استیو Ewen: Vees مربی Harbinson آتش رقیب لیگ نشان می دهد BCHL مرگ

“لیگ این است که به دنبال فرصت های مختلف برای کمک به بودجه. که تمام است. ما قطعا دروغ گفتن است.”

تیم از رقیب لیگ هستند و ظاهرا در تلاش برای استفاده از B. C. لیگ هاکی باز در مورد درخواست برای کمک به دولت است.

Penticton Vees مدیر و مربی فرد Harbinson می گوید: او بسیار نا امید با آینده نگر بازیکنان و مربیان کالج گفتن او را که آنها گفته بودن که BCHL اجرا نمی شود در این فصل است که او احساس موظف به توییتر به آتش.

Harbinson می گوید آن آغاز شده و سه هفته پیش پس از BCHL کمیسر کریس Hebb رفت و عمومی مورد درخواست به صورت استانی و احتمالا فدرال کمک مالی به خاطر این تیم از دست دادن پول به عنوان یک نتیجه از coronavirus shutdown.

Hebb هرگز پیشنهاد کرد که لیگ به عنوان یک کل در معرض خطر بود. او گفت که ممکن است تیم دچار مشکل شد اما سریع به اشاره است که هیچ باشگاه به او گفت که نمی توان آنها را آماده برای فصل آینده است.

Harbinson نمی انگشت اشاره در دقیقا همان است که ممکن است در تلاش برای گسترش این کلمه که کل BCHL است در راه آسیب است اما این هیچ راز که در لیگ به مدت طولانی duelled با ایالات متحده آمریکا هاکی لیگ برای بازیکنان است. که 16 تیم حلقه تا حد زیادی بر اساس در غرب میانه آمریکا آغاز آن دو-روز ورود پیش نویس دوشنبه.

نیز وجود دارد 26-تیم آمریکای شمالی لیگ هاکی بود که franchises در مکان هایی مانند آلاسکا, مینه سوتا, تگزاس, New Jersey.

هفت BCHL بالا-20 گلزنان در طول فصل به طور منظم آمریکایی شد.

Harbinson توییتی بعد از ظهر روز شنبه: “توجه مشاوران پیشاهنگان و مربیان. بدون نیاز به تماس بگیرید و بپرسید اگر BCHL در حال برنامه ریزی برای بازی در پاییز امسال ما! ما با کس مسن بود به سادگی در تلاش برای دیدن آنچه جلالی بودجه در دسترس بود برای ما کسب و کار; لیگ و یا تیم های است که به شما بگویم که آنها می دانند که تاریخ شروع دقیق به سادگی دروغ گفتن است.”

این نخستین توییت پس از ورود به توییتر در مارس 2017.

این BCHL حساب او را دنبال کرد تا 52 دقیقه بعد: “تا آنجا که دیگر لیگ آرزوی آن بودند که درست است که مرگ BCHL است که تنها در تصورات خود را. ما خواهد بود با بازی هاکی به عنوان به زودی به عنوان ما در حال پاک به بازی. دیدن همه شما به زودی!”

Harbinson حفظ آن نبود یک هماهنگ counterstrike.

“من نمی دانم این لیگ که قرار بود برای انجام کاری بیش از حد” Harbinson بعدا توضیح داده. “من احساس آن چیزی است که من تا به حال به انجام. من از شنیدن در مورد آن را به صورت روزانه.

“خط پایین این است که ما می خواهم به بازی. به عنوان به زودی به عنوان ما مجاز به بازی ما بازی خواهد کرد. لیگ این است که به دنبال فرصت های مختلف برای کمک به بودجه. که تمام است. ما قطعا دروغ نمی کردن. این BCHL شده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. این Penticton Vees شده اند در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. همه ما برنامه ریزی می شود در اطراف بسیاری دیگر بیش از حد.”

Harbinson گفت که او نمی غبطه خوردن هر کس است که باعث مشکلات برای BCHL و گفت که او می داند که جذب بازیکنان است “مستمر مسابقه تسلیحاتی.”

او یک دستیار مربی و منجر همکاران در خیابان دانشگاه ایالتی مینه سوتا قبل از پیوستن به Vees برای فصل 2007-08 و او را نشان داده و توانایی را در استعداد از نقاط مختلف به Vees. Penticton, برنده رویال بانک ملی جام قهرمانی در سال 2012 و فهرست خود را برجسته هشت بازیکن از مینه سوتا است.

Harbinson را کوچک میبینم در USHL اشاره به نزدیکی یک تایسون مواد غذایی بسته بندی گوشت گیاه در واترلو آیووا که کشیده قابل توجه با توجه به COVID-19 شیوع به عرصه Waterloo, Black Hawks.

“شما می توانید ببینید این گیاه از پیست,” او گفت:.

با توجه به نقشه های گوگل آنها هشت دقیقه رانندگی از هم جدا.

Hebb نمی تواند از نظر دوشنبه اما آیا ارسال نامه در BCHL وب سایت. در آن او اظهار داشت: مسابقات لیگ برتر را به دولت استانی و توضیح داد که “این بحث شده اند مثبت و تا کنون ادامه دارد.”

وی افزود: این: “این تماس برای حمایت مالی نیز متاسفانه منجر به برخی از بحث در سطوح مختلف که B. C. لیگ هاکی است که به نحوی در معرض خطر بازگشت نیست فصل آینده است. این کاملا نادرست است. همانطور که ما ذکر کرده ایم که در قبلی ارتباطات BCHL خواهد بود بر روی یخ به عنوان به زودی به عنوان ما متهور از هاکی کانادا و استانی مقامات بهداشتی.

“ایده پشت ما تماس بگیرید برای حمایت مالی است که برای رسیدگی به ضرر و زیان است که تیم ما متحمل شده قبل از تبدیل شدن آنها به یک مشکل عمده در پایین جاده. مانند هر کس دیگری ما مشتاقانه در انتظار روزی است که ما می توانیم بازگشت به یخ به شیوه ای امن.”

تیم در سراسر BCHL عمل مانند آنها prepping برای بازی در فصل آینده. این Cowichan پایتخت به عنوان مثال نام جف گریموود خود را به عنوان جنرال موتورز و مربی دوشنبه. او جایگزین مایک Vandekamp که راه جدا با پایتخت و امضا به عنوان GM و مربی آلبرتا لیگ گرند پریری طوفان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>