سرزمین اصلی پایین تر محصولات بیلینگز و بایرن کمک به راهزنان پیروزی ونکوور رزمندگان

کریس گیل نبود با ونکوور رزمندگان اتهامات جمعه شب اما این است که یک بار در این فصل بازیکنان خود را باید یک فرصت به ناگهان تغییر خلق و خوی خود را.

رزمندگان (3-5) بازدید روچستر Knighthawks (1-6) در صبح روز یکشنبه به نزدیک کردن خود تنها در آخر هفته doubleheader ملی چوگان سرپهن لیگ فصل است. ونکوور کاهش یافته است 15-8 تصمیم به بوفالو راهزنان (6-1) در روز جمعه قبل از اعلام جمعیت 7,215 در راجرز آرنا شکست به نمره در بازی نهایی 18 دقیقه پس از برش بوفالو منجر به 11-8 در سه ماهه سوم.

رزمندگان تا به حال برنده دو بازی قبلی خود را در خست مد, ضرب و شتم, کلرادو, ماموت 7-5 و جدید, انگلستان, سیاه, گرگ 10-6.

“آن نیست در نتیجه ما می خواستیم اما ما باید برای خلاص شدن از آن و تمرکز بر روچستر در حال حاضر” Gill ونکوور مربی گفت. “ما باید به گرفتن برخی از خواب خوب شبانه و برخی از آماده سازی فردا. روچستر را در راه ما در حال حاضر. ما نیاز به یک برنده است.”


بازی بعدی

یکشنبه

ونکوور رزمندگان در مقابل روچستر Knighthawks

ساعت 11 صبح صلیب آبی عرصهتلویزیون: BR زنده


این NLL برنامه یک حیوان عجیب و غریب خود را. 18 بازی فصل تا به برخی از شکاف عظیم برای تیم به این دلیل که اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان هنوز هم نیاز به به روز به طور منظم شغل و نمی توانید مطابق زمان برای بازی و از آنجا که بسیاری از باشگاه های دوم و یا حتی سوم مستاجران در سالن خود را.

ونکوور تا به حال دو هفته شکاف بین سه مجموعه از بازی های این فصل است.

“من عشق را به بازی چوگان سرپهن. اگر ما می تواند بازی های بیشتری من با خوشحالی می پذیریم خواهد بود. بدیهی است که شما باید به مراقبت از بدن خود را, اما بازی, بازی هرگز منفی” گفت: ونکوور تیرانداز از خفا میچ جونز.

این Knighthawks نام آشنا به NLL طرفداران اما این است که یک تیم توسعه. اصلی روچستر تیم ملی که در مسابقات قهرمانی لیگ سری فقط دو فصل پیش شد هالیفاکس Thunderbirds در این فصل است. تمام Knighthawks سوابق و تاریخچه متعلق به آنها است.

این روچستر تیم رهبری سابق لیگ با ارزش ترین بازیکن شان ایوانز و همکار سابق کلگری Roughnecks به جلو هولدن Cattoni. این Knighthawks می آیند کردن یک 16-15 اضافه کاری دست دادن به بوفالو در Jan. 31 یک شب که در آن Cattoni تا به حال سه گل و هفت پاس گل و اوان عرضه چهار گل و چهار پاس گل.

ونکوور ازمایش کرده 11-5 در سه ماهه سوم برابر بوفالو در روز جمعه اما پس از آن سه راست اهداف از اردن مک براید جونز در یک سو و رایلی Loewen به همه چیز جالب است.

“ما در حدود 7000 دقیقه در مجازات و هنگامی که شما در حال shorthanded برای کل سه ماهه شما درخواست خود را به دروازه بان و کوتاه خود را به انجام بسیاری از کار” گیل توضیح داد: وقتی پرسیده شد که در مورد چه چیزی تغییر کرده که در آن نقطه. “که در ما است. این روشی نیست که تیم ما بازی می کند. ما همه گرفته شده توجه داشته باشید. ما باید بهتر شود.”

گیل بود کمی در خود مجازات ریاضی. ونکوور در زمان نه از بازی نهایی 13 مجازات پس از Loewen هدف در 11:16 از قاب سوم. که شامل کاپیتان تیم و کلید مدافع مت آبجو ارزیابی می شود یک کراس چک کردن اصلی یک رفتار unsportsmanlike جزئی از یک سوء رفتار و سوء رفتار در 4:12 از سه ماهه چهارم برای نقش خود را در یک زد و خورد در اطراف ونکوور چین به دنبال بوفالو مهاجم Josh Byrne برخورد با ونکوور netminder اریک پنی در حالی که رانندگی به net.

Penney بود زدم سخت-شارژ بوفالو به جلو چندین بار و Gill اعتراف کرد که او احساس مقامات می تواند به کاهش است.

“ما می دانیم که آنها رانندگی و شیرجه چین در همه زمان ها. این اولین بازی من فکر می کنم من دیده ام که بسیاری از غواصی نسبت به چین بدون تماس یا هشدار دهنده. آنها باید برای حفاظت از goalies. اگر آنها را مهار آزاد به انجام این کار, شما در حال رفتن به یک دسته از goalies در این لیگ در برخی از نقطه,” او گفت:.

پنی, که, اولین ستاره در هر دو 7-5 برنده بیش از کلرادو ماموت و یک 10-6 پیروزی بر انگلستان و سیاه گرگ ها که قبل از بازی روز جمعه برای ونکوور به پایان رسید و با 58 موجب صرفه جویی در برابر راهزنان.

جونز سابق راهزن بود و سه گل و سه پاس گل. Loewen آمد تا با دو گل و دو پاس گل.

کوری کوچک که معامله شد به بوفالو توسط ونکوور در ازای جونز قبل از فصل گذشته تا به حال سه گل و دو پاس گل برای برندگان. لنگلی بومی گرت, Billings, که همچنین برای ونکوور حق رای دادن زمانی که آن را بر اساس لنگلی مرکز حوادث و تحت ونکوور خفا, بنر, تا به حال یک هدف و پنج کمک می کند.

Dhane اسمیت تا به حال دو گل و شش پاس گل و نیو وستمینستر محصول بایرن تا به حال دو گل و چهار پاس گل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im