استیو Ewen: پای نیلسن بازی در زمان غول گام های این فصل می تواند به بهبود و حتی بیشتر در سال آینده


باشگاه بیشترین بهبود بازیکن تضمین شده نیست به بازگشت به برابر به عنوان نرم افزار گزینه بحران 20 ساله در فهرست را به بازی می آیند

اجازه دهید پای, نیلسن هدف-بازی حدس زدن شروع کردن.

نیلسن در صدر ونکوور غول در برگه این فصل به ثمر رساند 30 بار در راه خود را به 65 امتیاز در 61 بازی در 19 سال مبارزه است.

در این روند او شد اولین غول زیر سن 20 تا ضربه که 30-هدف فلات پس از 18 سال Ty Ronning رفت 31 گل در 2015-16. Ronning در آمد با 25 اهداف خود را دنبال مبارزات انتخاباتی و پس از آن منفجر شد و به صورت یک تیم-ثبت 61 اهداف به عنوان یک 20 ساله در 2017-18.

ما نشان می دهد که نیلسن را به اجرا در Ronning را علامت. ما نشان می دهد او می تواند در یک افزایش قابل توجهی را در فصل آینده.

نیلسن قرار داده تا 14 اهداف و 35 امتیاز در 52 فصل به طور منظم بازی با غول در 2018-19 و در روز دوشنبه به فورت سنت جان بومی و کلگری ساکن شد و نام این تیم را بیشتر بهبود یافته این بازیکن در این فصل زمانی که غول های خود را اعلام کرد تا پایان سال جوایز در Sportsnet 650.

او همچنین در زمان خانه Gordie Howe بهترین گلزن جایزه و سفید بهزیستی از سال است. دیگر برندگان توجه داشته باشید شامل defenceman بون بیرام که برداشت P. C. Toigo با ارزش ترین بازیکن و پت کوئین defenceman از سال افتخارات و defenceman الکس Kannok Leipert که در زمان بروس آلن الهام بخش, الهام بخش, رهبری, سخت افزار.

“من فکر می کنم من بازی را بهبود بخشد. من فکر می کنم اعتماد به نفس من خیلی بالاتر است. من می خواستم برای کنترل جن خیلی بیشتر. فصل گذشته من بیشتر مایل به خلاص شدن از شر آن” نیلسن توضیح داد.

مانند Ronning, نیلسن کوچکتر از قد و قامت. او چک در در 5-پا-10 و 192 پوند است. مانند Ronning او سریع, jetting در اطراف یخ. Ronning احتمالا خود شات کردن سریع تر نیلسن احتمال آتش سوزی آن سخت تر است.

“آنها کمی متفاوت است. من فکر می کنم Ty بیشتر ظرافت شاید سریعتر. پای تر است از رفتن را از طریق-شما مرد” غول مدیر کل بارکلی Parneta توضیح داد.

او را نیش می زنند به بازی خود را. او فیزیکی چابک آتشین. گاهی اوقات او بیش از حد می رود. در یک Jan. 25 بازی در برابر Kelowna راکت در لنگلی حوادث, مرکز نیلسن کردم اسلحه خود را در اطراف سر راکت رو به جلو را علامت Liwiski چک کردن Liwiski فقط پس از او سر سرنشین دار جن تا یخ از کلونا آبی با خط 1:57 در دوره سوم در یک بازی 2-2.

نیلسن دریافت دخالت عمده و سوء رفتار است که می رود به طور خودکار با آن و Kelowna به ثمر رساند در بازی قدرت در وقت اضافه به پیروزی 3-2.

نیلسن فرود یک بازی تعلیق از لیگ دفتر پس از آن. او زخم تا با 70 پنالتی دقیقه در مبارزات انتخاباتی.

او یک شات گلزن. ونکوور مورد نیاز او را بر روی یخ اواخر در بازی فصل گذشته.

