استیو Ewen: Semiahmoo حلقه ستاره لی فورسیت اندیشیدن سوئیچ از متحدان به رقبای


Deja لی از نیروگاه Semiahmoo توتم باعث freethrow. او مناظر خود را در بازی برای دانشگاه کالیفرنیا در ارواین Anteaters هنگامی که او دبیرستان بسکتبال روز بیش از. فرانسیس گرجستان / Postmedia اخبار فایل

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس standout Dominic Parolin نیز می یابد خود را در یک نقطه برای فصل آینده پس از یک دانشگاه مجازی تور

Semiahmoo توتم ستاره Deja لی و Izzy فورسیت به عهده دارد در جهات مختلف زمانی که دبیرستان خود را hoops مشاغل تا پایان بهار آینده البته آنها در نهایت در نزدیکی در این فرآیند است.

لی و فورسیت که برای Semiahmoo اجرا برای سومین متوالی استانی دختران بسکتبال عنوان قهرمانی در این فصل آینده شفاهی متعهد به دانشگاه رقبا برای 2021-22.

هر دو را سر به غرب کنفرانس برنامه در حدود 16 ماه با لی مجموعه برای دانشگاه کالیفرنیا در ارواین Anteaters و فورسیت به مقصد UC سن دیگو Tritons. انتظار می رود آنها را به ثبت رسمی نامه از قصد در ماه نوامبر.

تارا Wallack, که همچنین بخشی از توتم وقتی که طراحی این اجرا تصمیم گرفته نشده که در آن او می زنیم بعد از این فصل اما مانند لی و فورسیت در زمان غیر رسمی بازدیدکننده داشته است به کالیفرنیا مختلف مدارس در ماه فوریه گذشته.

“آن را بسیار عجیب و غریب برای بازی در برابر Izzy در ابتدا گفت:” لی 5-9 گارد نقطه. “ما شروع به بازی با هم در درجه 5. خارج از scrimmages در تمرین, من نمی تواند به یاد داشته باشید زمانی که من در برابر او.

“ما صحبت در مورد آنچه که ما فکر می شد. هنگامی که آن را همه با هم برای هر دوی ما آن را ” هی, من حدس می زنم این بدان معناست که ما خواهید بود با دیدن هر یک از دیگر در حالی که طولانی تر است.'”

فورسیت افزود: “این رفتن به یک کمی دیوانه نیاز به رفتن در برابر او. تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید من شده است بازی با Deja.”

لی 6-1 به جلو فورسیت و 6-2 جلو Wallack دیدم عمده دقیقه در درجه 9 سال برای مربی آلیسون McNeill با Semiahmoo جانبی ساخته شده است که سه گانه استان چهار نهایی در سال 2018 است. به عنوان درجه 10s سه نفر منجر ساری-بر اساس توتم به سه عنوان و لی نامگذاری شد این مسابقات با ارزش ترین بازیکن.

این فصل بسکتبال دختران آغاز شده و چهار در یک ردیف و توتم تحت سلطه از جمله outscoring مخالفان خود را با یک 431-215 حاشیه در چهار بازی در provincials برگزار شد در لنگلی حوادث مرکز. که پیچیده با یک 114-62 جیغ وداد بازی کردن بیش از پورت کوکیتلام را تری فاکس سامسونگ در فینال. Wallack نامگذاری شد مسابقات MVP.

وجود دارد یک دانشگاه که ظاهرا یک زمین برای همه بازیکنان. وجود دانشگاه ها ساخته شده است که مناقصه برای دو نفر از آنها.

“همه ما نیازهای فردی و می خواهد. همه ما باید برنامه هایی که ما می خواهیم برای مدرسه” گفت: Forsyth.

لی گفت که او خوشحال بود به این راه قبل از کلاس 12 سال شروع می شود و به خصوص از آنجا که “هیچ تضمینی” در مورد این فصل حتی اتفاق می افتد به دلیل فاصله فیزیکی اقدامات آورده رمان شیوع کروناویروس.

“من خوش شانس برای دریافت در یک بازدید غیر رسمی وجود دارد” گفت: Lee. “شما متفاوت احساس تنها بودن وجود دارد. این یک راحتی. شما می توانید یک ایده از چه چیز به طور بالقوه می تواند برای شما می باشد. هیچ چیز وجود دارد شما می توانید واقعا به تقلید در واقع رفتن به مدرسه از لحاظ جسمی.”

دومینیک Parolin می داند که. صدمین سنتاور’ standout مرکز زنجان به آغاز دانشجوی سال اول فصل پاییز امسال با لهای کوه بازها, یک وطن پرست تیم لیگ از بیت لحم پن., اما او فقط شروع به صحبت کردن در بورس با لهای مربی دکتر برت رید پس از COVID-19 محو فرصتی برای سفر.

Parolin, انجام سفر خود عملا با دکتر رید, همسرم, Kindra دست زدن به این کار دوربین به عنوان نی به او play-by-play از یک پیاده روی در اطراف محوطه دانشگاه.

“این همان چیزی که در واقع وجود دارد, اما آن را به بهترین گزینه ما بود” Parolin گفت.

پاتریوت لیگ یکی از NCAA Division 1 مدارهای شناخته شده تمرکز خود را بر آموزش و پرورش همراه با آیوی لیگ.

“من به صحبت به یک دسته از مدارس. من به طور جدی با توجه به سه یا چهار. Lehigh تا به حال بهترین ترکیب از بسکتبال و دانشگاهیان. آن را بسیار خوب مدرسه. حتی اگر ما یک فصل به دلیل COVID-19 من هنوز هم دانشگاهیان” Parolin گفت.

یک نقطه مقابل با لهای آمد باز زمانی که جیمز Karnik یک سوری مادری که به انتاریو نقل مکان کرد تا پایان دبیرستان توپ در Orangeville دبستان اعلام کرد او در انتقال خود را برای فصل ارشد.

6-8 Parolin یکی از درجه بهتر 12 بازیکن در B. C. در این فصل به طور متوسط 28 امتیاز و 19 ریباند برای کوکیتلام-بر اساس قنطورس طرف بود که شماره 1 در رتبه بندی برای بخشی از سال است.

“وجود دارد باز کردن ساعت وجود دارد,” Parolin گفت: از حضور در لهیق.

سنتاور بودند شماره 2 دانه در provincials اما ناراحت شدند 70-67 توسط شماره 7 Handsworth Royals از ونکوور شمالی در مرحله یک چهارم نهایی. آنها ضرب و شتم بلوط خلیج خلیج 78-66 در پنجم-محل بازی و Parolin تا به حال 50 امتیاز و 21 ریباند در آخر دبیرستان مسابقه. او نام برای مسابقه اول تیم همه ستاره.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>