پل پایونیر پرس شرط ناشناس ماندن این صنعت است فقط در حال حاضر بیدار شدن از خواب به واقعیت از آنچه آنها انجام و شروع کار چه می آید بعدی.

هنگامی که و چگونه ممکن است آنها سر بازی ؟ چگونه می شود آنها را جبران بازیکنان برای کوتاه فصل ؟ چگونه ممکن است این فصل حمایت شرکت های بزرگ و پخش معاملات تغییر دهید ؟ و چقدر ممکن است پول را از دست بدهند ؟

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“از منظر مالی آن را فقط به یک چیز خوب” یکی اجرایی گفت جمعه, مارس 13. “هنوز ما مشغول برخورد با مسائل از این بیماری است که ما در میانهی شب اجرای هر شماره به تعیین آنچه ما نزولی است.”

چند روز گذشته گفت: از دیگر صرف گرفتن “مردم ما حل و فصل است.”

لیگ اصلی بیس بال بازیکنان داده شد سه گزینه در روز جمعه: اقامت در نزدیکی بهار امکانات آموزشی که در آن آنها می توانند همچنان به کار کردن با یک تعداد محدودی از کارکنان; رفتن به شهرستانها که در آن تیم خود را بر اساس جایی که آنها می توانید استفاده از آن امکانات و یا رفتن به خانه خود را به اقامت دائم.

آنها می توانند سفر به اروپا و ژاپن و یا کره جنوبی

NBA و NHL بازیکنان خواسته شده است برای باقی ماندن در بازار به خانه خود و به عنوان آنجا که ممکن است در خانه های خود. NHL است منع بازیکنان از تیم امکانات از طریق حداقل آخر هفته و خواسته آنها را به کار کردن در مستقل ورزشگاه.

از بعد از ظهر شنبه تنها ایالات متحده ورزشکاران شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای COVID-19 رودی Gobert و داناون میچل از یوتا جاز.

“گام بعدی این است که برای کار با اتحادیه های کارگری و دیگر همکاران برای تعیین آنچه به منزله یک معنی دار قطعنامه به فصل” گفت: David M. کارتر مدیر ورزشی کسب و کار گروه و استادیار با USC است لوریر دانشکده کسب و کار.

“آیا آن را در نیمی از بازی های باقی مانده و کامل تخته سنگ از پلی آف? آن است که به حرکت رو به جلو در حال حاضر و هر که در پلی آف در حال حاضر ساخته شده از پلی آف? آن را در حال حاضر در مورد کار در یک صدایی خود را با شرکای سرمایه گذاری برای کشف کردن آنچه که بهترین است برخی بسیار بد گزینه است.”

ورزشی لیگ به دست آورده اند برخی از مهر با خود تصمیم به تعلیق فعالیت کارتر گفت: نشان دادن یک نگرانی برای بازیکنان خود و مشتریان. در حال حاضر آنها باید حرکت مسائلی مانند اینکه آیا بازیکنان پرداخت خواهد شد از دست رفته در بازی و چه حامیان مالی شرکت ها و پخش همکاران را جبران درآمد از دست رفته.

شبکه های تلویزیونی CBS و Turner Broadcasting را از دست داده اند 10 سال از 14 سال پخش حقوق معامله را برای مسابقات NCAA که برای آنها پرداخت می شود $10.8 میلیارد دلار است. شرکت پرداخت تیم برای سوئیت علامت و نام تجاری حقوق در استادیوم آنها انتظار دارند که کل فصل.

‘هیچ بیمه’

کارتر گفت: بحث بین لیگ و همکاران خواهد بود ظریف و به احتمال زیاد حرکت فراتر از زبان در قرارداد — حتی اگر برخی از آنها حاوی احتمالات برای حوادث خارج از این تیم ها در کنترل معقول و منطقی به اصطلاح فورس ماژور و حوادث. این امر می تواند از اهمیت ویژه ای برای گپ و پخش شرکای خود را به دلیل سودآور مردان مسابقات بسکتبال شد به سادگی لغو شد.

“خود را از توافق نامه باید همه نوع از احتمالات برای آواره لغو و یا به تعویق افتاد, بازی,” او گفت:. “می شنوید زیادی در مورد نیروی majeure قرارداد, اما من مطمئن هستم که NCAA را کار مشترک با (CBS) و TBS به انجام آنچه بهترین برای همه. آن را در هر کسی که علاقه به می گویند: “ما در حال پرداخت شما” یا ” ما در حال دادن هر چیزی در بازگشت.’ “

قانونی وجود دارد استراتژی و احتمالات برای تیم از دست دادن حوادث و قطعا وجود دارد این است که زبان در قراردادهای معامله به راهنمایی یا اجرای, چگونه برای جبران بازیکنان در طول یک وقفه. اما روایت است که تیم می تواند سقوط در بیمه نامه های گمراه کننده است.

پرسید: اگر لیگ باید بیمه برای چنین حوادث, یکی از ورزش های اجرایی گفت: “وجود ندارد و من فکر نمی کنم لیگ های دیگر آن را دارند یا نه.”

اجرایی از لیگ های مختلف موافقت. حق بر چنین سیاستی خواهد بود تا فصل آنها نمی توان مالی ،

“شما می توانید بیمه برای تاسیسات آسیب, اما وجود دارد هیچ بیمه برای از دست رفته بازی با توجه به یک بیماری همه گیر” یکی اجرایی گفت. “وجود دارد هیچ سیاست بیمه است که نجات ورزش است.”

