سهام به شدت افزایش می یابد در نشانه هایی از پیشرفت در مبارزه با ویروس

توسط استن چو

نیویورک — سهام شروع به پریدن کرد و در بازارهای سراسر جهان دوشنبه پس از برخی از سخت ترین-آمار مناطق ارائه جرقه امید که بدترین شیوع کروناویروس ممکن است در افق.

سهام ایالات متحده با صعود بیش از 4% در چند دقیقه اول از تجارت, پیگیری دستاوردهای مشابه در اروپا و آسیا. در نشانه دیگری است که سرمایه گذاران احساس بیشتر خوش بینانه در مورد اقتصاد را در مسیر عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش نسبت به آن به دست آورید در چهار روز.

جدید کروناویروس عفونت و مرگ و میر در حال نشان دادن نشانه هایی از کاهش در اسپانیا و ایتالیا است. مرکز ایالات متحده شیوع نیویورک نیز گزارش داد یک شیب در تعداد مرگ و میر روزانه هر چند مقامات هشدار داد خیلی زود به بگویید که آیا این فقط یک نوسان گذرا و یا شروع یک روند است.

S&P 500 بود تا 4.4 درصد از 9:51 صبح به وقت شرق و در سرعت به پاک کردن تمام ضرر و زیان خود را از هفته قبل از زمانی که دولت گزارش تعداد رکورد اخراج گسترده اقتصاد است. میانگین صنعتی داو جونز رز 991 یا 4.7% به 22,038 و نزدک بود تا 4.3 درصد است.

بازار شده اند و نگران در انتظار نشانه هایی که میزان عفونت های جدید ممکن است توقف شتاب در برخی از نقطه. انفجار از موارد باعث شده است که کسب و کار در سراسر جهان به تعطیل اخراج به اوج و پرواز به لغو به عنوان مقامات امیدواریم به سرعت گسترش ویروس. این اقدامات سختگیرانه معنی بازارهای فرح بخش به صورت ناگهانی شیب رکود است.

اما اوج در موارد جدید را به وضوح در چه مدت رکود ممکن است آخرین و چقدر عمیق آن خواهد بود. تا آن زمان بازار بتواند در حدس بزند.

“صدها نفر از مردم در حال عبور دور هر روز از این بیماری همه گیر اما کمتر از روز گذشته به بازارهای امیدوارم که این مستند اقدامات در نهایت شروع به اثبات موثر” جفری هالی از Oanda گفت: در یک تفسیر.

“مانند بقیه جهان, بازارهای مالی در حال جستجو برای هر slivers از امید,” او گفت:.

S&P 500 است که هنوز هم بیش از 23 درصد از آن رکورد در ماه فوریه اما ضرر و زیان شده اند پس از کاهش واشنگتن وعده داده شده مقادیر عظیم کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد است.

در ژاپن نخست وزیر روز دوشنبه گفت که او در حال آماده شدن برای اعلام 108 تریلیون ین ($1 تریلیون دلار) بسته به تقویت جهان سوم بزرگترین اقتصاد است. آن خواهد بود ژاپن بزرگترین-همیشه بسته برای اقتصاد و تقریبا دو برابر به عنوان انتظار می رود.

اقتصاد ژاپن در حال حاضر کاهش اواخر سال گذشته قبل از وقوع مجبور اقتصاد جهانی به یک محافظ کما القا شده توسط مقامات بهداشتی.

اعلام خبر دادند ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص به افزایش 4.2%. در جای دیگر در آسیا و جنوب Kora را Kospi شروع به پریدن کرد 3.9% و هانگ سنگ در هنگ کنگ افزایش یافت 2.2%.

در اروپا و آلمان را داخ بازگشت 4.9 درصد و شاخص CAC 40 در فرانسه شروع به پریدن کرد 3.8%. FTSE 100 لندن 2.4% افزایش پیدا کرد.

عملکرد در 10 سال عملکرد خزانه داری افزایش یافت به 0.66% از 0.58% اواخر جمعه. بازده تمایل به افزایش زمانی که سرمایه گذاران در حال بالا بردن انتظارات خود را برای رشد اقتصادی و تورم است.

نفت خام کاهش یافت و به برخی از آن سود از قبل از هفته زمانی که انتظارات افزایش یافت که عربستان سعودی و روسیه ممکن است کاهش در برخی از تولید خود را.

تقاضا برای نفت کاهش یافت با توجه به ضعف اقتصادی و هر گونه تقلیل در تولید کمک خواهد کرد سرپا نگه داشتن قیمت آن است. یک جلسه بین اوپک و روسیه و دیگر تولیدکنندگان در ابتدا برنامه ریزی شده برای روز شنبه, گرچه, بود گزارش را به عقب رانده تا پنج شنبه.

معیار خام ایالات متحده کاهش یافت $1.01 دلار 27.33 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد از دست داد $1.09 یا 3.2% کاهش به $33.02 در هر بشکه رسید.

AP کسب و کار نویسنده ایلین Kurtenbach کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>