استیو Ewen: روم احساس امن تر چسبیده ویروس بحران با غول’ شمش خانواده

20 سال پیر رومی باقی مانده است و در خانه’ در محل Tsawwassen به جای بازگشت به خانه و خانواده خود را در Kysucké Nové Mesto, اسلواکی

میلوس روم را “تجربه” با ونکوور غول است به مدت طولانی تر از حد انتظار به دلیل COVID-19.

20-سال-مرکز قدیمی باقی مانده است و در خانه’ در محل Tsawwassen به جای بازگشت به خانه و خانواده خود را در Kysucké Nové Mesto اسلواکی. همه طرف های درگیر به توافق رسیدند آن را امن تر برای او را به صبر کردن بیماری همه گیر در B. C. برای هم بودن.

“این هیچ مشکل. او یک مشکل مرد به اطراف. او متناسب با حق” گفت: Ron سارکوم. روم زندگی می کردند با سارکوم و خانواده اش در طول سه فصل با WHL تیم.

یک 2018 دور چهارم NHL پیش نویس انتخاب از Calgary Flames روم یکی از ونکوور سه overages این فصل معنی ونکوور 4-3 اضافه کاری جاده از دست دادن در برابر شاهزاده جورج ساله در مارس 7 نهایی بازی خود را Giants’ حرفه ای.

هیچ کس آگاه بود که در آن زمان ، این WHL در ابتدا قرار داده و در آن فصل به طور منظم در برگزاری مارس 12. باقی مانده لیگ, بازی نامیده می شدند برای مارس 18 و برگشتی و یادبود جام ملی مسابقات برنامه ریزی شده برای Kelowna ممکن است در هر دو اوراق در مارس 23.

تیم مجاز به حمل دو اروپایی ها. ونکوور جناح میشل Kvasnica یک چک نمی سر خانه بلافاصله زمانی که فصل لغو شد اما 19 ساله در نهایت به اروپا بازگشت.

اسلواکی شده است یکی از دقیقترین کشور در مورد COVID-19. سه فرودگاه بین المللی شد اولین بسته در ماه گذشته. آنها در آورده اجباری, ماسک, قوانین, ماه گذشته, بیش از حد, و وجود دارد, گزارش متخلفان می تواند جریمه توسط پلیس برای غیر ضروری این سفر آخر هفته عید پاک.

رومی می گوید برای بازگشت به خانه در حال حاضر او را مجبور به پرواز به اتریش و سپس 80 کیلومتر از گردش به سمت مرز. او می گوید پدرش حسن و مادرش Ludmila به احتمال زیاد نمی قادر خواهد بود برای دیدار با او و کنترل در مرزها شده است ،

Kysucké نوع مستو (جمعیت: 15,280) 280 کیلومتری شمال وین. اسلواکی (جمعیت: 5.45 میلیون) تا به حال 715 COVID-19 نفر و مرگ دو نفر که از صبح روز جمعه.

“این یک زمان ترسناک” گفت رومی که پدر با این نسخهها کار در یک کارخانه و که مادر کار می کند در یک خانه بازنشستگی و کسی که یکی از دو همسر, برادران, میشل, 22, هنوز هم زندگی در خانه.

“من نگرانی های روزمره در مورد خانواده من. با شما تماس روزمره است. شما در تماس ماندن به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. اما همه هنوز هم نگران است. آنها رفتن به محل کار هر روز در طول هفته و سپس آنها آمده خانه. که همه آنها را انجام دهد.”

سارکوم و ایلین را دو پسر: Darren, 19 و جرمی 27. خانواده شده است billeting غول برای پنج فصل است. آنها شمش خانه برای جناح Radovan Bondra یکی دیگر از اسلواکیایی قبل از استقبال از روم.

Bondra و روم با هم بازی برای اسلواک در جهان juniors در سال 2017 و Bondra را در یک کلمه خوب برای روم با سارکوم پس از غول برداشت روم در سال 2017 CHL واردات پیش نویس است.

ونکوور کاپیتان تیم و defenceman الکس Kannok Leipert همچنین billeted در خانه در این فصل است.

غول با استفاده از لدنر مرکز اوقات فراغت به عنوان یک پایگاه است. آنها خود را دائمی, اتاق پانسمان و مربیان دفاتر وجود دارد و آنها تمرین وجود دارد تقریبا به طور انحصاری.

چند تن از اعضای این غول زنده در لدنر و Tsawwassen منطقه, مهمترین, تیم صاحب ران Toigo.

“هنگامی که ما شروع شد به پایان فصل ما همه می دانستند که بسیاری از بدترین قسمت های همه گیر شد و در اروپا گفت:” روم. “من صحبت کرد به من شمش مامان و او گفت از حق دور است که آن را یک ایده خوب برای من برای رفتن به عقب تا زمانی که همه چیز شروع به حل و فصل کردن.

“این یک کمک بزرگ به من. من بسیار سپاسگزار برای تمام سه سال است که من صرف با آنها. از شروع من نیاز به مقدار زیادی از کمک به انجام همه چیز. آنها همیشه وجود دارد برای من.”

سارکوم افزود: “ما به او گفت در تمام طول که او بهتر از ماندن است. پدر و مادر خود خارج نشده بودند و بنابراین بارکلی Parneta (غول مدیر کل). من خوشحالم که آن را کار می کرد.”

سارکوم می گوید: غول خصوص حمایت از شمش خانواده اضافه کرد که Toigo و معاون ارشد رئیس جمهور دیل اتصال عرب احواز هستند “همیشه به همه یادآوری چگونه مهم این فضاها به تیم است.”

اتصال عرب احواز به خاطر شنیدن سال پیش از دیرین NHLer Ryan والتر که او خود را حفظ کرده بود ارتباط خود را با شمش خانواده از وقت خود را با سیاتل شکن در 1977-78 و “که با من گیر کرده.”

“من می دانم که وجود دارد بچه ها که با ما در بسیاری از فصول سال پیش که هنوز نگه داشتن در تماس با شمش,” او گفت:.

روم هنوز مطمئن نیست که در آن او بازی در فصل آینده. شعله های آتش را تا ژوئن 1 به ثبت نام او را به یک تماس و یا آنها از دست دادن حقوق خود را به او.

“من واقعا امیدوارم و باور دارم که کلگری در حال رفتن به امضای من,” او گفت:.

روم یک 5-11, 194-پوند دست چپ شات. او یک اسب بارکش در تمام مناطق. او یک فعال چوب دفاعی. او در 24 اهداف و 47 امتیاز در 62 به طور منظم فصل بازی در این فصل.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>