استیو Ewen: وو Focht می تواند تا حد زیادی از حذفی های اجرا شده توسط قاتل

“من فضاها بسیار بزرگ Calgary Flames طرفداران. ما همیشه در حال چک کردن جدول رده بندی. من همیشه به شوخی با آنها در مورد چگونه من می توانم ایستاده به تماشای شعله های آتش.” — Canucks چشم انداز Jett وو

رقابت خوشگذرانی است ramping تا برای ونکوور کناکز’ دفاع چشم انداز Jett وو.

“من فضاها بسیار بزرگ Calgary Flames طرفداران. ما همیشه در حال چک کردن جدول رده بندی. من همیشه به شوخی با آنها در مورد چگونه من می توانم ایستاده به تماشای شعله های آتش” وو گفت: جمعه شب پس از Calgary Hitmen تیم سوم کاهش یافته 6-5 تصمیم به ونکوور غول در لنگلی حوادث مرکز.

“این یک بازی سرگرم کننده زمان است. آن را هیجان انگیز برای دیدن آنچه که Canucks انجام می دهند در حال حاضر.”

اگر شما یک Canucks فن دیدن آنچه که قاتل در حال انجام با 2018 ونکوور دور دوم پیش نویس انتخاب خواستگاری و 2019 پنجم طفیلی کارسون Focht پیشرو در راه است خشنود به عنوان به خوبی.

کلگری (33-19-4-1) به پایان رسید خود را در پنج بازی B. C. سفر جاده در شب شنبه با یک 6-4 برنده شدن بیش از کملوپس تریل. قاتل هستند هفتم به طور کلی در کنفرانس شرق و در حال حاضر نشسته در یک کارت وحشی پست است. با 11 بازی بروید و آنها نیز تنها دو امتیاز پشت Medicine Hat ببر (35-19-2-1) برای سوم در بخش مرکزی و شش در پشت Lethbridge طوفان (35-15-2-5) برای مقام دوم و مزیت خانه یخ در دور اول که با آن می رود.

قاتل ترین جسمانی تیم ملی آمده از طریق LEC در این فصل است. خواستگاری یکی از بچه ها که نقش قابل توجهی لبه کسی که شناخته شده به نشان می دهد تا در حلقه برجسته از طریق باز یخ bodycheck.

قاتل باید هشت اسکیت بازان ذکر شده در 200 پوند یا بهتر است. غول, مقایسه دو. ویکتوریا سلطنتی و کملوپس تریل چهار هر کدام از کلونا راکت ورزشی شش.

این قاتل تیم به نظر می رسد مانند کسی است که می تواند فرسوده مخالفان در هفت بازی سری و یک پست طولانی-فصل اجرا در آن است.

“من فکر می کنم هر کس در اتاق پانسمان ما می داند که ما قادر هستید که” interjected وو. “هنگامی که ما به چوب به برنامه بازی ما بازی خوبی است.

“ما در یک تقسیم اما خوب است برای ما. ما می خواهیم آن را حتی بیشتر.”

Focht یک 6-پا-1, 176 پوند چپ دست شات است که بازی در هر دو مرکز و بال با قاتل دارای 30 اهداف و 50 امتیاز از طریق 54 بازی. او تا به حال 26 اهداف و 64 امتیاز در 68 بازی فصل با کلگری یک فصل پیش.

Focht که تبدیل 20 در اوایل این ماه است و در عین حال به ثبت نام با Canucks.

خواستگاری, 19, آیا جوهر خود را سه سال ورود به سطح مقابله با Canucks در ماه مارس گذشته. رفتن در روز جمعه مشاهده او به نظر می رسد به تلفن همراه بیشتر از او در فصل گذشته. او موافق با آن ارزیابی شده است.

او تا به حال خارج از فصل عمل جراحی برای تعمیر منيسک آسیب در زانو خود را.

“من فکر می کنم که اصلی ترین چیزی که من واقعا می خواستم به کار در رفتن به خارج از فصل” خواستگاری توضیح داد: از اسکیت.

به عنوان عمل در اطراف لیگ برتر یکشنبه شب با 6 فوت و 189 پوند راست دست تیراندازی وو در 10 نمره میان defenceman در مدار لطف او 42 امتیاز از جمله هفت گل در 57 بازی.

خود اعداد پایین از فصل گذشته هر چند از زمانی که او قرار داده تا 66 امتیاز از جمله 12 گل در 62 بازی با گوزن شمالی فک رزمندگان بود و در لیگ پنجم بالاترین نمره آبی بوش.

همه که گفت: خواستگاری نمی توان قضاوت عمدتا اعداد در سطح حرفه ای. او به احتمال زیاد خواهید بود خواسته بود ثابت و قابل دفاع شریک به یک نرم و صاف جن تکان دهنده است. این واقعیت که او یک شانس برای انجام کارهایی مانند کارفرمایی قاتل بازی قدرت است و بدیهی است که یک جایزه در نظر او توسعه است.

قاتل فرود آمد وو در خارج از فصل فیلمهای با رزمندگان.

هر دو وو و Focht خواهد بود واجد شرایط برای بازی در کودکان در فصل آینده یا بازگشت به قاتل به عنوان یکی از سه overagers.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>