استیو سیمونز: Canucks 2011 بهترین تیم هرگز به برنده جام استنلی

نظر: “آنچه میله با من است, ما تا به حال شانس خود را برای شکستن از طریق به کانادا تیم از سال 1993 به پیروزی در جام جهانی. که می شده اند در ونکوور در کانادا”

ریک Bowness مربی است در بازی ها بیشتر از هر کس دیگری در لیگ ملی هاکی, تاریخچه, اما یک بازی که بیش از هر زمان دیگر ثابت شده او را به این روز است.

بازی 7 از جام استنلی نهایی. ژوئن 15, 2011: شب شهر سوخته و ونکوور کناکز از دست داد به جام استنلی.

در آن شب Canucks شد بهترین تیم هرگز به پیروزی در جام جهانی.

در انصاف و بهتر است تیم را از دست داده اند در پلی آف به تازگی به عنوان در سال گذشته با Tampa Bay Lightning نه برنده شدن در یک پست تنها-بازی فصل.

در طول راه وجود دارد برخی از بزرگ قرمز بال تیم که برنده نشد و برخی از شگفت انگیز Washington Capitals تیم که برنده نشد اما بال آمد و برنده فنجان و پایتخت در نهایت برنده آنها. و البته که بابی Orr و بوستون برونز دست دادن به تازه کار کن درایدن و Montreal Canadiens در بزرگ ناراحت از سال 1971 اما آنها آمد و یک سال بعد به پیروزی دوباره.

با Canucks. آن متفاوت بود.

این یکی انجام می شود و برای ونکوور. یک شانس برای قهرمانی. این شات خود را — پس از پنج فصل از غالب هاکی. این شات خود را — و آنها نمی تواند به پایان برسد.

“آن لطمه می زند و به این روز گفت:” Bowness در حال حاضر سر مربی تیم با ستاره دالاس و سپس دستیار مربی تحت آلن Vigneault با Canucks.

“آن لطمه می زند و بسیار. وجود دارد مقدار زیادی از درد درگیر با نگاه به عقب. گاهی اوقات زمانی که جام استنلی ارائه شده است من به زور خودم را به تماشای. من نمی خواهم به آن را ببینید. که (سال) باقی می ماند با من هر روز از من هاکی زندگی است.

“شما ببینید ما مانند یک تیم بزرگ و شاید مهم تر ما مانند بچه ها بزرگ بزرگ از جمله شیمی عالی مربیگری همه رو به همراه همه چیز شما می خواهید. من هرگز در یک تیم می خواهم که قبل از و من هرگز در یک تیم مانند که پس از.

“که بسیار دردناک چیزی که به طریق زندگی می کنند. ما یک تیم خوب است و ما می دانستیم که ما تا به حال یک تیم خوب. آن را فقط به من از آن همه است. شما به اطراف نگاه کنید در حال حاضر و شما متوجه آن را بیش از. دوقلوها (دانیل و هنریک Sedin) بازنشسته شد. کوین Bieksa بازنشسته شده است. رایان Kesler بازنشسته شده است. الکس لانه بازنشسته شده است. (روبرتو) سیدنی بازنشسته شده است. بیشتر از آن تیم بازی کنم. که ما بهترین فرصت است. ما بود که به ضرب گلوله.

“من احساس می کنم بد برای هر یکی از آن بازیکنان است. آنها انجام این کار در اطراف آنها را. همه آنها می دانند که آن را بهترین تیم آنها تا به حال در …”

یک تیم مانند سال 2011 Canucks نمی آید در اطراف اغلب. راه آنها کنترل همه چیز است. آنها به پایان رسید برای اولین بار در NHL در برنده و امتیاز. برای اولین بار در اهداف به ثمر رساند. برای اولین بار در اهداف ، برای اولین بار در faceoffs به دست آورد. برای اولین بار در بازی قدرت. سوم در مجازات کشتن در قابل توجه 85.6 درصد است.

برای اولین بار در یک کنفرانس غرب که ویژه دفاع از قهرمان Chicago Blackhawks آینده قهرمان لس آنجلس همراه با سن خوزه با 107 امتیاز و سه تیم دیگر با 99 امتیاز. در فوتبال معادل غربی آن سال بود هاکی گروه مرگ.

و 2011 قرار بود Canucks سال است. این باشگاه رفت تا سه بازی به هیچ چیز در nemesis شیکاگو در دور 1 از پلی آف و به نوعی از دست داده و سه بعدی بازی برای قرار دادن سری به عصبی هفتم بازی. بازی 7 فرستاده شد به اضافه کاری در یک Jonathan Toews کوتاه دست هدف و سپس لانه بیرون آمد از جعبه مجازات در وقت اضافی به نمره به طور معمول درهم و برهم سری برنده است.

وجود دارد بسیاری از هاکی افرادی که قسم می خورم که شما باید چهره به چهره با فاجعه قبل از اینکه شما می توانید پیدا کردن راه خود را به یک قهرمانی. که برنده شد کناکز’ لحظه ورود آنها به رهبری جایی. آنها پس از ضرب و شتم نشویل در شش بازی ها و کوسه ها در پنج برای پیشبرد به عنوان مورد علاقه های شما برای برنده شدن در این جام است.

آنها را بترساند. این جشن بود که به بعدی.

آن را فقط اتفاق افتاده است. Defenceman دن Hamhuis آسیب در بازی 2 Final. و سپس defenceman هارون رم رو به حالت تعلیق درآمد. “که دو نفر از ما پنج” گفت: Bowness. و پس از پیروزی در دو بازی اول از سری مسابقات قهرمانی در خانه Canucks شروع به سقوط از هم جدا و از دست دادن هر سه بازی در بوستون.

