استیو Ewen: UBC هاکی ممکن است یک گریه’ به عنوان COVID-19 nixes پیشنهاد در ملی شکوه

‘این فقط غمگین. اما تا آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده است برای ما وجود دارد که مردم در جهان در خیلی شرایط بدتر از ما به دلیل ویروس’

آن را بزرگترین فصل در UBC Thunderbirds, تاریخچه هاکی — و سپس آن را به طور ناگهانی نمی شد.

T-پرندگان که پیشرفته به U ورزش قهرمانی ملی برای اولین بار پس از سال 1977 تا به حال فصل خود را به طور ناگهانی متوقف شد که هشت تیم مسابقات در هالیفاکس بود به نام پنج شنبه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

UBC شده بود میله میله برای باز کردن رسیدگی صبح روز جمعه در آنچه شناخته شده به عنوان دیوید جانستون دانشگاه مسابقات جام در برابر دفاع از قهرمان و ملی ردیف 1-رتبه بندی دانشگاه New Brunswick قرمز.

T-پرندگان چپ ونکوور روز جمعه و تعدادی از اعضای خانواده و دوست دختر ساخته شده تعجب سفر شرق.

UBC تا به حال دو پنجم-سال بازیکنان در آستین جلو Vetterl و defenceman Kyle بکر.

این تیم هنوز هم در هالیفاکس, جمعه, انتظار به پروازهای خود را تغییر و بازگشت به سرزمین اصلی پایین تر.

“آنها بچه ها. آنها درونی در حال حاضر. ما به خانه آنها نشستن بر روی نیمکت و آنها احتمالا به گریه یا چیزی” UBC مربی سون Butenschon گفت.

“این مجموعه در. من مطمئن هستم که آن را به مجموعه ای در برخی بیشتر. آن را فقط تکان دهنده است. آن را فقط غمگین. اما تا آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده است برای ما وجود دارد که مردم در جهان در خیلی شرایط بدتر از ما از آنجا که از virus. ما در حال نگاه کردن به آنچه در آن انجام می شود در سطح جهان است. ما درک می کنیم که.”

UBC بود 14-18-6 به طور کلی در این فصل هنگامی که آنها به بهترین سه کانادا غرب نیمه نهایی در برابر آلبرتا خرس طلایی بودند که 23-5-0 و شماره 4 تیم ملی در رتبه بندی. رهبری goaltending از Rylan توت UBC ناراحت آلبرتا در ادمونتون برنده بازی سوم با 2-1 حاشیه.

توت متوقف 116 123 عکس (.943 صرفه جویی در صد) در برابر خرس طلایی هایلایت شده توسط 51-صرفه جویی در تلاش در 3-2 بازی 1 اضافه برنده شوید.

دو تیم برتر از کانادا غرب پیشرفته به هالیفاکس بنابراین UBC نقل مکان کرد و پس از گرفتن جاروب شده توسط ساسکاچوان Huskies از در بهترین سه است که به دنبال خود آلبرتا پیروزی.

Butenschon سابق ونکوور کناکز defenceman گفت که احزاب مختلف می خواستم برای ادامه مسابقات در هالیفاکس اما هاکی کانادا در نهایت کشیده پلاگین از آنها در شارژ از مقامات.

Vetterl, 26, از ساری و در WHL برای ونکوور غول و Kootenay یخ. Becker, 26, از برنابی و در WHL برای Medicine Hat ببر. UBC نه سال اول بازیکنان.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>