استیو Ewen: رزمندگان هدف به چرخ های گذشته مهر و موم در تلاش برای بهبود NLL حذفی شانس

ونکوور میچ جونز می رود به شنبه شیب با 10 نقطه منجر بالای NLL به ثمر رساند نمودار

ونکوور رزمندگان به احتمال زیاد امیدوار اولین سفر خود به Pechanga عرصه در این فصل بسیار شبیه اولیه خود جاده بازی برابر سن دیگو مهر و موم.

ونکوور (4-6) بازديد مهر و موم (3-6) صبح روز شنبه در Pechanga به دنبال به دست آوردن کمی کشش در یک متراکم ملی چوگان سرپهن لیگ غرب را بدست آورد.

هشت نفر از 13 NLL تیم را به پلی آف از جمله دو کارت های وحشی.

ونکوور بهترین شرط بندی برای پیشبرد زمانی که 18 بازی فصل به طور منظم می آید به نزدیک است با توقیف یکی از نقاط به طور مستقیم از غرب است. رزمندگان در حال حاضر اشغال جایگاه چهارم انتهایی ساسکاچوان راش (5-2), کلرادو, ماموت (5-6) و کلگری Roughnecks (3-4) — نشسته و فقط پیش از مهر و موم از نظر درصد برنده شدن.

ونکوور از دست 14-7 روز شنبه گذشته به میزبان تورنتو سنگ.

سن دیگو است که در آن دوم NLL فصل و ونکوور غالب ترین بازی سال گذشته 14-6 پیروزی مهر و موم شده در Feb. 8 در رزمندگان,’ افتتاحیه بازی در سن دیگو. کیگان بال تا به حال شش گل و 10 امتیاز برای برندگان در حالی که میچ جونز اضافه دو گل و شش امتیاز.

ونکوور نیز از دست 13-10 در Pechanga در مارس 2, 2019, فصل گذشته در مسیر به یک 5-13 پایان که در سمت چپ آنها را از حذفی تصویر.


بازی بعدی

شنبه

ونکوور رزمندگان در مقابل سن دیگو مهر و موم

11:30 صبح Pechanga آرناآنلاین: BR زنده


سن دیگو ضرب و شتم ونکوور در اوایل این فصل مدعی 11-10 اضافه کاری win on Dec. 29 در راجرز آرنا. ونکوور داد تا سه جداگانه یک هدف منجر می شود در نیمه دوم و مهر و موم’ مدافع کهنه کار برودی مریل گل برنده بازی در 1:49 اضافی جلسه.

مهر و موم گم شد ستاره رو به جلو آستین Staats که بازی به دلیل مصدومیت زانو که برش های کوتاه 2019 مبارزات انتخاباتی. Staats که تا به حال 32 گل و 61 امتیاز در 14 بازی فصل گذشته انتخاب شد NLL را rookie از سال شده است در سن دیگو صف برای دو بازی و یک هدف و پنج امتیاز.

مریل که در 15 سال در لیگ می تواند شکستن NLL رکورد برای بازیابی توپ سست در روز شنبه. او در 2,512 که برگ او شش خجالتی از عبور دیرین راک بی باک جیم Veltman.

جونز است NLL به ثمر رساند سرب به عنوان آخر هفته با 61 امتیاز از جمله 26 گل در 10 بازی. کوین کراولی از فیلادلفیا بال بعدی با 51 امتیاز در 10 بازی در حالی که Shayne جکسون از گرجستان ازدحام 50 امتیاز در هشت بازی.

بازی روز شنبه در اصل برنامه ریزی شده بود در یک خط پرواز در Marine Corps Air Station (MCAS) میرامار در سن دیگو. این مسابقه لقب سر و صدا بر روی باند فرودگاه بود که اولین بازی حرفه ای بازی بر روی یک فعال پایگاه دریایی در ایالات متحده و اولین NLL بازی در آن 34 سال اجرا می شود بازی در خارج از منزل.

بازی منتقل شد در اوایل این ماه به مهر و موم’ معمول Pechanga حفاری به دلیل MCMAS میرامار در برخورد با کروناویروس شیوع. بازی در حال بازی در صبح چون اهل سان دیگو مرغان میزبان سن خوزه Barracuda روز شنبه در 7 p. m.

افطار: ونکوور خانه بعدی بازی شنبه, فوریه. 29 برابر گرجستان ازدحام در راجرز آرنا.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>