“من فکر می کنم ما در حال یادگیری چگونه به نفع خود و یادگیری چگونه به بازی با رهبری گفت:” Giants’ الکس Kannok Leipert.

مدیر کل بارکلی Parneta متعهد شده است پس از اردوگاه های آموزشی که این ونکوور غول نباید در نظر گرفته شود تا بهار و آن شروع به نگاه مانند او تا به یک نقطه.

غول که تا به حال موفق به دریافت بیش از سه بازی در یک ردیف در طول چهار ماه اول این WHL کمپین زد فعلی خود را در پیروزی خط به شش بازی یکشنبه با 7-3 اعزام از کملوپس تریل قبل از 3,764 طرفداران در لنگلی حوادث مرکز (LEC).

غول نورد به دلیل Parneta تجارت-مهلت خرید اریک Florchuk به آنها داده سه به جلو خطوط است که می تواند نمره. آنها برنده به دلیل بازگشت از آسیب دیدگی از همکار تجاری وانت ترور Longo به آنها داده پنج defencemen که می توانید در هر زمان و در هر وضعیت.

آنها برنده زیرا rearguard بون بیرام بازی خود را با بهترین هاکی فصل با همه حرف بی ربط بودن چهارم-به طور کلی انتخاب از تابستان گذشته NHL پیش نویس توسط بهمن کلرادو و یک عضو از تیم کانادا در مسابقات جهانی جوانان در نهایت پشت سر او.

و آنها در حال برنده شدن چون یک بازی قدرت است که مشغول به کار بود در 11.7 درصد (15-برای-128) از طریق اولین 37 بازی از فصل به طور منظم است متصل در 43.8 درصد (21-برای-48) در 13 گردش پس از.

آنها برنده به دلایل مختلف و به دلیل بسیاری از بازیکنان و آنها در حال برنده شدن به اندازه کافی است که روایت رفته در ماه گذشته از تلاش برای گرفتن Kelowna موشک برای سومین نقطه در B. C. بخش به تلاش برای تعقیب کردن ویکتوریا Royals برای مقام دوم در بخش خانگی و یخ استفاده در دور اول پلی آف.

با 18 بازی در سمت چپ خود را به طور منظم فصل سوم-محل ونکوور (25-20-3-2) است که شش امتیاز از ویکتوریا (28-18-4-1) با یک بازی در دست است. غول و سلطنتی بازی چهار بار در این فصل به طور منظم با اولین بازی که در LEC روز جمعه (7:30 بعد از ظهر Sportsnet 650). قبل از آن نشست غول های خانه به گوزن قرمز شورشیان در روز چهارشنبه (7 p. m. و ادویه 1200).

ونکوور شش امتیاز در کلونا (23-25-1-2) با یک بازی در دست است.

“من فکر می کنم ما در حال یادگیری چگونه به نفع خود و یادگیری چگونه به بازی با سرب” گفت: defenceman الکس Kannok Leipert ونکوور کاپیتان. “من فکر می کنم ما در تلاش است که در آغاز سال است. من فکر می کنم آن را در مورد اقامت بر روی انگشتان شما و نه عقب نشسته, انتظار برای آنها را به شما آمده است. من فکر می کنم آن را در مورد مصرف آن را به آنها تمام وقت است.”

غول شروع این فصل با 12 بازیکن بودند که به طور منظم در سال گذشته تیم که رفت به WHL سری مسابقات قهرمانی.

Parneta گفت: در تمام طول که B. C. بخش خواهد بود به طور چشمگیری سخت تر در این فصل با توجه به تریل بودن تا حد زیادی بهبود یافته و راکت بارگذاری تا به عنوان تیم میزبان برای یادبود جام است.

غول به نظر نمی رسد در همگام سازی از شروع یا و Parneta شروع به تغییر ترکیب میدوی را از طریق مبارزات انتخاباتی. ابتدا در اواخر ماه نوامبر او معامله دور چهار نفر از کسانی که فوق جانبازان از جمله مبادله defenceman دیلن Plouffe و مرکز Lukas Svejkovsky به مدیسین هت ببر برای Longo و جناح تایلر Preziuso on Dec. 7 و مرکز اوان Patrician به ساسکاتون تیغه برای Florchuk یک روز قبل از لیگ Jan. 10 مهلت تجارت. ساسکاتون همچنین دریافت 2020 دور اول خروس جنگی پیش نویس انتخاب کنید که ونکوور برداشت کرده بود از کلاه پزشکی در اوایل تجارت و 2021 دوم-طفیلی.

Florchuk که تبدیل 20 در تجارت-مهلت روز و یک سال 2018 واشنگتن پایتخت’ هفتم-انتخاب دور آمد به غول های با شهرت ثابت دو طرفه حضور یک مرد که خوب بود در بسیاری از چیزها اما شاید نه در هر چیزی.

با ونکوور او نگاه هر بیت مانند نخبگان جن توزیع توسط junior هاکی استاندارد. در 13 بازی با غول های او دارای 20 امتیاز از جمله 13 کمک می کند. او نه قدرت-بازی بازی کمک می کند که از دوم در این تیم پشت بیرام را 13. Florchuk نیز شمارش دو بار با استفاده از آمدن به غول.

با ساسکاتون او تا به حال 24 امتیاز از جمله 11 گل در 33 بازی این فصل است. او تا به حال 21 اهداف و 50 امتیاز در 68 بازی در فصل گذشته برای تیغه.

“او فکر می کند بازی را به خوبی” گفت: Kannok Leipert. “او زیادی مانند دیویس کخ. او ما کاتالیست سال گذشته در بازی قدرت و این که چه Florchuk شده است برای ما تا کنون است.”

این پیروزی شاگردانش شامل سه پیروزی مقابل تریل (32-16-3-1), B. C., بخش جبهه-دونده که تحت سلطه غول در چهار جلسات از مبارزات انتخاباتی. Kamloops در زمان آن چهار بازی با یک ترکیب نمره 18-3. ونکوور اسیر گذشته سه ترکیب نمره 15-9.

کملوپس گره خورده است روز یکشنبه بازی در 3-3 میدوی را از طریق دوره سوم. ونکوور مربی مایکل Dyck اذعان غول’ تیم قبل از کریسمس “را buckled کمی” اما این غول’ تیم بسیج.

Dyck این اتهامات را تبدیل به استار آکادمی در اواخر بازی بهترین خود را در سومین دوره. اما آنها در زمان تلاش در بازی های این سال که توسط خود 7-6-3-2 رکورد در یک هدف گیری.

“من فکر می کنم آنچه ما در حال انجام است به مراقبت از برخی از جزئیات است که ما نبودند انجام قبلا در این فصل” Dyck گفت. “ما در حال مدیریت pucks. من فکر می کنم ما در حال انجام یک کار از ایجاد نژادها که ما باید به جای تلاش برای ایجاد نقش در همه زمان ها. من فکر می کنم ما در حال گرفتن pucks در net. من فکر می کنم ما در حال نگه داشتن پای ما حرکت بازی سریع است.”

بازی بعدی

جمعه

Red Deer شورشیان در مقابل ونکوور, غول

7 بعد از ظهر لنگلی وقایع مرکز, ادویه 1200

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im