استیو Ewen: نیروگاه Semiahmoo متمرکز به عنوان شاخه های آن به صورت B. C. چهار دختران hoops تاج


گارد نقطه Deja لی از Semiahmoo توتم یکی از بازیکنان به سازمان دیده بان به عنوان بر اساس سوری-girls’ تیم شاخه های بالا در این فصل است. فرانسیس گرجستان / Postmedia اخبار فایل

ساری-بر اساس توتم فراری مورد علاقه های شما با وجود این واقعیت که آنها هنوز جوان led با درجه 11 گروه اصلی

Izzy فورسیت برای تلفن های موبایل آماده به صورت کامل-دادگاه اعتیاد به مواد مخدره مطبوعات که Semiahmoo توتم شروع به دریافت خواهید کرد.

دبیرستان دختران ارشد’ بسکتبال استانی مسابقات kick off چهارشنبه در لنگلی مرکز حوادث و Semiahmoo در حال فراری مورد علاقه های شما برای برنده شدن در این افتتاحیه چهار تاج. و این با وجود این واقعیت که آنها هنوز جوان led با درجه 11 گروه اصلی شامل فورسیت همکار به جلو تارا Wallack و گارد نقطه Deja لی.

توتم رفت و به سه گانه یک چهار نهایی دو سال پیش موفق به کسب سه گانه یک بنر در فصل گذشته و تحت سلطه به تازگی تشکیل چهار سطح در این سال از جمله گرفتن معتبر Centennial بالا-10 در ضربات پنالتی از مسابقات در ماه گذشته.

آنها ضرب و شتم پورت کوکیتلام را کنار رودخانه رپیدز 98-69 برای بالا 10 عنوان. ریورساید شماره 3 دانه در چهار یک provincials این هفته است.

پس از بالا-10 رودخانه مربی پل لانگفورد گفت: Howard Tsumura را varsityletters.ca در مورد چگونه توتم یادآوری او را از مواجهه با میراث پارک کوهستانی اسکاتلند از این ماموریت تیم اوج زمانی که آنها برنده سه مستقیم و سه گانه استانی تاج از 2000-02 با صف شروع این برنامه شامل چهار بازیکن 6 فوت و یا بلندتر رهبری فعلی ملی teamer Kim Smith گوشه.


Semiahmoo توتم’ Izzy فورسیت جنگ برای در اختیار داشتن در یک بازی در برابر گردو گراو در سال 2019.

فرانسیس گرجستان / فایل های PNG

اسمیت میراث پارک تیم معمولا در نظر گرفته میان بهترین B. C. تا به حال دیده می شود. اگر Semiahmoo نگه می دارد و پیروزی در این مطلب ما قصد داریم به شنیدن آن دسته از اتصالات. فورسیت به اعتبار ماهرانه چرخد به دور از هر گونه که بحث در مورد آن را پس از تمرین روز دوشنبه در ساری مدرسه.

“ما نمی توانیم هر بازی را از این تیم گفت:” فورسیت. “شما می توانید آنچه شما می خواهید. بازیکنان بسیار متفاوت و سبک بازی بسیار متفاوت است.”

توتم ها بهره مند شده اند در تمام این از داشتن مربی آلیسون مک نیل در راس. او نیمکت از SFU قبیله در طول سال شکوه میشل Hendry و آندریا Schnider و او هدایت ارشد تیم ملی.

هیچ قلمرو ناآشنا برای او. او می داند آنچه در آن مانند به اتهام frontrunner. در این مورد با Semiahmoo این تیم که را از دست داده و فقط یک بار در طول دو فصل گذشته با رفتن به این هفته است که شکست های آینده در کلگری مسابقات در ماه گذشته به یک سنت آلبرت آلتا., تیم ملی.

