استیو Ewen: ‘in tights د UBC’ در طول COVID-19 بوده است دیوانه برای مدیر ورزشی

“این نه فقط در مورد به عنوان یک مدیر ورزشی. این نمی توانست یک شغل رویایی برای یک مدیر دو و میدانی در هر نقطه دیگری است.” — Kavie in tights UBC

Kavie in tights شده است مدیر ورزشی در UBC برای سه هفته گذشته. با توجه به آنچه در جریان است در جهان این روزها احتمالا احساس می کند بیشتر شبیه به سه سال است.

مارس 11 مطبوعاتی اعلام کرد که in tights شده بود ارتقا به سر از UBC Thunderbirds از پست خود به عنوان مدیر ارشد از امکانات تفریحی و ورزشی مشارکت اظهار داشت که او آغاز خواهد شد وظایف خود را در روز دوشنبه, آوریل 6 اما COVID-19 همه گیر در زمان دور خود را در “شکستن-در دوره” و حق با او رفت و به کار می کنند.

از آنجا که اعلام in tights کمک تعطیل زمستانی تیم که هنوز رقابت و کمک بهار تیم در تماس خود فصل است. او شده است در جلو و مرکز در UBC حرکت آن بلوک بزرگ ضیافت جوایز از یک شب جشن و سرور برای مدرسه ورزشکاران به صورت آنلاین جشن در اوایل این هفته.

او همچنین تا به حال به حرکت گلوله که آمد با دیوید Sidoo اختلاف است. Sidoo یک ونکوور تاجر بوده است و عمده کمک کننده برای UBC برنامه دو و میدانی. او ابزاری در ساختمان UBC, فوتبال, برنامه و آن پیروزی از 2015 Vanier جام قهرمانی ملی.

Sidoo بود در میان 50 نفر متهم در ایالات متحده پذیرش کالج خیانت طرح و او وارد یک گناه در ماه گذشته به یک پست الکترونیکی-تقلب و توطئه اتهام در یک دادگاه فدرال بوستون.

بله in tights نشده است و فرصت داده شده به سهولت به هر چیزی. و بله, او را بیشتر از OK با این وضعیت.

“این یک رویا اما این یک رویا کار به دلیل آن را در UBC گفت:” 42 ساله in tights های نسل سوم UBC تحصیلات تکمیلی است که رفته است به کار در ورزشی بخش برای 20 سال در ظرفیت های مختلف و مسیر فرود پست فعلی خود را که رسما مدیر عامل دو و میدانی و تفریح و سرگرمی.

“این نه فقط در مورد به عنوان یک مدیر ورزشی. این نمی توانست یک شغل رویایی برای یک مدیر دو و میدانی در هر نقطه دیگری است. COVID-19 تحت تاثیر هر کس در گروه. آن را تحت تاثیر قرار هر کس در جهان است. شما نمی تواند کمک کند اما تحت تاثیر قرار.

“تیم ما در اینجا بسیار خوب بوده است در pivoting از طریق این. ما در بر داشت یک راه برای ایجاد بلوک بزرگ کار می کنند. ما در آینده با برنامه های تناسب اندام است که ورزشکاران می توانید استفاده کنید در حالی که آنها در خانه است.”

In tights دارای امکانات پس زمینه. او نقش عمده ای در تکمیل UBC آبزی مرکز UBC تاندربرد پارک داگ Mitchell, تاندربرد ورزشی مرکز.

است که بخش عمده ای از حکم خود دوباره. در میان اهداف جدید Thunderbird ورزشگاه در پنج سال آینده. این برنامه ریزی شده بود در مجاورت فعلی تسهیلات باید 5,000 دائمی صندلی و فضا برای 5,000 تر موقت صندلی. این خواهید بود برای خانه, فوتبال, راگبی و فوتبال است.

این “reimagining” از یادبود جنگ تربیت بدنی به عنوان Toors تماس های آن نیز در جریان است. اصلی آن مستاجر شامل بسکتبال و والیبال برنامه های در حال حاضر. In tights امید به یک شرکت طرح آنچه که ممکن است مانند نگاه در سه سال آینده. او همچنین می خواهد به “اضافه کردن امکانات” برای تیم و طرفداران. او صحبت کردن در مورد امکان داشتن یک رستوران در سایت, به عنوان مثال.

نیز وجود دارد برنامه های جدید مرکز تفریح و سرگرمی.

این نمایشگاه نشان می دهد که بخش زیادی از in tights کار خواهد بود جمع آوری پول. او دارای تجربه در آن بیش از حد.

“این رفتن به در مورد خلاقیت در پیدا کردن منابع متعدد گفت:” in tights یک سارد ثانویه محصول که دارای کارشناسی ارشد سینتیک بشر در مدیریت ورزشی از UBC. “اما هر یک (امکانات جدید) که ما تا کنون انجام داده ایم, ما تا به حال به خلاق.”

تاندربرد ورزشگاه شده بود به خانه دیوید Sidoo زمینه است. نشانه ای در رتبه بندی اعلام کرد که. In tights تکرار داستان که Sidoo خواسته است UBC برای حذف نام خود و مدرسه ملزم خواهد شد.

“از نظر ما آن چیزی که حق انجام” in tights گفت.

آن بوده است هرگز ساخته شده چقدر پول Sidoo اهدا به UBC. In tights تنها می گویند: “او از دوران.”

Sidoo سابق UBC دفاعی به عقب که رفت به بازی شش فصل در لامپ کم مصرف با B. C. شیرها و ساسکاچوان Roughriders التماس کرد گناه, مارس 13. درخواست مقابله خواستار Sidoo برای خدمت به 90 روز زندان و پرداخت 250.000 دلار خوب است. باید آن را تایید توسط قاضی. او برنامه ریزی شده است به محکوم ژوئیه 15.

Sidoo, 60, پرداخت, پذیرش مشاور در مرکز طرح $200,000 برای کسی مطرح به عنوان فرزندان خود را با استفاده از ID جعلی به امن نمرات عالی در امتحانات خود را, دادستان گفت.

UBC اعلام کرد در ماه مه سال 2019 که مدیر ارشد دو و میدانی ژیل Lepine بود گذاشت. او تا به حال شده است در UBC پس از سال 2016.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>