استیو Ewen: تری فاکس hoopster روحیه بالا باقی می ماند با وجود تکراری سرطان نبرد


Alanna شریف خم سر خود را بر تری فاکس ثانویه را کارین Khuong در طول یک استراحت در بازی در B. C. دبیرستان استانی بسکتبال دختران قهرمانی در لنگلی حوادث مرکز. آرلن Redekop / PNG

کارین Khuong که کردم به بازی جمعه بود مردم در B. C. دبیرستان بسکتبال دختران قهرمانی مناجات #2KStrong این هشتگ کسانی که در اطراف او به تصویب رسید

کارین Khuong من می شود.

او می شود داستان من در مورد زمان دکتر انجام استخوان-مغز بیوپسی نزدیک به فرستاده خود را در پرواز به خاطر او بود با مشکلات کشیدن اپل-هسته تدبیر آنها استفاده کنید تا یک نمونه از ران من.

او می شود داستان من در مورد داشتن یک اسکلتی اسکن روز پس از آن استخوان-مغز بیوپسی و تکنسین وحشت از آنجا که هیچ کس تا به حال او اطلاع داد در مورد روش های قبلی و وجود دارد divot از دست رفته از ران. Khuong می شود که عجیب و غریب و سیر و مانند بوی هنگامی که در وسط تحت سلول های بنیادی پیوند است.

من تا به حال سرطان دو برابر شده است. آخرین آمد در سال 2017. من فقط تبدیل شده 50. آن را فاسد.

Khuong تشخیص داده شد با عود rhabdomyosarcoma (RMS) یک بافت نرم سرطان دوران کودکی در ژانویه. او 15 سال است. او یک درجه 10. آنچه اتفاق می افتد به او را دشوار است به درک. این احساس غیر محتمل. آن را احساس می کند اشتباه است.

او در B. C. دبیرستان استانی بسکتبال دختران قهرمانی در لنگلی مرکز رویدادهای این هفته با تری فاکس سامسونگ هم تیمی. او حتی در بازی در تری فاکس 69-37 باز دور برنده شدن بیش از John Oliver Jokers در چهار مسابقه چهارشنبه شب بازی فینال پایانی ثانیه است. او موفق به دریافت یک ایستاده اند. او تا به حال مردم شعار #2KStrong است که هشتگ که مردمی در سراسر Khuong اتخاذ کرده اند.

“من واقعا خوب است. واقعا خوب” Khuong یک 5-6 نگهبان گفت: قبل از بازی. “من تا به حال یک حیوان خانگی اسکن امروز. آن را نشان داد خیلی خوب است. بسیاری از تومورها از بین رفته اند.”

پت اسکن شایع است, سرطان صحبت می کنند. آن را برای positron emission tomography scan و آن را تست تصویربرداری است که کمک می کند تا پزشکان ارزیابی خود را چگونه بافت ها و اندام عملکرد هستند. آنها شروع با دادن به شما یک رادیو اکتیو رنگ. آن را ساده مصیبت.


کارین Khuong خم به جلو و می خندد بر روی نیمکت در طول B. C. دبیرستان بسکتبال دختران استان در مسابقات قهرمانی.

نیک باندی

که سرطان است. شما تعداد زیادی یاد بگیرند. امیدوارم که شما یک روز قادر به فراموش کردن آن است.

بیماری سوء استفاده از زندگی خود را. آن بلعد شما. انگار همه چیز بر اساس اطراف هنگامی که شما مجبور به مصرف دارو خود را و هنگامی که شما را به دیدن خود پزشکان است. شما شروع به رسمیت شناختن برخی خودروها در برخی از نقاط پارکینگ در بیمارستان.

شما نیاز به وقفه. برای Khuong که بسکتبال. او شناخته شده بسیاری از تری فاکس هم تیمی پس از همه آنها در کلاس 3, بازی, باشگاه بسکتبال با هم. Khuong صحبت می کند از روی علاقه در مورد چگونه کلاغ مربیان مایک Carkner و تینا فراست تنها مربیان بسکتبال او تا به حال.

“یک دسته از ما تا به حال همیشه صحبت در مورد چگونه ما در حال رفتن به یک تیم با هم در تری فاکس” Khuong گفت.

Carkner که یک پزشک خانواده توسط تجارت اذعان می کند “این است که یک دیوانه سوار در سال گذشته و پس از آن زمانی که سرطان عود در ماه ژانویه آن را واقعا دشوار … ما زمان بیشتری را صرف مشاوره به کودکان و نوجوانان از تمرین.

“کودکان و نوجوانان در 15 باید برای مقابله با این. ما تا به حال به کار آنها را از طریق آن,” او گفت:. “اما پس از آن ما به Fraser Valley مسابقات و ما آمار سه یا چهار سه-اشاره گر در یک ردیف و هر کس فقط برخی از شادی.

“ما شده ایم موعظه به بچه ها که داشتن کارین روی نیمکت با یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود را با دادن یک زن و شوهر از ساعت شادی. آن را می دهد یک فرصت برای فکر کردن در مورد چیز دیگری غیر از سرطان است. ما در حال شروع به احساس کمی بهتر در مورد همه چیز. آن را هنوز هم بسیار سنگین محیط زیست است.”

Khuong در ابتدا تشخیص داده شد در سپتامبر سال 2018 است. او تا به حال سلول های بنیادی پیوند آوریل گذشته. او تا به حال انجام شده است به خوبی به اندازه کافی که پزشکان او را امضا کرده بود در یک سفر خانوادگی به بالی فقط قبل از او خبر از عود.

او را در دهان شیمی در حال حاضر. پزشکان او را در حال صحبت کردن در مورد درمان های جدید ایده های. او در راه آسیب است. او آن را می داند. هیچ کس sugarcoating هر چیزی به او. آنها به سادگی نمی تواند.

او می گوید: او می خواهد به مبارزه با.


کارین Khuong یک درجه 10 دانش آموز که در حال مبارزه با سرطان, حمل توپ بالا طبقه برای تری فاکس سامسونگ. “من واقعا خوب است. واقعا خوب, ” او می گوید. “من تا به حال یک حیوان خانگی اسکن امروز. آن را نشان داد خیلی خوب است. بسیاری از تومورها از بین رفته اند.’

نیک باندی

“در تابستان من قصد دارم برای کار بر روی بازی من,” او گفت:. “امیدوارم من آماده هستم برای فصل آینده است.”

مامان جنیفر هدف برای چند نماز برای دخترش. که تفکر او در پشت خانواده باز در مورد داستان خود را.

کارین آسان است, بچه, به ریشه است.

“او نمی خواهم مردم بدانند که سرطان او آمد. او واقعا دیوانه در من در واقع” جنیفر گفت. “او نمی خواست مردم برای درمان متفاوت است. همه چیز دوباره به روال. شده است که سخت ترین قسمت است.

“من می خواهم مردم به جلو برای او. من آنها را می خواهید به او بگویید که امید وجود دارد و شما باید به مبارزه ادامه. وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر است.”

[email protected]

twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>