استیو Ewen: Skeoch باقی می ماند یک رهبر با غول حتی دو سال بعد از نهایی بازی

“من فکر می کنم هر کسی شما را به صحبت در تیم در حال حاضر به شما بگویم که. او می خواهم هر چیزی برای بچه ها و طنین انداز با تعداد زیادی از بازیکنان ما”

Darian Skeoch نفوذ باقی مانده است با ونکوور غول دو سال از حذف نهایی خود را بازی با WHL تیم.

این کلمه از غول’ دانشیار مربی جیمی Heward که می گوید بزرگ و ناهموار defenceman Skeoch (تلفظ اسکی-o) کمک به آموزش اعضای فعلی تیم ملی در مورد خوب بودن هم تیمی.

Skeoch, 22, فقط به این نتیجه رسیدند دوم خود را به U ورزش فصل با دانشگاه کارلتون کلاغ در اتاوا.

او بسیار موردتوجه در طول دو سال اقامت با ونکوور. او بون بیرام را به طور منظم آبی-خط شریک در بیرام 16-year-old تازه کار, مبارزات انتخاباتی در 2017-18 و او همچنین در کنار فعلی غول های الکس Kannok Leipert میلوس روم, جاستین Sourdif تنر Brown, David Tendeck و ترنت خیش.

Skeoch یکی از سه overagers در Giants’ تیم از دست داده است که در هفت بازی به ویکتوریا Royals در دور اول از WHL برگشتی در ماه آوریل سال 2018 است.

به اندازه کافی عجیب Heward استخدام شد توسط ونکوور پس از Skeoch به حال رفتگان آینده در جولای 2018 به عنوان نیمکت رئیس Michael Dyck اصلی ستوان.

“وجود دارد تمرکز بر روی دیگر بازیکنان زمانی که او در اینجا بود. آن را از طریق کاهش ترک در چقدر مهم او به این تیم در مکان عمومی, چشم, اما نه به این بازیکنان چشم” Heward گفت: از Skeoch. “من فکر می کنم هر کسی شما را به صحبت در این تیم در حال حاضر به شما بگویم که. او می خواهم هر چیزی برای بچه ها و طنین انداز با تعداد زیادی از بازیکنان ما است.”

Heward را در Skeoch بخشی از یک مکالمه در مورد کاپیتان تیم و رهبری است. Heward بود defenceman در NHL نه فصل پس از بازی در WHL با Regina Pats که در آن او یک هم تیمی از Dyck است. او شش سال به نوبه خود به عنوان بخشی از جریان سریع Broncos کارکنان قبل از آمدن به ونکوور.

او می گوید آن را سخت تر به عنوان یک کاپیتان در تاریخ از نرم افزار به دلیل “شما مدیریت چیزهای بیشتر.” این مختصر به توضیح است که بازیکنان در تاریخ در سال های شکل گیری خود را. آن زمان مشغول زندگی خود را. اضافه شده است که چگونه برخی از آنها برخورد برای اولین بار با چیزهایی مانند زندگی به دور از خانه و توجه گسترده رسانه ها.

یک بازیکن نمی تواند منجر خود Heward توضیح می دهد. در آن طول می کشد کمک کند. Skeoch بود که بخشی از آن با ونکوور. او یکی از جایگزین کاپیتان کاپیتان تایلر بنسون در Skeoch نهایی مبارزات انتخاباتی.

“او خوب بود در گرفتن بچه ها به بیرون می آیند و فقط اویختن با همه” Kannok Leipert یک defenceman که ونکوور کاپیتان فعلی گفت: از Skeoch. “من به یاد داشته باشید من سال اول در لیگ مایل به دریافت به دانستن بچه ها که مایل به سعی کنید به جا. این چیزی است که من به یاد داشته باشید او را بیشتر برای ساخت بچه ها احساس می کنم مثل آنها بخشی از آن را با یک دوست به آنها.”

Heward می گوید موفق تیم رهبری در گروه های سنی مختلف. او می گوید که 16 ساله نمی اغلب احساس راحت بلافاصله تلاش برای مش با 20 سال سن. شما نیاز به یک “conduit بین این دو” Heward توضیح می دهد که اغلب می افتد در یک 18 ساله بازیکن با یک یا دو سال در لیگ.

او می گوید با ونکوور بسیاری از آن در حال سقوط است در معدنچی که فقط 19 ماه گذشته. اوان Patrician, 18 سال, مرکز همچنین یک کلید در این راستا قبل از او با برخورد به ساسکاتون پره فقط قبل از Jan. 10 مهلت تجارت در اریک Florchuk مبادله.

“هنگامی که ما نقل مکان کرد Patty, ما, مانند, ‘در حال حاضر چه?'” Heward گفت که رهبری زنجیره ای. “بچه های دیگر را به شدت. معدنچی بوده است. شما باید به آن میانه ، کاپیتان خود را فوق العاده مهم است. اما بچه های دیگر بیش از حد.”

عوامل مختلفی در قهرمانی تیم Heward می گوید. رهبری یکی از این بیشتر غالب آنهایی که برای او.

“شما نگاه کنید در St. Louis Blues. زمانی که آنها ساخته شده خود را اجرا و نسبت به پایان خود رهبری گروه در طول زمان و افزایش بار” Heward گفت.

“رهبری گروه نیاز به قادر به اعتماد به آنچه که مربیان انجام می دهند. ما می خواهیم چیزی می گویند و شما نیاز به رهبران می گویند ” بیایید این کار را می کنیم و این را دریافت کنید.’

“همین دلیل است که هنگامی که شما در حال چیدن کاپیتان خود را شما نیاز به انتخاب کنید دقت کنید. شما نیاز به مطمئن شوید که او را با بچه ها اما او نمی تواند فقط یک مسنجر برای بچه ها.

“در حال کاپیتان یک افتخار بزرگ است اما آن را احتمالا سخت ترین کار در هاکی.”

بهم زدن چک: این غول میزبان سیاتل Thunderbirds روز جمعه (7:30 بعد از ظهر لنگلی وقایع مرکز). در روز شنبه غول را سر جنوب به صورت سیاتل Thunderbirds در ShoWare مرکز در کنت بشویید. در 6:05 بعد از ظهر بازی که به روی عموم بسته شده. غول خواهد شد و سپس بازگشت به خانه یکشنبه برای 4 p. m. بازی در برابر شاهزاده جورج در Cougars.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>