استیو Ewen: ونکوور لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا موسسات خیریه به کالاهای ورزشی فروشگاه ها $20,000 افزایش

“این احساس عالی قادر به کمک به کسب و کار در جامعه که در آن کار می کنیم.” — جیمی اولسون ونکوور آتش نشان

جیمی اولسون و چند از دوستان خود انجام برخی از خرید های کریسمس در ماه ژوئن.

اولسون ونکوور آتش و او یکی از سازمان منجر شنبه برای یک دوجین یا بیشتر از اعضای ونکوور لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا موسسات خیریه (VFC) مراجعه ورزشی ارز در Burrard خیابان و Abbies ورزشی در اصلی و تقسیم $20,000 خرید بین دو مغازه.

این VFC را از بیس بال دستکش, فوتبال, هاکی, شبکه و تجهیزات دیگر به خانواده های نیازمند در طول فصل تعطیلات. آنها به طور معمول در خرید سفر در پاییز, اما متوجه شدم که کسب و کارهای کوچک مانند ورزش و ارز و Abbies تلاش شد در حال حاضر به دلیل رمان شیوع کروناویروس.

“ما بسیار خوش شانس به عنوان آتش نشان به ادامه کار به ادامه دریافت و پرداخت چک و کمک به حمایت از خانواده های ما” گفت: اولسون. “در بسیاری از این کسب و کارهای کوچک است که در آستانه بسته شدن است. آنها نگران قرار دادن مواد غذایی بر روی میز خود را.

“ما باید منابع مالی به آنها کمک کند. این احساس عالی قادر به کمک به کسب و کار در جامعه که در آن کار می کنیم.”

شما می توانید تصور کنید چه آتش نشانان در حال رفتن را از طریق در کار در حال حاضر. شما می توانید تصور کنید که چگونه مشغول زندگی خود هستند و خارج از محل کار. مثلا اولسون و همسرش دانیل اند نه ماهه دختر به نام Joelle.

با همه که رفتن بر روی وجود دارد که گروهی از آتش نشانان در روز سه شنبه, در روز خود را خاموش اهدای خود را در زمان.

“این سخت بود به من و دیگران در من هنگامی که خدمه COVID آغاز شده و از آنجا بود که خیلی از ما نمی دانیم در مورد آن گفت:” اولسون شده است که در این کار برای 4½ سال است. “ما برای رفتن به محل کار و گرفتن آن ؟ ما می رویم به آن را به ما سالن ؟ ما می رویم به آن را به خانه های ما ؟

“گروه ما بسیار خوب بوده است در مورد ما و اطلاعات ما نگه داشتن تا به روز در مورد آنچه اتفاق افتاده و آنچه انتظار می رود و در اقدامات ایمنی و PPE (personal protective equipment).

“ما صحبت های زیادی در سازمان آتش نشانی در مورد تطبیق و غلبه بر, و این چیزی است که ما تلاش کردیم که به انجام است.”

به دنبال در VFC یکی می تواند استدلال می کنند که رفتن بالا و فراتر از نرمال استاندارد برای آتش نشانان است. این VFC افزایش می دهد بخشی از وجوه مالی خود را در داخل از طریق حقوق و دستمزد برنامه کمک مالی. با توجه به VFC, مدیر اجرایی, James Docherty, 87 درصد از 800 یا بیشتر آتش نشانان در حال اهدای و است که انتظار می رود به منظور بالا بردن $180,000 برای این سال مالی.

آنها تا به حال 77 درصد مشارکت در این برنامه این زمان در سال گذشته می گوید Docherty.

در علاوه بر این به جامعه خود را بر اساس برنامه های مانند ورزش برای بچه ها و تنقلات برای کودکان و نوجوانان VFC پشتیبانی از تعدادی از سازمان ها از جمله B. C. بیمارستان کودکان و VGH & UBC بیمارستان پایه و اساس است.

در اینجا بیشتر گفتن داستان: یک ارسال بالا رفت و در میان VFC اعضای درخواست داوطلبان برای کمک به با سفر به ورزش و تبادل Abbies. اولسون می گوید که کامل بود در پنج دقیقه.

او می گوید آنها تبدیل کردن داوطلبان برای ولگردی و قانونی شکنی خرید مایل به محدودیت شرکت کنندگان در تلاش برای آگاه فیزیکی فاصله اقدامات در دو فروشگاه. وی افزود: این گروه شامل یک رئیس و آتش نشانان که بخشی اخیر class استخدام در ژانویه و انواع سطوح ارشد ،

“این یک فرهنگ است که القا حق دور زمانی که شما استخدام” گفت: اولسون. “این فقط در مورد خود را چهار روز در چهار روز ، آن را نیز در مورد چیزهای اضافی و هرگز یک زمان سخت به اعضای آمده و آیا این وقایع است.”

Docherty که شده است یک آتش نشان برای هفت سال اضافه شده: “ما فقط نمی رویم و پانچ یک ساعت. این شیوه زندگی است. این است که در مورد جامعه ما خدمت می کنند. هیچ مامور اتش نشانی همیشه آن را خاموش.”

ورزشی تبادل مالک بن لودویگ بستری بودن احساسی در مورد آنچه VFC بازدید معنای به او.

COVID-19 تا چکش کسب و کار خود را مانند آن را برای بسیاری از. ورزشی تبادل می کند بسیاری از فروش مربوط به بیس بال و سافتبال. لودویگ می گوید آنها تنها به فروش 10 جفت از بیس بال cleats این بهار. آنها می خواهم به طور معمول در محدوده 700.

“من به دنبال به جلو به این از لحظه ای که با من تماس می گویند آنها در حال آمدن است,” او گفت:. “این تغییرات همه چیز برای ما است. آن را به من کمک می کند به حفظ پرداخت بچه های من. من می توانید پرداخت صورتحساب. من می توانم نگرانی کمی کمتر برای در حالی که کمی طولانی تر است.

“هنگامی که آن را اعلام کرد که (تازه) هاکی است که استرس می تواند شروع به ترک بدن من. تا آن زمان وجود خواهد داشت استرس است.

“و فقط در مورد هر کس که در شهر است در همان موقعیت. فقط در رستوران. تمام کسب و کارهای کوچک هستند دشوار است. من می خواهم همه را به OK. من نگران است که برخی از افراد قادر نخواهد بود به آن را از طریق این.”

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>