پس از آن بازی 7 در خانه در برابر برونز در یک هومر سری. آنها outshot بوستون 37-21, outhit بوستون 47-29 و به دنبال نمره اول در عقد بازی. این تیم که برای اولین بار از گل برنده هر یک از شش بازی اول.

دانیل Sedin که موفق شده بود خود را برادر هنریک به عنوان NHL به ثمر رساند قهرمان شد و در موقعیت مناسب برای قرار دادن Canucks جلوتر در اوایل بازی 7. همه او تا به حال به انجام شوت در یک شبکه خالی است. جن منعکس بیش از چوب است. “اگر این هدف می رود که می داند چه اتفاقی می افتد ؟” گفت: لورنس گیلمن در حال حاضر دستیار مدیر کل افرا برگها و سپس دستیار جنرال موتورز از Canucks جایی که او مشغول به کار ترین سال خود را تحت مدیر کل مایک Gillis.

Sedin led NHL در به ثمر رساند. برادر هنریک چهارم به پایان رسید. هیچ Bruin در بالا 40 به ثمر رساند در این فصل. بوستون برنده بازی 7 توسط یک 4-0 نمره. نمره به نظر می رسید هیچ چیز مثل بازی خود را.

“آنچه که من آموخته است که در سال و آن را با من گیر کرده است که بهترین تیم همیشه برنده” گفت: گیلمن. “این تیم بازی بهترین در آن زمان است که برنده است. و نه ما.

“این به من ثابت شده برای این روز است. آن را با زندگی من در هر روز است. این بدون شک بیشتر خرد کردن شکست من با تجربه من در کار حرفه ای از برخی از 25 سال است. آن را در سمت چپ یک طعم و مزه بد در دهان من.

“شما می توانید همه چیز فکر می کنم باید متفاوت بوده است. شما می توانید فکر می کنم در مورد تمام است که اما آنچه میله با من این است که عمیق احساس غم و اندوه است. این باید اتفاق برای سازمان ما برای بازیکنان ما برای شهرستان ما است.

“من مشغول به کار در ونکوور برای یک دوره طولانی از زمان. وجود دارد یک بخشی از روح و روان ورزش فن وجود دارد که خدایان همیشه در حال توطئه بر علیه آنها و همه چیز کار نمی کند. این ذهنیت را در اولین روز از حق رای دادن, از دست دادن اولین انتخاب به بوفالو از پیش نویس (گیلبرت Townsend بیش از دیل Tallon).

“چه چوب با من است, ما تا به حال شانس خود را برای شکستن از طریق به کانادا تیم از سال 1993 به پیروزی در جام جهانی. که می شده اند در ونکوور بزرگ در کانادا است.”

آنها هفت بازی برابر بوستون و هشت گل به ثمر رساند. بالاترین نمره تیم در هاکی نمی تواند نمره که همیشه ، دروازه بان تیم توماس هرگز بهتر از او آن دو هفته است.

“مردم را فراموش کرده ام چگونه به خوبی سیدنی در خانه و گفت:” گیلمن. “او تا به حال دو shutouts در خانه و عالی بود در دیگر پیروزی در خانه است. اگر ما بسته بوستون در بازی 7 او را تبدیل به اولین دروازه بان در جام استنلی تاریخ به سه shutouts در جام استنلی نهایی است.”

او این کار را نکرد. براد Marchand, فقط تبدیل شدن به یک ستاره و پاتریس برگرون در حال حاضر یک ستاره به ثمر رساند دو گل در پیروزی برای برونز در بازی 7. تا به حال در این فصل تکمیل شده است برونز ممکن است مورد علاقه را به نفع خود دوباره. هر دو Marchand و ملجأ باقی می ماند به عنوان ستاره های اصلی در امروز NHL. تنها Canucks هنوز هم در اطراف به هیچ وجه معنی دار در NHL در حال الکس Edler و سپس part-timer کریس Tanev.

یک چیز هنوز هم دشوار است برای Bowness برای آشتی, چگونه ضعیف کناکز در بوستون. “به هر دلیل ما بازی نمی کند به خوبی در بوستون,” او گفت:. “ما بازی Vancouver Canucks hockey در خانه اما نمی تواند آن را انجام دهد در جاده ها است. بوستون رو بسیاری از چهارم آن خط (گرگ کمپبل شان تورنتون و دانیل Paille). ما به نظر نمی رسد به یک پاسخ برای آن است.”

زمانی که Gillis سفر به NHL جوایز پس از این فصل به عنوان یک نامزد برای مدیر کلی جایزه سال او مطمئن ساخته شده او دستیاران گیلمن و Lorne Henning آمد و همراه با او برای این رویداد. و پس از او برنده جایزه Gillis خاصی که گیلمن و Henning مطرح شده برای عکس ها با او و جایزه. آنها یک تیم از سمت راست به پایان رسید.

فقط چند قدم دورتر ایستاده بود توماس برنده Vezina جایزه و برنده Conn Smythe جایزه و در کنار او نوریس جایزه فینالیست, Zdeno Chara. “ما هیجان زده می شود وجود دارد” گفت: گیلمن “و سپس شما را بیش از وجود دارد و توماس و کاراکتر. این احساس کمی بی دست و پا.”

کناکز نه برنده سری حذفی پس از ضرب و شتم سن خوزه برای پیشبرد به 2011 Final. آنها همچنین تنها 15 بازی حذفی از فصل که تقریبا شد, برنده فقط سه تا از آنها را. شکوه روز در آنها ممکن است هرگز فراموش نخواهد شد و هرگز جلوگیری از صدمه زدن به.

[email protected]

توییتر/simmonssteve

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>