استیو Ewen: Sports talk radio رو خلاق چالش ها در COVID-19 لغو


همین تیلور TSN 1040 می گوید ورزشی بحث ایستگاه های رادیویی در ونکوور بدون زنده بازی ها به بحث در مورد با توجه به COVID-19 همه گیر خواهد بود اما کهنه گوینده انتظار برای دیدن بسیاری از نشان می دهد “خلاق” در روز های آینده. مایک بل / Postmedia اخبار فایل

اسکات Rintoul از Sportsnet 650 می گوید: “شما تست بسیاری از مردم لغو احکام صادره ی در موقعیت های شبیه به این.”

بحث ورزش رادیو در حال حاضر است نوع مانند استارباکس بدون قهوه.

با ونکوور کانوکس و دیگر تیم های ورزشی در لیگ تعطیل عملیات به دلیل COVID-19 گیر کارکنان در مکان هایی مانند راجرز آرنا نهفته هستند. از آن بازدید ushers این پاپ کورن فروشندگان پارکینگ مسئولین امنیتی پرسنل.

آن را در این بازدید بخش ورزش و کسانی که در آن کار و آن بازدید از بارها و رستوران ها است که تعداد جمعیت در آینده به تماشای بازی.

در میان رهبران لیگ در کسانی که یک پانچ در شبکه خورشیدی به دلیل coronavirus نگرانی های مردم در TSN 1040 و Sportsnet 650 که صرف 12 ساعت یا بیشتر در هر هفته صحبت کردن در مورد ورزش. برای آینده قابل پیش بینی آنها هیچ حوادث زندگی می کنند به بحث در مورد.

“شما بدیهی است که رفتن به سعی کنید به نگه داشتن مردم به روز شده در مورد کوروناویروس. شما نیز رفتن به سعی کنید به عنوان خلاق به عنوان امکان پذیر است” گفت: همین تیلور که میزبان 1040 AM ظهر را نشان می دهد با باب است (Moj) Marjanovich از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر “وجود دارد چیزهایی که شما می توانید انجام دهید.”

بسیاری از کسانی که همه چیز را هنوز هم در اطراف Canucks به عنوان آنها را برای این بخش ورزش. کناکز همیشه رانندگی اتوبوس بزرگ برای طرفداران ورزش در این بازار است.

تیلور در مورد اینکه چگونه او دوست داشت Dan Russell سفر سری در ورزش بحث های رادیویی نشان می دهد که در آن راسل را تمدید مصاحبه با سابق بازیکن یا مربی. کسانی که معمولا Canuck مرتبط است.

و پس از Sportsnet است Canucks play-by-play حقوق آن نمی تواند تعجب آور باشد برای دیدن آنها برنامه تکراری پخش برخی از بازی های قدیمی تر. چیزی که اعلام شده است اما به نظر می رسد منطقی است.

البته وجود ندارد Canucks بازی از شب گذشته را برای پوشش و آن را به چالش برای همه در رسانه های ورزشی.

به دنبال که در آن به عنوان یک فرصت به جای کارهای عادی و روزمره ممکن است کلید موفقیت در این کار بی نظیر وضعیت.

اسکات Rintoul که میزبان از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر در Sportsnet توضیح داد: “شما تست بسیاری از مردم لغو احکام صادره ی در موقعیت های شبیه به این. شما می خواهید به اطلاع شما می خواهید برای سرگرم کردن شما می خواهید برای ارتباط با مردم است.

“ما باید یک تعهد به شما خبر روز, اما ما در حال رفتن به تبدیل شدن به یک برنامه خبری. من فکر می کنم ما راه ما را از طریق آن مخلوط شود. مردم در حال رفتن به نیاز به راه هایی برای از بین بردن تنش و استرس است. ورزشی است که خروجی برای بسیاری از مردم است. مردم هنوز هم نیاز است که خروجی.”

بلیک قیمت که شرکت میزبان از دیسک نشان می دهد در TSN 1040 از ساعت 2 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر با مت Sekeres حال افکار مشابه.

“من newsie فرد است. بنابراین مت است. ما می پوشند دو کلاه. ما می تواند شما اجازه می دانم آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس و ما می تواند به شما اجازه می دانم که چگونه است که بر جهان ورزش” گفت: قیمت. “و بسیاری از evergreen موضوعات ورزشی وجود دارد.

“من نگران نیستم. شاید بررسی را با من در سه هفته. شاید من در خلق و خوی متفاوت است.”

جهان ورزش تعطیل برای چند روز پس از 9/11 حملات. کار مسائل قرار داده اند هاکی در حاشیه از جمله در 2004-05 زمانی که تحریم به معنای وجود نداشت استنلی کاپ اهدا شد. هیچ سری جهانی قهرمان در سال 1994 به دلیل بازیکنان اعتصاب.

اما به سرقت یک به نوبه خود از عبارت از قیمت ما “هرگز خاموشی کامل از تقویم ورزشی شبیه به این.”

ما در قلمرو ناشناخته در راه های بسیاری. چگونه دیگران را پوشش ورزشی در طول COVID-19 همه گیر ممکن است در واقعیت تبدیل به ضرب و شتم یک خبرنگار ورزشی.

“وجود دارد هیچ سوال این می شود یک چالش است اما ما به دنبال به جلو به گفت:” پری Solkowski که صبح اسلات در Sportsnet با جیمز Cybulski از 5:30 صبح تا 9 صبح

“در یک صبح نشان می دهد به خصوص شما همیشه می خواهید برای پیدا کردن یک تعادل ورزشی و نور دل سرگرمی. شما می خواهید مردم را به خنده به عنوان آنها رفت و آمد به کار می کنند.

“ما قطعا سفر کردن است که جاده در حالی که همچنین تلاش برای حتی بیشتر شنونده تعامل و گسترش محدوده ما از مصاحبه ها و موضوعات. با تجربه ما از آن چیزی است که جیمز و من به دنبال به جلو به.”

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>