استیو Ewen: NHL فرزندان در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر رایج در BCHL

“من فکر می کنم هاکی در کل مردم احساس مانند آن را توسعه بزرگ لیگ است.”

تام Chorske هاکی resumé در حال حاضر می تواند شامل غیر رسمی BCHL پروموتر.

“من فکر می کنم هاکی در کل مردم احساس مانند آن را توسعه بزرگ لیگ گفت:” Chorske 11 سال NHL جانباز از مینه سوتا که 18 ساله پسر برت یک سال اول رو به جلو در حلقه با Wenatchee وحشی.

“همواره وجود دارد کسانی که غالب افکار است که این مطلب توهین آمیز جن-در اختیار داشتن بازیسازی لیگ نسبت به برخی از دیگر Junior یک لیگ. من کاملا با گفتن مردم در مورد آن. من در حال حاضر آغاز شده کمی در اینجا هنگامی که مردم بپرسید. واقعا گزینه خوبی برای بازیکنان است.”

Chorske بود که در دور اول انتخاب Montreal Canadiens در سال 1985. او برنده جام استنلی در سال 1995 با شیاطین نیوجرسی. او به نمایندگی از آمریکایی ها چهار بار در مسابقات قهرمانی جهان است. خود را پشتیبان گیری است که کیفیت تبلیغات برای BCHL. و شما می خواهم فکر می کنم او نه تنها در این راستا با لیگ این روز است. این BCHL دفتر لیست 20 بازیکن با NHL تبارها در این فصل است.

Pاخراج در 17-تیم مدار شروع این هفته است.

“ما با استفاده از آن در استخدام” گفت: دنباله, دود خواران مدیر و مربی جف Tambellini که سابق NHLer خود از جمله روی لئامت دادن با ونکوور کناکز.

“هنگامی که شما یک پدر مثل مارتی Lapointe و پسرش انتخاب کرده است و تیم خود را آن چیزی می گوید. که یک خانواده است که می داند آنچه در آن به دنبال. شما نمی توانید بلوف خانواده و مانند آن. آن را خوب است برای این لیگ به طور کلی. آن را به ارمغان می آورد مشخصات به لیگ داشتن بسیاری از نامها تشخیص.”

فیلیپ Lapointe یک جلو که پدر بازی های برگزار شده 16 سال در NHL و ویژه جام برنده در سال 1997 و 1998 با Detroit Red Wings یکی از چهار دود خواران با NHL پدران همراه با 19 سال به جلو کانر Sweeney (از باب سوئینی) با 18 سال به جلو تعقیب دافو (پسر بایرون دافو) و 20 سال به جلو کارسون Briere (پسر دانیل Briere).

Lapointe که جشن خود را 20 تولد در روز شنبه و متعهد به دانشگاه میشیگان می گوید: NHL اتصال نمی باشد چیزی است که می آید اغلب در میان دود خواران.

“Briere پدر در شهر بود و او بود که به ما گفتن برخی از داستان یک زمان است که واقعا در مورد آن,” او گفت:.

Lapointe متولد شد و در شیکاگو و حومه هینسدل و تقسیم فصل گذشته بین لینکلن ستاره و ایلینوی مرکزی Flying Aces یک جفت USHL تیم است.

با دود خواران او می شود به بازی با همکار دانشگاه میشیگان مرتکب کنت جانسون که BCHL پیشرو گلزن در طول فصل به طور منظم. به عنوان او می شود به بازی برای یک سابق میشیگان بازیکن و کمک مربی در Tambellini.

پدر او نیز یک تیمی از دافو پدر با برونز. Tambellini می گوید که دافو خوب بوده در مورد صحبت کردن BCHL.

تعقیب دافو است Okanagan هاکی آکادمی محصول و در B. C. عمده اندام, لیگ قبل از پیوستن به دود خواران. او چند بازی با دنباله فصل گذشته و این اولین فصل کامل با باشگاه.

فیلیپ Lapointe توضیح داد: “هر سال احساس می کنم مثل مردم شروع به درک بیشتر و بیشتر چه بزرگ لیگ BCHL است. شما در حال شروع به دیدن و حتی بیشتر روند که در آن خانواده که می دانید این بازی و پدران که می دانید این بازی می خواهید برای فرستادن بچه های خود را وجود دارد.”

تام Chorske به هم تیمی های سابق با فرزندان در لیگ like Mike ریشتر (تام ریشتر 19 ساله مرکز با شاهزاده جورج صنوبر پادشاهان); و اسکات Niedermayer (جکسون Niedermayer 18 ساله جناح با Penticton Vees). او در عین حال به صحبت با آنها در مورد مدار بود اما “آشنایی با BCHL از بچه ها که من با بازی.”

Chorske پیچیده خود را حرفه ای بازی در 2000-01 با AHL را هوستون Aeros و یکی از هم تیمی های خود وجود دارد defenceman جف حزب محافظه کار که تا به حال ستاره دار در BCHL با Penticton, Panthers. همچنین Penticton Vees باید استخدام به شدت در مینه سوتا در سال های اخیر و Chorske آشنا شد و با آن دسته از بازیکنان است.

همه که قطعا تا به حال برای کمک به زمانی که برت Chorske که اقدامات 6-6 و 185 پوند استخدام شد به وحشی توسط دستیار مربی Leigh مندلسون پس از تماشای او در یک اردوگاه بیش از تابستان است.

“من دوست دارم که چگونه این لیگ شده است به جلو فکر کردن. من فکر می کنم آنها در حال تلاش برای ترویج یک سبک از بازی است که این بازی در حال تحول است به” تام Chorske گفت.

NHL تبارها

• تریستان Amonte (پسر تونی Amonte), Penticton, Vees

• جک بارنز (پسر استو بارنز), Penticton, Vees

• کارسون Briere (پسر دنی Briere) دنباله, دود خواران

• برت Chorske (پسر تام Chorske), Wenatchee وحشی

• تعقیب دافو (پسر بایرون دافو) دنباله, دود خواران

• Haydn Delorme (نوه ران Delorme), Prince George صنوبر پادشاهان

• Akito Hirose (برادر تارو Hirose) ماهی قزل آلا بازوی Silverbacks

• فیلیپ Lapointe (پسر مارتین Lapointe) دنباله, دود خواران

• تعقیب McInnis (پسر مارتی McInnis), Victoria گریزلیز

• داوسون مک کی (پسر شیدا McKay), Powell River, پادشاهان

• جکسون Niedermayer (پسر اسکات Niedermayer), Penticton, Vees

• تام ریشتر (پسر مایک ریشتر), Prince George صنوبر پادشاهان

• برت Roloson (پسر Dwayne Roloson), Powell River, پادشاهان

• بن ساندرسون (پسر جف Sanderson) Vernon, Vipers

• Lukas Sillinger (پسر مایک Sillinger), Penticton, Vees

• لوی Stauber (برادرزاده Robb Stauber), West Kelowna رزمندگان

• کانر Sweeney (از باب سوئینی) دنباله, دود خواران

• گرت Valk (پسر Gary Valk), چیللیوکک ستاد

• دنی وزن (پسر داگ وزن), Penticton, Vees

• تایلر جوان (پسر اسکات جوان), Wenatchee وحشی

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>