استیو Ewen: شورشی بدون گاز اما حلقه ستاره متلک انگشت در میان موانع


6-پا-10 Vujisic مانع شکسته انگشت و مچ پا پیچ خوردگی در سال گذشته و پا شکسته این فصل

ساشا Vujisic بدن شکسته است در نقاط مختلف در طول دو سال گذشته. خوشبختانه حس خود را از طنز است به طور کامل دست نخورده باقی ماند.

“من سعی خواهم کرد به اب زیر کاه در مورد آن” درجه 12 مرکز برنابی جنوبی شورشیان گفت: وقتی پرسید که آیا او به سینه انگشت تکان دادن پس از شات بلوک — که شده است خود را نوای سابق NBA دفاعی دینامو Dikembe Mutombo — در هر یک از تیم خود باقی مانده چهار بازی در B. C. دبیرستان پسران بسکتبال قهرمانی این هفته است.

“من نمی خواهم را انتخاب کنید تا ویژگی های (ناپاک).”

این 6-10 Vujisic شده است یکی از داستان های سرگرم کننده در دبیرستان بسکتبال طی سه فصل است.

او ساخته شده همه ستاره تیم در provincials دو سال پیش به عنوان یک کلاس 10 بازیکن پس از کمک به برنابی جنوبی برنده مسابقات قهرمانی در لنگلی حوادث مرکز چوب جنگلی.

او نمایش داده می شود یک روح بیش از حد با توانایی صحبت کردن در دادگاه سوء استفاده از Mutombo که خود را به پایان رسید 18-سال NBA در سال 2009 به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از مدرسه امثال جورج ژاپنی, بیل راسل, Wilt Chamberlain و Kareem Abdul-Jabbar, با تشکر از شگفتی های یوتیوب.

شورشیان مربی مایک بل می گوید Vujisic است که دانش آموز برجسته و به شدت اختصاص داده شده به مطالعات خود را به طوری که در طول یک سفر جاده بل در آورده اجباری یک ساعت مطالعه دوره در یک روز و Vujisic به او گفت که من نمی تواند به اندازه کافی.

شده است وجود دارد برخی از بدبختی در داستان خود از آسیب بیش از حد.

Vujisic از دست رفته هفت هفته میدوی را از طریق فصل گذشته با یک انگشت شکسته — بله حق گر که او شناخته شده است به استفاده از به نصیحت مخالفان پس از شات بلوک — و سپس در آخرین دقیقه ابتدا با یک رگ به رگ مچ پا قبل از استانی (نیمه نهایی که برنابی جنوبی از دست داد 75-64 به قهرمان احتمالی پروردگار Tweedsmuir نظر گرفته شده است.


کلاس 10 رو به جلو Karan Aujila اجرا می شود به تنگ پوشش در طول چهار شنبه باز-روز عمل در B. C. دبیرستان پسران بسکتبال قهرمانی در لنگلی حوادث مرکز. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ونکوور ورزشی تصاویر)

برای این فصل Vujisic شکست پای خود را در یک pick-up 3-در-3 بازی در ادموندز جامعه مرکز در ماه اوت است. بازیابی از شده است که در کارهای عادی و روزمره.

چگونه او را توصیف دو فصل گذشته?

“واقعا بد شانس,” او گفت:.

او اذعان می کند که او تا به حال برای قرار دادن در یک مقدار زیادی از کار اضافی برای به دست آوردن تناسب اندام خود را به سطح. او در عصا و سپس اجازه نداشتم به قطار برای یک بار بلافاصله پس از آسیب.

“او زود بیدار شدن. او را در حال اجرا در اطراف مسیر. او شده است تلاش برای کاهش وزن گفت:” بل معتقد است که Vujisic هنوز هم یک فرصت به یک بازیکن غالب این هفته در LEC.

این مسابقات اجرا می شود از طریق پنج شنبه شب. مرحله نیمه نهایی در روز جمعه در 7 p. m. و 8:45 p. m. در حالی که روز شنبه نهایی برنامه ریزی شده است برای شروع در 8:15 بعد از ظهر

LEC نیز میزبانی سه گانه دو و تنها یک provincials این هفته است. تنها یک قهرمانی می رود روز شنبه در 1:30 p. m. به دنبال آن دو در 3:45 p. m. و سه گانه در 6 p. m.

“او خاص” بل گفت. “او که تجربه. این است که در سال سوم خود را در اینجا. او را درک فهم این ناشران چه نیاز به رفتن.

“این یک تفاوت ساز داشتن یک مرد بزرگ را داشت قادر به محافظت از رنگ قادر به دریافت اضافی پرتاب ریباند. او یک مرد (به مخالفان) در این راه است. و او نیز کمک می کند تا فضای خارج از دادگاه برای ما بورس است. او ایجاد باز کردن عکس برای آنها است.”

ضیافت به مناسبت 75

LEC میزبان یک ضیافت شنبه به افتخار سالگرد 75 سال از اول پسران استانی بسکتبال قهرمانی.

بلیط ها $40 و شامل ورود به هر چهار قهرمانی نهایی شام ارائه ویدئو و یک یادبود پرتره.

درب باز در 3:45 p. m. در حالی که رسمی برنامه راهنمایی در 5 p. m. شام در 6 p. m.

بررسي فايلهاي www.showpass.com/75th-anniversary-banquet تماس بگیرید و یا 604-8882-8800 برای اطلاعات بیشتر.

پرتاب-INS: برای اطلاعات بیشتر در مورد این مسابقات را بررسی کنید www.bchighschoolbasketballchampionships.comهوارد Tsumura را www.varsityletters.ca و B. C. ورزشی توپی Instagram صفحه.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>