“طرز فکر من در حال حاضر این است که این آخرین اجرا در آن است و من به عنوان ممکن است به خوبی به همگان نشان دهد که چگونه من به تکامل به عنوان یک دروازه بان.”

دیوید Tendeck عرضه برای ونکوور غول در فصل 2015-16 و یکی از شش goalies به گشت زنی چین برای باشگاه که WHL مبارزات انتخاباتی.

شما فراموش نکنید که. شما را فراموش کرده ام چقدر کثیف ونکوور netminding وضعیت بوده است چرا که آن را پس از تبدیل به یک قدرت برای برنامه 20 ساله Tendeck که اتمام فصل نهایی از تاریخ و واجد شرایط شده است یکی از دلایل اصلی که چرا.

او 40-نجات از سنگ در 3-2 برنده شدن بیش از کملوپس تریل شنبه گذشته بود که کار خود را 141st به طور منظم فصل ظاهر در هدف برای غول. که طاقی او را تنها در اختیار داشتن رتبه دوم در تاریخچه باشگاه در بازی های انجام شده توسط یک دروازه بان شکستن یک کراوات با Payton در لی (2012-16) و ترک Tendeck پشت تنها 178 بازی های برگزار شده توسط تایسون Sexsmith (2005-09).

دو فصل پیش Tendeck شد اولین غول’ شروع goaltender پس آدم موریسون در 2011-12 به صرفه جویی در صد بالا .900 و Tendeck است که در این میان هدف قرار دادن استاندارد است که دوباره برای سومین مستقیم مبارزات انتخاباتی. Tendeck در واقع در سرعت به مجموعه ای حرفه ای و بهترینها در هر دو گل برابر متوسط (2.19) و صرفه جویی در صد (.923) با 20 بازی در سمت چپ برنامه برای ونکوور.

از صبح روز چهارشنبه او را سوم در WHL در اهداف-برابر میانگین و چهارم صرفه جویی در صد.

“همانطور که شما مسن در این لیگ از آن احساس می کند مانند هر روز مگس سریعتر و سریعتر. آن humbles شما تقریبا” گفت: Tendeck نرم-صحبت نورث ونکوور محصول که یک ششم-انتخاب دور از غول در 2014 bantam پیش نویس است. “شما متوجه است که وقت خود را در اینجا کوتاه است و آن را در مورد لذت بردن از هر لحظه و هر روز بهتر شدن.

“طرز فکر من در حال حاضر این است که این آخرین اجرا در آن است و من به عنوان ممکن است به خوبی به همگان نشان دهد که چگونه من به تکامل به عنوان یک دروازه بان.”

بازی خود را تبدیل به حرفه ای تر مقرون به صرفه تر تحت قیمومیت غول مربی دروازه بان پل Fricker. 6-پا-2, 181 پوند southpaw جن-درپوش Tendeck تکیه می کند ورزشکاری او را تا آنجا که او در اوایل با غول. که فقط بخش کوچکی از آنچه اتفاق افتاده است با او در ونکوور. Tendeck به عنوان یک هم تیمی است که یک داستان است که underplayed در طول راه به عنوان به خوبی.

او برداشت WHL غربی کنفرانس دوم همه-ستاره-دروازه بان تیم پس از 2017-18 فصل و شد اولین غول’ دروازه بان پس از Sexsmith در سال 2007 به انتخاب در NHL پیش نویس که آریزونا شغالها دستگیر حقوق خود در دور ششم که فصل تابستان است.

او می خواست به ونکوور بلامنازع شماره 1 دروازه بان فصل گذشته. او می خواست برای شروع 50 به طور منظم فصل بازی. ما دیده ایم کسانی که همه چیز قبل از. مردم درک کرده اند. به جای Tendeck بر این باور است که او و netminding شریک ترنت خیش می تواند فشار هر یک از دیگر در شیوه ها و بازی ها و هر دو بود بهتر است به دلیل آن است. معدنچی به اعتبار خود احساس به همان شیوه.

در آنجا بود که بحث های زیادی در فصل گذشته در مورد چگونه شیمی و شخصیت کمک درایو غول عمیق به WHL برگشتی. این goalies شما می توانید استدلال می کنند کمک مجموعه ای استاندارد برای که.

“من در یک یقه آبی ، آن را در مورد درآمد اقامت خود را هر روز” گفت: Tendeck که بازی 10 کمتر به طور منظم فصل بازی به عنوان یک جوان 19 ساله از او به عنوان یک 18 سال. “من همچنین متوجه شدم که این یک فرایند است. من هنوز هم یک مدت زمان طولانی حتی پس از من WHL حرفه ای. همه این است که در مورد آمدن به این پیست هر روز و تلاش برای به دست آوردن بهتر است.

“من درک می کنم آنچه را پیش از من است. من درک می کنم من یک مقدار زیادی از زمان. من درک می کنم که تنها چیزی که برای من مهمه در حال بهتر شدن است.”

Tendeck هنوز به امضای قرارداد با شغالها. او تا ماه ژوئن به انجام این کار. اگر او نمی کند او می شود یک عامل آزاد است. او مدعی است که او که نگران نیست.

با توجه به capfriendly.com این شغالها پنج netminders تحت قرارداد از جمله ایوان Prosvetov, 20 که آنها در دور چهارم دو تابستان پیش قبل از انتخاب Tendeck. آنها نمی انتخاب یک دروازه بان سال گذشته است.

“من می دانم که من به اندازه کافی خوب” گفت: Tendeck. “اگر آنها تصمیم به ایجاد یک حرکت در من اعتماد به توانایی های من و من می دانم که شخص دیگری خواهد شد.”

برای کار خود را با ونکوور Tendeck است 68-54-6-4 با 2.96 اهداف-برابر میانگین و .905 صرفه جویی در صد. مقایسه Sexsmith شد 120-35-6-15 با 2.00 اهداف-برابر میانگین و .907 صرفه جویی در صد.

معدنچی با 18 خواهد شد که دو فصل از تاریخ و واجد شرایط بودن پس از این یکی. او هفتمین دور پیش نویس انتخاب Colorado Avalanche در تابستان گذشته. او 9-7-2-1 با 2.92 اهداف-برابر میانگین و .898 صرفه جویی در صد.

بازی بعدی

شاهزاده جورج در Cougars مقابل ونکوور, غول

شنبه, 7 بعد از ظهر لنگلی وقایع مرکز, ادویه 1200

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im