NHL و NBA هنوز هم می تواند جبران بازی و شاید کل postseason و MLB و MLS هنوز هم می تواند بازی بیشتر از خود فصل است. اما از دست دادن پول اجتناب ناپذیر است حتی اگر آن را فقط در از دست داده و حضور و غیاب. برای هاکی و یا تیم بسکتبال است که می تواند تا آنجا که $1.5 میلیون در هر بازی.

“شب تاریک خوب نیست برای کسی” یک exec گفت.

“آسیب پذیر” از دست دادن بسیاری

که به ویژه برای بسیاری از کارگران ساعتی و فروش امتیازات در استادیوم و همچنین به عنوان کسب و کار مهمان نوازی که تکیه می کنند نه فقط به طور منظم فصل بازی های زیادی حوادث مانند آخر هفته آینده NCAA wrestling قهرمانی در مینیاپولیس و NCHC Frozen Faceoff در خیابان هم لغو شد در این هفته.

این واکنش های اولیه به این هفته لغو جان Budd, یک استاد کار و سازمان در دانشگاه مینه سوتا را کارلسون دانشکده مدیریت.

“به عنوان کسی که کار مطالعات و کار اولین چیزی که واقعا جهش است ضرر و زیان است که تا حد زیادی نامرئی کارگران در حال رفتن به رنج می برند” باد گفت. “این ستاره در NBA و یا NHL اما کارگران پشت صحنه, فروش امتیازات و تمیز کردن. امیدوارم این تیم ها و لیگ ها می تواند مراقبت از این کارگران به طوری که آنها واقعا احساس نمی کند و تاثیر است.”

یک گروه از بازیکنان NBA که شامل سابق تیمبرولوز ستاره Kevin Love کمک به پرداخت حقوق کارکنان ساعتی در عرصه و رزمندگان طلایی امور خارجه Dallas Mavericks ساکرامنتو کینگز و کلیولند کاوالیرز را اعلام کرد قصد دارد به عرصه پرداخت کارکنان برای چند هفته آینده.

چند تیم NHL و نه از جمله وحشی را متعهد به ادامه پرداخت ساعتی کارکنان در طول توقف کار به عنوان به خوبی. هنوز هم وجود خواهد داشت بسیاری از فرعی تلفات Budd گفت.

“ورزشکاران در کانون توجه است اما واقعا آن را به هزاران و یا میلیون ها واقعا آسیب پذیر ترین کارگران که ایستاده به از دست دادن بیشتر است.” “آنها هیچ گزینه ای از کار در خانه و یا از راه دور و در بسیاری از موارد لازم نیست که مقدار زیادی از پس انداز. آنها در یک وضعیت مخاطره آمیز; آن را به امور مالی خود را در یک مسیر متفاوت است.”

وحدت در حال حاضر

سخاوت و نگرانی برخی از بازیکنان و تیم ها در حال نشان دادن برای کارگران ساعتی است که نشان دهنده یک کل وحدت بین بازیکنان و مدیریت در فوری پی تصمیم به تعلیق یا لغو بازی. که Budd گفت: بعید است به آخرین.

در برخی از نقطه لیگ و اتحادیه بازیکنان را مجبور به توافق بر جبران خسارت تنظیمات. این یکی از بسیاری از موضوعات مورد بحث و جمعه و شنبه توسط MLB کمیسر راب مانفرد و بازیکنان MLB انجمن, مدیر اجرایی, تونی کلارک در طول جلسات در اسکاتسدیل, Ariz.

“در تمام لیگ های حرفه ای وجود دارد که یک تاریخچه از مشاجره بین نیروی کار و مدیریت” باد گفت. “شما لازم نیست به بیش از حد قدیمی به یک حافظه ستیز توقف کار, بنابراین من انتظار می رود یک مقدار مشخصی از مشاجره در اینجا به عنوان به خوبی.”

تمام رشته های ورزشی به خصوص بیس بال را به زمان برای بازیکنان برای آماده سازی جسمی برای بازگشت. NHL و NBA نیاز به تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از به طور منظم فصل بازی خواهد بود به اندازه کافی برای تعیین حذفی تیم است. MLB به حالت تعلیق در بهار آموزش با بیش از دو هفته باقی مانده و حتی دوقلوها — یک تیم است که برنده 101 بازی و لیگ آمریکا مرکزی بخش فصل گذشته هم ساخت پرسنل تصمیم گیری.

اولیه امید بود که بازی خواهد بود به حالت تعلیق چند هفته در حالی که در ایالات متحده موجود coronavirus اما بسیاری گمان می کنند که جدول زمانی خوشبین است. دیگر تیم ها بازی نمی سخت تر بازگشت خواهد بود.

تیم بازیکنان و حامیان کارتر گفت: به خوبی می توانم فکر می کنم فراتر از موافقت نامه های حقوقی و در نظر گرفتن طولانی مدت سلامت خود را در لیگ تیم ها و روابط است.

“این یک بازی بیس بال با شما شرکای استراتژیک” او گفت:. “آنها نیاز به مطمئن شوید که همه آنها در حال پارو زدن در همان جهت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>