استیو Ewen: با تعجب Britannia برنده دختران’ دو یک بسکتبال provincials

Abbotsford و Semiahmoo نیز پیروز در مسابقات قهرمانی روز در LEC

تعجب Munie و Makenna گاردنر ترکیب برای بیشتر hoops تاریخ است.

هم تیمی در فصل تابستان باشگاه توپ با VK بسکتبال و هر دو SFU قبیله استخدام Munie و گاردنر در طرف مقابل بود روز شنبه از دو girls’ بسکتبال استانی مسابقات نهایی در لنگلی حوادث مرکز.

Munie بود و در طرف برنده از هیجان انگیز معادله به عنوان شماره 2-کشت Britannia برونز از ونکوور از جیبش یک 81-73 پیروزی بر گاردنر و شماره 1-کشت لنگلی مسیحی رعد و برق.

این بخشی از سرگرم کننده در مسابقات قهرمانی روز شنبه در LEC. در سه گانه عمل شماره 1 Abbotsford Panthers dunked شماره 2 Okanagan ماموریت Huskies 85-77 پشت 44-نقطه تلاش از گارد مارین لنز.

در چهار A, شماره 1 Semiahmoo توتم ادامه سلطه خود نگه داشتن خود را دو سال شکست نخورده string برابر B. C. رقابت زنده با یک 114-62 پیروزی شماره 2 تری فاکس سامسونگ.

“در واقع من فکر می کنم من لاف زدن حقوق زیرا من به او گفتم دو سال پیش که” ما قصد داریم به شما ضرب و شتم.’ در آن زمان فقط جوک” Munie گفت: پس از. “اما این به این معنی بسیار به من. من واقعا می خواستم ما برای به دست آوردن این پیروزی است.”

او نمیفهمد او خواهد با او صحبت کنم آینده SFU هم تیمی در روز یکشنبه.

“ما در حال رفقا” Munie گفت.

در گرفتن خود را برای اولین بار دو تاج از سال 2012 Britannia کردم 30 امتیاز و 12 ریباند در روز شنبه از Munie یک 5-9 گارد. او نام این مسابقات را بالا دفاعی بازیکن.

او Britannia backcourt همسر شمعیا Abatayo برداشت شد این مسابقات با ارزش ترین بازیکن و او تا به حال 25 امتیاز و هفت پاس گل و هشت ریباند در فینال. Abatayo است که انتظار می رود به بازی به صورت تثلیث غربی اسپارتها در فصل آینده است.

گاردنر 5-10 گارد تا به حال 18 امتیاز نه کمک پنج ریباند و سه دزد در از دست دادن علت و نامگذاری شد به این مسابقات اول تیم همه ستاره.

گاردنر خشک سه اشاره گر از بالای کلید با 6:11 به به اصلاح خاک انگلیس را منجر به 66-65. لنگلی مسیحی گارد آوا Krepp خرد شده آن را به 68-67 هنگامی که او ضربه بر روی دو پرتاب آزاد با 5:35 چپ و گارد Lainey شلوی کاهش آن به 74-71 با او موفق به سمت حلقه با 2:54 نمایش در ساعت است.

که به عنوان نزدیک به عنوان رعد و برق خواهد آمد. خاک انگلیس به پایان رسید و این مسابقه در یک 7-2 اجرا شود.

Krepp تا به حال 17 امتیاز برای لنگلی مسیحی شلوی اضافه شده 13.

در Abbotsford, بازی, لنز 18-برای-40 از کف از جمله 6-برای-20 از سه نقطه محدوده. 5-6 درجه 12 گارد که هنوز به ارتکاب به یک دانشگاه افزود: هشت ریباند و چهار پاس گل و سه دزد در برابر Okanagan ماموریت بود و به نام این مسابقات با ارزش ترین بازیکن. او به طور متوسط 35 امتیاز از طریق این مسابقات چهار بازی.

به کلونا مبتنی بر Huskies کردم 22 امتیاز 14 ریباند و چهار پاس گل و چهار بلوک از جلو لیلی صورتی که خشک یک جفت از پرتاب آزاد با 6:51 چپ به آن را 74-73 اما Abbotsford به پایان رسید و بازی در یک 11-4 اجرا شود.

دختران بسکتبال اضافه شده چهار در یک ردیف در این فصل مطابق با آنچه پسران بسکتبال قبلا انجام داده بود. چهار یک به تصویب رسید سه گانه سوابق. چهار یک رکورد برای نقاط در یک فینال است 42 مجموعه توسط ارین گیبونز از ماهی قزل آلا بازوی جواهرات خود را عقب و جلو درگیر شدن 82-80 اضافه برنده شدن بیش از تن. داگلاس قوچ ویکتوریا در Capilano کالج در سال 1998 است.

Semiahmoo موفق به کسب سه گانه تاج در سال گذشته با یک درجه 10 گروه اصلی. آنها هنوز هم مسخره جوان در این سال بدون یک کلاس 12 در فهرست خود را.

تری فاکس مشابه در سن. خود بازیکنان اصلی در درجه 10 و همه برنده juniors در فصل گذشته.

توتم از ساری شد تا 28-11 بعد از یک ربع در کلاغ از پورت کوکوئیتالم. آنها تا 66-28 در حاصل کار دو تیم.

آن را یکی از مهمترین کج نهایی تا کنون. Semiahmoo outrebounded تری فاکس 65-22.

مسابقات با ارزش ترین بازیکن تارا Wallack یک جلو بود 29 امتیاز 23 ریباند و هشت پاس گل و چهار دزد در فینال. به جلو Izzy فورسیت اضافه شده 20 امتیاز و هشت ریباند.

در ضمن بالا-کشت دکتر ناکس شاهین از کلونا شکست شماره 3 St. Michaels دانشگاه مدرسه آبی Jags ویکتوریا 52-48 به تصرف خود در تاریخ و دختران تاج.

آبی Jags شد تا 48-46 با 2:30 به رفتن و شاهین آمار شش رایگان می اندازد پایین کشش به تجمع برای پیروزی.

نگه داشتن با این پیام از جوانان که خدمت دکتر ناکس تا به حال یک کلاس 9 صف.

به جلو Ryenn Schutz و گارد ریگان پیوند هر دو تا به حال 14 امتیاز برای برندگان.

Makena اندرسون یک درجه 9 به جلو بود و 16 امتیاز برای SMUS.

پیوند نامگذاری شد این مسابقات با ارزش ترین بازیکن.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>