استیو Ewen: Semiahmoo برنده چهار تاج, اما آنها به دور از تمام

این Semiahmoo توتم outscored مخالفان خود را 431-215 این هفته در پیروزی B. C. دختران 4A دبیرستان بسکتبال قهرمانی

وجود دارد باید به سه غالب نگرانی در مورد Semiahmoo توتم اگر شما هستید.یک رقیب مربی.

توتم’ 114-62 جیغ وداد بازی کردن بیش تری فاکس سامسونگ در چهار استانی مسابقات قهرمانی آخر روز شنبه در لنگلی حوادث مرکز بیشتر بود نامتوازن عنوان بازی در 72 سال سابقه ردیف بالا از B. C. دختران دبیرستان بسکتبال.

و همچنین Semiahmoo نه تنها یک کلاس 12 در فهرست خود را به معنی همه است واجد شرایط برای بازگشت فصل آینده است. و توتم گارد نقطه Deja لی برای تلفن های موبایل واقعی زمانی که او می گوید تیم او است اتاق را برای بهبود.

“یک سال از در حال حاضر من فکر می کنم ما می تواند انجام دهد خیلی بهتر با ما دفاعی چرخش” لی توضیح داد. “این چیزی است که من فکر می کنم. ما فقط باید برای دیدن. “

سوری را توتم از دست رفته نیست به یک B. C. حریف در دو فصل سوار 57-بازی پیروزی در برابر خط استانی مخالفان پس از سقوط 81-59 به کلونا جغدها در سال 2018 سه گانه نیمه نهایی زمانی که خیلی از تیم خود را تنها در کلاس 9.

آنها موفق به کسب سه گانه تاج و تخت فصل گذشته ضرب و شتم یک Walnut Grove Gators طرف که برجسته فعلی دانشگاه بازیکنان Tavia Rowell و جسیکا Wisotzki.by یک 71-62 دفعات مشاهده شده است.

دختران بسکتبال اضافه شده چهار برای این فصل و قرار دادن آنها در خط با پسران بسکتبال. این زمان در اطراف, شماره 1 کشت توتم outscored مخالفان خود را در چهار بازی در کلمبیا توسط یک 431-215 حاشیه led با درجه 11 سه نفر از لی و جلو تارا Wallack و Izzy فورسیت.

شما می توانید در مورد لی Wallack و فورسیت در میان بالا 10 بازیکن در این استان در این فصل است. شما همچنین می تواند استدلال می کنند که محافظه کار است.

و دیگران وجود دارد در آینده همراه است. Raushan Bindra بود 6-برای-12 از سه نقطه محدوده در راه خود را به 20 امتیاز در Semiahmoo را 105-78 برنده بیش از Walnut Grove در روز جمعه نیمه نهایی. نیکول Pajic بود 6-برای-9 از سه در فینال, مسیر به 18 امتیاز.

در دو بازی آخر برابر شماره 4 کشت Gators و شماره 2 کشت کلاغ های سیاه Semiahmoo شات 40.1 درصد (20-برای-49) از خارج از قوس. آنها در حال انجام در داخل نیز که با آنها چگونه outrebounded کلاغ 65-22.

Wallack, 6-پا-2 جلو بود که بعدها به نام مسابقات با ارزش ترین بازیکن 23 ریباند خود در روز شنبه با 29 امتیاز هشت کمک سه بلوک و چهار دزد.

“این فقط خود ورزشکاری” مایک Carkner یکی از مربیان کلاغ یک پورت کوکوئیتالم تیم. “آنها را به سه سطح ملی ورزشکاران است. این سخت است برای مطابقت با آن است.

“که در آن شما می خواهید برای رسیدن به. برخی از مردم را عصبانی کنید. من دوست دارم که در تیم وجود دارد و ما در حال رفتن به سعی کنید به دریافت بهتر و کار نسبت به تطبیق آنها در سال به آمده است.”

توتم به تنهایی نیست در اینکه یک تیم جوان. کلاغ’ گروه اصلی است که در درجه 10 و برنده junior عنوان آخرین فصل است. به لانگلی-بر اساس Gators نه تنها یک کلاس 12 در فهرست خود را. شماره 3 کشت رودخانه رپیدز از پورت کوکوئیتالم تا به حال فقط سه تا در میان 10 بازیکن.

تیم های دیگر را بهبود بخشد. آنها می توانید سعی کنید به چسبیدن به جمعی خود را کلاه است.

“ما باید برای دریافت یک کمی مسن تر و تجربه” گفت: Carkner. “ما فقط باید به رشد و چند پوند و فقط بهتر است.”

توتم را اضافه حواس او را پرت فصل آینده بیش از حد. آنها بازیکنان مختلف دریافت چندین کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد برجسته است که سه نفر از لی فورسیت و Wallack. که در آن مربی آلیسون مک نیل ممکن است او با ارزش ترین, چه با او تجربه پیشرو SFU قبیله و کانادا تیم ملی.

“شما نمی توانید اجازه دهید که شما را تحت تاثیر قرار. بازی چگونه شما بازی. شما در حال رفتن برای به دست آوردن آنچه شما سزاوار” لی استدلال وقتی پرسیده شد که در مورد برخورد فشار چیدن متوسطه مسیر.

چهار یک به تصویب رسید و در تمام این سه پرونده که از آن آغاز شده تا این سال است. Semiahmoo را به 52 نقطه پیروزی در روز شنبه بیش تری فاکس bettered ترین کج علامت 38 امتیاز تعیین شده توسط 1990 ویندزور Dukes شمال ونکوور تیم است که ضرب و شتم کرنبروک را کوه بیکر Trojanettes 91-53 در عنوان بازی.

کسانی که آمیلیا که او نیز برنده شد و در سال 1989 منجر شد با درجه 12s مگان مگی و سوزی Jarosch که رفت به بازی به صورت دانشگاه آریزونا و دانشگاه ایالتی واشنگتن بود.

دیگر کج نهایی شامل 2000 میراث پارک کوهستانی اسکاتلند از ماموریت به ثمر رساند 34-نقطه پیروزی در یک 71-37 پیروزی بر Port Moody Blues خود را برای اولین بار از سه برنده مستقیم. که میراث پارک تیم منجر شد با زمان ملی teamer Kim Smith گوشه.

2006 Brookswood بابکتس از لنگلی ثبت 33-نقطه برنده شدن در یک 70-37 جیغ وداد بازی کردن بیش از کلونا جغدها. آن Brookswood سوم راست برنده شدن در زمان.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>