استیو Ewen: ویکتوریا Royals رهبری در یک مسیر جدید به عنوان WHL می ایستد پت

WHL طرح است به “همکاری با دولت و مقامات بهداشتی ما در شش حوزه های قضایی به سعی کنید به حداکثر رساندن تعداد تماشاگران مجاز در ساختمان های ما.” — کمیسر راب Robison

ویکتوریا Royals جستجو برای یک مدیر می تواند یک اشاره در جایی که غربی لیگ برتر هاکی است در توجه به شروع فصل آینده را در زمان.

سلطنتی قطع روابط با کامرون امیدوارم که هفته گذشته پس از هشت فصل در حال اجرا هاکی عملیات.

ویکتوریا ساخته شده بود برگشتی در هر سال در طول امیدوارم که تصدی پیشبرد به دور دوم پنج بار. آنها تا به حال بدست نمی بیشتر از آن. Royals صاحب گراهام لی فکر کسی جدید در راس آنها برای این که گام بعدی این است که یک روش عملیاتی ما قبل از شنیده ام.

یا شاید لی فکر او می تواند صرفه جویی در یک حقوق و دستمزد با عجله به جنرال موتورز در پشت کتاب. فیزیکی فاصله اقدامات برای مبارزه با COVID-19 هنوز هم می تواند در جای خود آمده سپتامبر و شروع WHL فصل می تواند تحت فشار قرار دادند.

“این COVID-19 بحران به ما داده است این زمان برای ارزیابی مجدد سازمان ما و به مجموعه ای از یک جهت جدید” لی گفت: در بیانیه ای در امید خروج.

دیگر این طول می کشد بیشتر به شما نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر WHL خواهد بود در نیروی کامل خود را در جدول زمانی معمول.

ما باید برای دیدن آنچه که لی می کند. ونکوور غول کملوپس تریل و شاهزاده جورج در Cougars همه استخدام GMs دو تابستان پیش. ونکوور اعلام کرد بارکلی Parneta در 22 مه تریل همین برای مت Bardsley در ژوئن 1 و ژوئن 19 ساله و علامت بره.

لی نبوده است اعطای مصاحبه. WHL کمیسر ران Robison است صحبت با رسانه ها هر چند و جای تعجب نیست که او اذعان می کند که در لیگ 22 تیم تکیه به شدت بر بلیط درآمد که بازی در عرصه خالی نیست یک گزینه قابل دوام.

“ما نیاز به تماشاگران ما را به لیگ کار,” او گفت:.

طرح او می گوید “کار با دولت و مقامات بهداشتی ما در شش حوزه های قضایی به سعی کنید به حداکثر رساندن تعداد تماشاگران مجاز در ساختمان های ما.”

“قصد ما باقی مانده تا شروع فصل در زمان,” او اضافه شده است.

که می تواند برخی از دستکاری برای Robison و لیگ از WHL را به مناطق مجزا در موقعیت های مختلف با این بیماری همه گیر.

“ما در حال رفتن به در مقابل مقامات دولتی و بحث در مورد چگونه ما می تواند بهترین این مدیریت در هر منطقه” Robison گفت. “آن را در مورد چگونه ما را در این راه مسئول و آن کار را برای بازیکنان کارکنان و طرفداران. ما در حال بدیهی است که رفتن به رعایت احترام به تصمیمات اتخاذ شده توسط مقامات بهداشتی.”

بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها شروع به بازی بازی دوباره سوال وجود دارد. به عنوان مثال, آن را آسان برای دیدن تیم مشکل فرود بازیکنان اروپایی با توجه به محدودیت های مسافرتی و بازیکنان به سادگی بدانند آن را آسان تر به بازی در لیگ های نزدیک به خانه.

WHL باشگاه های مجاز واردات دو در صف خود را. Robison اعتراف کرد که او شنیده پیشنهادات که اگر اروپایی ها در دسترس نیست که در لیگ می تواند اضافه کردن یکی دیگر از 20 ساله بازیکن نقطه به هر فهرستی برای این فصل به آن را تشکیل می دهند. که به معنی رفتن از معمول سه overages به چهار.

“در حال حاضر ما در حال برنامه ریزی در وضعیت موجود” او گفت:. “ما به دنبال یک تغییر به ما فهرستی از ترکیب است.”

فقط چیزهای زیادی وجود دارد هنوز ناشناخته است. آن را هنوز هم در بازی که NHL آن برگشتی در این تابستان و هل شروع آن 2020-21 فصل به طور منظم به بعد در پاییز. فرض کنید پس از آن که WHL شروع می شود در آن زمان به طور منظم WHL تیم می تواند به مقابله با از دست دادن بازیکنان ستاره چند هفته به بازی لیگ به NHL باشگاه است.

غول می تواند در جلو و مرکز وجود دارد. آنها می تواند لگد کردن با بون بیرام پیشرو خود را شارژ کنید و سپس ببینید Colorado Avalanche به وقت فهرستی از نقطه ای به 19 سال defenceman بود که چهارمین کلی انتخاب در تابستان گذشته NHL پیش نویس است.

Robison گفت: از همه این COVID-19 ملاحظات: “آن را مانند یک مایع وضعیت در هر جنبه ای است. ما در حال رفتن به به عنوان خوانده شده و واکنش نشان می دهند در زمان مناسب.”

امید گفت: ویکتوریا Times Colonist که او معتقد است لی جدا از راه با او را به دلیل “ما در یک نتیجه گرا کسب و کار.

“اگر شما برنده نیست یک قهرمانی در خدمت شما در لذت بردن از مالکیت. من فکر کردم ما سه شانس خوبی در سال 2016 در سال 2018 و به عنوان دیوانه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل در این سال با یک تیم که آماده شد و آن را ناامید کننده نمی کنید که شانس. اغلب در ورزش آن را در دست خدایان است.”

سلطنتی بودند 32-24-6-2 و دو امتیاز در Giants برای دوم در B. C. بخش با چهار بازی باقی مانده خود را در فصل به طور منظم برنامه زمانی که سال تعطیل شد. ونکوور با یک 32-24-4-2 علامت تا به حال دو بازی در دست ویکتوریا شد و بعد تعلق می گیرد نقطه دوم در B. C. حلقه برای فصل بر اساس یک بهتر برنده درصد.

این اورت Silvertips و پورتلند Winterhawks تنها تیم های دیگر ساخته شده است که WHL برگشتی در هر فصل از امید اجرا با ویکتوریا.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>