ونکوور رهبر در اهداف (28) و امتیاز (57) تا کنون در این فصل نیلسن به ثمر رساند تا در پنج مستقیم

پای نیلسن برنامه ریزی شده است را به بازی خود را 106 به طور منظم فصل بازی با ونکوور غول چهار برابری تعداد مسابقات او در بازی با Calgary Hitmen برای شروع WHL حرفه ای.

قاتل فقط اتفاق می افتد به غول’ مخالفان آن شب در لنگلی حوادث مرکز (7:30 بعد از ظهر SNET 650 AM).

سرنوشت می شود خنده دار است.

نیلسن ماند در تیم-اولین پیام که در مورد خواسته رو به سابق تیم ملی باز کردن با واقعیت ونکوور دارای دو مسابقات مهم این هفته با دومین یک شنبه مراجعه به اورت بشویید. به بازی Silvertips (7 p. m. و ادویه 1200 رادیو).

هنگامی که تحت فشار قرار دادند در مورد آن هر چند او اذعان کرد که در مواجهه با قاتل “من به بازی در برابر برخی از رفقا و من همیشه می خواهم به آنها را ضرب و شتم.

“آنها بازی Victoria (پنج شنبه شب) و من احتمالا تماشای آن بازی گفت:” 19 ساله نیلسن که ونکوور رهبر در اهداف (28) و امتیاز (57) در این فصل است و یکی از بخش های جدایی ناپذیر از غول’ 10-بازی برنده خط خط با گل در پنج بازی متوالی.

“من صحبت کردن با بچه ها اگر من آنها را قبل از بازی. به عنوان به زودی به عنوان ما بازی زمان می آید وجود دارد دوستان بر روی یخ. بعد از بازی من به صحبت کردن با آنها را دوباره.”

غول فرود آمد نیلسن در اکتبر. 31, 2018 مبادله با قاتل برای جیمز Malm. این یک ارز از استعداد و در عین حال ناراضی به جلو به عنوان هر دو نیلسن و Malm تا به حال سمت چپ تیم خود را به امید ترغیب در یک تجارت است.

Malm یک لنگلی ورزشکار که در 20 سال نجومی وارد شده 25 اهداف و 62 امتیاز در فصل گذشته برای کلگری. او مبارزه صدمات و تناقض برای شروع این کمپین و تا به حال سه گل و 17 امتیاز در 21 بازی با کلگری زمانی که او معامله شد همراه با یک جفت از پیش نویس میدارد به سه شهر آمریکایی ها برای بیش از سن رو به جلو Kyle اولسون on Jan. 2.

Malm خودداری کرد به گزارش سه شهر است و در حال حاضر در برزخ است.


بازی بعدی

جمعه

Calgary Hitmen مقابل ونکوور, غول

7:30 بعد از ظهر, Langley, حوادث, مرکز, رادیو: SNET 650 AM


در ضمن نیلسن در مکالمه برای ونکوور با ارزش ترین بازیکن تاریخ این فصل در کنار امثال goaltender دیوید Tendeck.

نیلسن شده است ونکوور سازگار ترین اسکیت باز از باز کردن شب تا به حال. شماره خود را قرار داده اند در بوستر موشک از 14 اهداف و 35 امتیاز او در 52 به طور منظم فصل بازی با ونکوور در فصل گذشته.

دیویس کخ led غول در اهداف یک فصل به طور منظم پیش با 28. Ty Ronning او مهارت 61-هدف این کمپین در 2017-18 و او بعد بهترین هدف در مجموع برای ونکوور در گذشته در پنج فصل با 31 او ثبت شده در 2015-16.

“من فکر می کنم بسیاری از آن است که اعتماد به نفس من” نیلسن گفت: زمانی که در مورد خواسته خود سنبله در عملکرد این فصل است. “من بازی با اعتماد به نفس زیادی در حال حاضر. من فقط باید به رفتن نگه دارید که راه.”

نیلسن همچنین احساس می کند مانند بخشی از موفقیت او می توان به کسب درآمد بیشتر و بیشتر اعتماد از مربی مایکل Dyck با تشکر از تلاش های او در بهبود خود را در منطقه.

شما می خواهم فکر می کنم که تقویت دفاعی نیز بیشتر پیشنهاد خود را به بازی هاکی طرفدار یک روز. او ابزار است. نیلسن را 5-10 و 192 پوند اما نقش بزرگتر است. او همواره خالص او موفق در مناطق پر ترافیک. او می تواند چرخ و او که سنگین میکنه.

او را واجد شرایط برای بازگشت به ونکوور فصل آینده به عنوان یکی از سه بیش از نو جوانان. شما انتظار می رود قبل از آن به او خواهیم یک رایگان-agent نگاه NHL اردوگاه های آموزشی و بیشتر خواهد شد گرفتن نام خود در خارج وجود دارد.

“من هنوز در حال بیمار در مورد. من در تلاش برای دریافت بهتر” گفت: Nielsen. “من فقط تلاش برای نگه داشتن انجام آنچه من انجام می دهند. من فقط تلاش به بازی بازی من است.”

این خواهد بود که جلسه دوم برای نیلسن در برابر قاتل. غول کاهش یافته است 4-0 تصمیم گیری در فصل گذشته و همه نیلسن تا به حال برای نشان دادن آن جزئی بود پنالتی برای سنگزنی برای بخشی خود را در یک زد و خورد در پایان دوره اول و 10 دقیقه سوء خود را در یکی دیگر از زد و خورد در فینال شاخ.

نیلسن از فورت سنت جان و خود bantam و اندام هاکی برای لبه مدرسه در کلگری. او 19 انتخاب در دور اول 2015 WHL خروس جنگی پیش نویس توسط قاتل. ونکوور به جلو اریک Florchuk بود که در یک مبادله با ساسکاتون پره فقط قبل از Jan. 10 مهلت تجارت بود که در شماره 13 به طور کلی انتخاب توسط ویکتوریا Royals.

ونکوور برای اولین بار طفیلی بود شماره 3 به طور کلی تایلر Popowich یک مرکز که بازنشسته از هاکی قبل از فصل گذشته.

نیلسن یکی از هشت بازیکن در Giants او 19 ساله فصل است. چهار نفر از آنها شده در طول مبارزات انتخاباتی.

Sewen@postmedia.com

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im