استیو Ewen: UBC, فوتبال, دستیار مربی می گوید از آن زمان به ایستادن در برابر نژادپرستی

“این یک ننگ من در برخورد با تمام زندگی من است. من می دانم که اگر من را برای یک پیاده روی در شب فقط گوش دادن به موسیقی من نمی آیند نزدیک به یک بانوی سفید. من نمی خواهم او را به احساس ترس. من باید برای ایجاد فضا. من به سرعت گذشته فقط او می داند که من در تلاش برای انجام هر چیزی.” — سیریل Iwanegbe ونکوور

سیریل Iwanegbe نبود برنامه ریزی در سخنرانی خود در روز یکشنبه ضد نژادپرستی تجمع در مرکز شهر ونکوور.

UBC Thunderbirds,’ دفاعی پشت مربی فقط شنیده در مورد محلی اعتراض ناشی از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس فقط قبل از آن برنامه ریزی شده بود برای شروع.

Iwanegbe قاطعانه بود او تا به حال وجود داشته باشد و hustled برای رسیدن به گالری هنر فقط در زمان برای شنیدن سخنان افتتاحیه.

هنگامی که وجود دارد Iwanegbe قاطعانه بود او تا به حال چیزی که او می خواست را به مونتاژ ، او راه خود را از طریق جمعیت رو به سازمان و صحبت راه خود را به گرفتن شانس به آدرس 1000 یا بیشتر در آن حضور داشتند.

خود را با فشار به “ایستادن” و به این باور است که “به اندازه کافی به اندازه کافی است” بود که هر دو خاموش کاف و مستقیم از قلب است. شما می توانید آن را در خود Instagram صفحه.

Iwanegbe متولد نیجریه است. خانواده اش نقل مکان کرد به بروکس, Alta., زمانی که او 14, به دنبال یک زندگی بهتر. او می گوید: او به طور منظم تجربه نژادپرستی. او می گوید اگر شما فکر می کنم آن وجود ندارد در کانادا شما شوخی خودتان. او می خواست به را که روشن در یکشنبه گفتار.

“من درک من نیاز به مستقیم, من نیاز به سریع و من نیاز به دریافت آنچه من می خواستم بگم در سراسر” گفت: Iwanegbe که می رود توسط C. Y. خود را روز به روز رسیدگی است.

“من می دانستم که من نیاز به صحبت می کنند در موضوع ‘ایستاده.’ آن را نه در حس ایجاد این خشونت است. آن را در حس ایجاد آگاهی است. مشکل این است که نژاد پرستی نیست و یک عمل. آن را سیستماتیک. این راه سیستم تعریف شده همه چیز. این رنگ در نظر گرفته شده است خطرناک زشت به اندازه کافی خوب نیست.

“هنگامی که شما ببینید که پلیس به زانو در جورج فلوید را گردن نبود فقط یک پلیس کشتن یک مرد یا یک مرد سفید پوست به قتل یک مرد سیاه و سفید. که نشانه ای از شر خالص است. او نشان داد هیچ پشیمانی.

“من از چیزی است که ما با آن روبرو هستیم چیزی بزرگتر از سیاه یا سفید. این نفرت یا عشق. این خوب است یا بد. برای تغییر اتفاق می افتد, آن را همه درک.”

Iwanegbe, 26, بازی دفاعی برای دانشگاه کلگری هنگامی که زمان UBC سر مربی تیم بلیک Nill در هزینه وجود دارد. Iwanegbe نقل مکان کرد به ونکوور با همسرش استفانی کمی بیش از یک سال پیش دوباره با Nill و پیوست T-پرندگان کارکنان به عنوان دستیار پاره وقت مربی.

Iwanegbe دارای مدرک کارشناسی در رشته اقتصاد از دانشگاه کلگری. او یک U ورزشی علمی تمام کانادایی در طول زمان خود را وجود دارد.

او در حال حاضر مدیر آموزش در Studeo ونکوور ، و او می گوید وجود دارد که او احساس می کند مانند مردم در حال ساخت فرضیات در مورد او.

“به عنوان یک مرد سیاه و سفید با dreads, من نمی تواند به پایین خیابان ميانگين mugging مردم است. زمانی که من راه رفتن من به بیان برخی از سطح از لبخند فقط به شما اجازه می دانم “نمی توانید در گارد من خوب'” Iwanegbe گفت.

“من رفتن به یک گوشه مغازه و یا فروشگاه مواد غذایی, من به اجازه پسر در ثبت نام نقدی می دانید” من من را ببینید. من قصد ندارم به لمس آنچه که من قصد ندارم برای خرید.’

“این یک ننگ من در برخورد با تمام زندگی من است. من می دانم که اگر من را برای یک پیاده روی در شب فقط گوش دادن به موسیقی من نمی آیند نزدیک به یک بانوی سفید. من نمی خواهم او را به احساس ترس. من باید برای ایجاد فضا. من به سرعت گذشته فقط او می داند که من در تلاش برای انجام هر چیزی.”

فلوید گرفته شده بود را بازداشت بیش از اتهامات که او سعی به پرداخت صورتحساب در محلی دلی با تقلبی $20. Iwanegbe معتقد است که یک زن سفید بودن دستگیر و به قتل نمی درمان شده اند همان راه به عنوان فلوید. فکر می کنم که در مورد دوم.

“اگر او در زانو خود را بر روی یک زن را گردن هر پلیس در اطراف او می توانست او را متوقف کرد,” Iwanegbe گفت.

او اذعان می کند این گفتگو می تواند دشوار برای شروع و به همان اندازه سخت به ادامه. او می گوید آنها همچنین نیاز به نگه داشتن اتفاق می افتد.

وجود دارد یکی دیگر از ضد نژادپرستی تظاهرات روز جمعه در کانادا محل. او برنامه ریزی شده به صحبت می کنند و در آن از صبح روز پنجشنبه اما گفت: “اگر فرصت خود را ارائه من قطعا چیزی می گویند.”

“این روند در حال حاضر. در برخی از نقطه آن را به روند. این واقعیت است. سوال این است: در حالی که این روند چگونه بسیاری از مردم می تواند ما را وادار به تغییر تفکر خود گفت:” Iwanegbe. “وجود دارد یک فرصت در حال حاضر به صحبت کردن برای یادگیری, به آموزش, به تجمع, به شنیدن داستان های دیگر.

“بسیاری از مردم می خواهید برای کمک به در حال حاضر. بنابراین بسیاری از مردم می خواهید برای انجام بهتر و بهتر شود. با این که من باور دارم که ما نیز نیاز به رحمت. وقتی که من می گویند که من یک مؤمن به خدا. من معتقدم که ما نیاز به گریس. ما باید به مردم فضل در چگونه آنها را بیان مشارکت خود را.

“من سفید همکاران که می گویند” من در تلاش برای پیدا کردن کلمات درست. من در تلاش برای پیدا کردن تصویر سمت راست. آیا این خوب است ؟ این است که خوب است؟’ ما نیاز به مردم را از ترس.

“حدس بزنید چه ؟ وجود دارد هیچ راه مناسب از قرار دادن آن است. واقعیت این است که آن را به شجاعت ایستاده است. ما باید به همه مردم است که شانس.”

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>