“من ترس را امتحان کنید و ایجاد برخی از انرژی, اما من نیاز به یادگیری و حتی بیشتر در مورد چیدن من لکه” نیلسن گفت.

این یک یقین او خواهید بود با ونکوور با توجه به یک زن و شوهر از دلایل مختلف. با سرعت خود را و سرسختی شما می توانید ببینید تیم NHL میل او را به عنوان یک چرخ و یک چرخ است که می تواند نمره برخی به دلیل شوت او. Parneta گفت: او را به گرفتن تماس از تیم NHL مورد نیلسن اما نمی شود آنها را به نام. نیلسن می کند فکر می کنم او حداقل یک رایگان-عامل اردوگاه آموزشی نگاه کنید هر زمان که هاکی رزومه در پاییز.

به عنوان یک 20 ساله او خواهد بود سن واجد شرایط به بازی بازی های جزئی نرم افزار.

WHL تیم تنها می تواند نگه دارید سه تا 20 ساله و ونکوور به پایان رسید در این فصل با هشت سال 2000 متولد بازیکنان در فهرست: نیلسن Kannok Leipert, defencemen ترور Longo و ست Bafaro و جلو اریک Florchuk Jackson, شپرد, Holden Katzalay و میشل Kvasnica.


ونکوور غول پیکر, پای, نیلسن به نظر می رسد به تصویب جن در برابر کملوپس تریل در اوایل این فصل است.

Rik Fedyck

ونکوور می تواند از دست دادن بازیکنان دیگر از این گروه به طرفدار تیم. Florchuk و Kannok Leipert هر دو پیش نویس میدارد از واشنگتن پایتخت اگر چه هلند تا به حال قرارداد امضا شده در گذشته کلمه.

Parneta و مربی مایکل Dyck خواهد شد و سپس باید به شکل از آنچه مواضع آنها می خواهند به استفاده از آن سه لکه های.

ونکوور در انتظار است به از دست دادن ace blueliner بون بیرام به Colorado Avalanche به عنوان یک جوان 19 ساله پس از آن آسان به نشان می دهد که آنها را به دو 20 ساله defenceman تصمیم گیری بین Kannok Leipert, Longo و Bafaro.

Florchuk خواهد بود که دیگر نامزد پیشرو در میان مهاجمان علاوه بر Nielsen. Florchuk آمد به ونکوور از ساسکاتون پره فقط قبل از Jan. 10 مهلت تجارت و رونق تولید 10 گل و 33 امتیاز در 25 بازی.

همراه او تا به حال 21 اهداف و 57 امتیاز در 58 بازی در فصل گذشته بود که بیش از هر ونکوور بازیکن پس از نیلسن در پایان فصل است.

“این رفتن به یک تصمیم دشوار,” نیلسون گفت: از Parneta و Dyck آینده با 20 سال سه نفر. “من فکر می کنم همه در حال رفتن به یک نمایشگاه فرصت است.”

Parneta اذعان کرده است که غول به احتمال زیاد در زمان بیش از حد طولانی با 20 سال, تصمیم برای این فصل است. آنها به ارمغان آورد شش به اردوگاه های آموزشی. آن را به صدا مانند او می خواهم برای شروع فصل آینده با تعدادی بیشتر کنترل اما COVID-19 همه گیر شده اضافی عدم حرکت رو به جلو بود.

نیلسن انساندوستانه جایزه گره خورده بود به کار خود با این تیم را یک ابتکار عمل است که جوان را تشویق می کند مردم را به مالکیت خود در مدارس و خانه ها و جوامع و خود را در سلامت جسمی و روانی. همه غیر مدرسه غول بازیکنان شرکت کردند اما نیلسن شد تنها یکی از کارکنان مورد اعتماد منجر به بازدیدکننده داشته است خود را. نیلسن نیز غول سفیر در تیم مشارکت با هاکی خون و کانادا انجمن بهداشت روان.

[email protected]

twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>