“این در مورد آنچه که ما انتظار داریم از خودمان گفت:” لی که با ارزش ترین بازیکن سال گذشته سه گانه provincials. “مهم نیست که مردم چه می گویند در خارج. آن را در مورد آنچه ما را به این تیم و آنچه ما فکر می کنم از هر یک از دیگر و چگونگی آماده ما فکر می کنیم ما. تا آنجا که مردم چه می گویند, آن را مانند ما مربی می گوید: بسیاری از این فقط سر و صدا.”

Wallack افزود: “مربی آلیسون صحبت ما در مورد لغو سر و صدا و با تمرکز بر آنچه ما باید انجام دهیم موفق باشد.”

قابل توجه ترین تفاوت این سال را توتم و تیم سال گذشته است که آنها را از دست داده 6-پا-4 مرکز ایمان Dut به فارغ التحصیلی در بهار گذشته. او در سال اول کمپین با دانشگاه فلوریدا Gators.

“ایمان بود که همه ما در خط. او مثل ما غاز مادر” گفت: Lee. “حالا که او رفته همه ما باید به جلو یکدیگر و از یکدیگر حمایت کنند.”


چهار یک Girls’ بسکتبال

استانی قهرمانی

باز روز پنج شنبه

همه بازی ها در لنگلی رویدادهای مرکز

8:45 صبح پرنس جورج در مقابل Semiahmoo

10:15 صبح ارل ماریوت در مقابل میراث جنگل

12 p. m. Walnut Grove در مقابل Cowichan

1:30 p. m. کلرمونت در مقابل Kelowna

3:15 بعد از ظهر Handsworth در مقابل دانشگاه ییل

4:45 p. m. کوه بیکر در مقابل ریورساید

6:30 p. m. خداوند Tweedsmuir مقابل برنابی جنوبی

8 p. m. John Oliver مقابل تری فاکس

بررسي فايلهاي bchighschoolbasketballchampionships.com برای اطلاعات بیشتر


Dut نیز تاثیر داشتند در تیم های دیگر جرم است. او به طور معمول تحت تاثیر مخالفان’ عکس با رسیدن و اندازه. لی معتقد است که Semiahmoo دفاع در واقع بهبود یافته است ،

“ما نمی تکیه زیادی بر روی یک نفر” لی گفت. “وجود دارد سال گذشته است که ما می گویند اگر او می شود توسط من و سپس ایمان می تواند آن را اداره کند.’ در این سال ما گرفته ام بیشتر به دست خود ما.

“از بازیکن به بازیکن ما بستگی به ارتباطات بیشتر و من فکر می کنم ما بدست خیلی بهتر از آن است. ما فقط گفت که ما در بازی ویدئوها شما در واقع می تواند ما را بشنوند صحبت کردن در حال حاضر در دفاع. ما ساخته شده ایم حال پیشرفت است.”

توتم نمی خواهد که به صبر طولانی برای گرفتن آغاز شده است. آنها را به باز کردن بازی از این provincials مصرف در شماره 16 کشت شاهزاده جورج Polars در 8:45 a. m. tip-off شیب در روز چهارشنبه.

مک نیل می گوید توتم تبدیل شده اند عادت کرده اند به گرفتن تلاش از مخالفان. او معتقد است که Semiahmoo نیست در نظر گرفتن هر گونه مخالفان برای اعطا و می گوید: وجود “هستند و دیگر تیم های خوب” در این مسابقات است. او نیز نمی اردک وجود دارد که انتظارات اطراف تیم او.

“وجود دارد آنهایی که از ما بیش از حد” گفت: McNeill. “ما یک استاندارد ما می خواهید برای رسیدن به. ما صرف مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد استقبال از انتظارات است. که یک تم.

“اما شما می خواهید به سعی کنید به ماندن نیز متمرکز بر این روند است. شما می خواهید به بیرون آمدن و بازی کردن بسکتبال خوب هر روز. شما که همه چیز خوب باید اتفاق می افتد. و اگر آنها نمی, شما را به بهترین شما می تواند و که همه شما می توانید بپرسید.”

سه گانه یک و دو مسابقات نیز دریافت خواهید شنبه در LEC. فینال شنبه ها.

[email protected]

twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>