استیو Ewen: به دنبال بازگشت در پسران بسکتبال به عنوان B. C. provincials علامت 75 تولد

این سال را به مسابقات می شود رفتن در روز چهارشنبه در لنگلی رویدادهای مرکز

دبیرستان پسرانه بسکتبال جشن 75 استانی مسابقات این هفته است.

تولدت مبارک — شما در سن هست!

پیشنهاد ما این hoops تاریخچه تقلب ورق به مناسبت این جشن الماس. و برای کسب اطلاعات بیشتر در این هفته بازی ها در لنگلی حوادث, مرکز بررسی www.highschoolbasketballchampionships.com:

♦ چهار تیم کننوقت دعوتی — شامل دوک کننوقت, T. J. Trapp فنی نانایمو منطقه و چیللیوکک — برگزار شد در New Westminster YMCA در سال 1945. که در نظر گرفته پیشرو به استانی مسابقات قهرمانی. هشت تیم دعوت شده بودند به نبرد برای B. C. عنوان در سال 1946 در New Westminster YMCA.

ونکوور کالج برنده این مسابقات با شکست کملوپس 34-32 دوک کننوقت 30-28 و سپس شاه جورج 25-21 در فینال. ونکوور کالج Maury Mulhern شد افتتاحیه MVP.

♦ کن (فاحشه) رایت بود که بنیانگذار این مسابقات است. نام مستعار آمد از مهارت خود را با قلاب شات در طول روز بازی خود را. ونکوور خورشید مورچه مک دونالد بازدید رایت در خانه اش در سال 1995 فقط قبل از 50th-سالگرد مسابقات است. رایت بیرون آورده یک کتاب است که مک دونالد به نام “قد بلند و گسترده و چله” پر از بریده روزنامه در مورد مسابقه.

“ما با حفظ همه این داستان ها در هر سال در کتاب مثل این,” رایت به او گفت. مک دونالد همچنین نوشت: “برنامه از هر مسابقه موظف هستند با هم هستند و هرگز اجازه خروج رایت آپارتمان. آنها حاوی نام 9,896 بازیکنان و 1,222 مدیران که در شرکت 1,350 بازی. او با افتخار از شماره دیگر. این مسابقات را فراهم کرده است $194,950 در بورس پول. عمل شماره این ماه کوچک است در مقایسه با. خوشحال 50th بچه.”

♦ رایت نیز ارائه شده مک دونالد خود را در مسابقات تیم رویایی طریق 50 سال است. آن را برجسته لارس هانسن دو بار MVP که منجر به ازدواج به عنوان در سال 1972 قبل از رفتن به دانشگاه واشنگتن و سیاتل فراصوت است در مرکز.

رایت او را به حال flanked توسط نانایمو را جرالد Kazanowski (1978 MVP) و ریچموند ران Putzi (1988) و نگهبانان خود بودند ریچموند آلن تیت (1980) و سنت مایکل از دانشگاه مدرسه استیو نش (1992).

♦ رایت درگذشت در آوریل سال 1996 کار خود را چند هفته پس از این مسابقات است. یک داستان استان برشمرد: “به دنیا آمد و در ساسکاچوان در سال 1913 رایت رشد در New Westminster و تدریس مدرسه برای 42 سال بیشتر در سابق دوک کننوقت. او عضو جدید شورای شهر وست مینستر برای 26 سال است. او مربی پنج تیم به این مسابقات عنوان کردم به فینال دو بار دیگر به پایان رسید و او در مربیگری حرفه ای با یک .800 درصد برنده شدن. در سال 1957 رایت مربی دو تیم و هر دو آنها را در این مسابقات است.”

♦ دوک کننوقت از New Westminster, برنده سه دوره متوالی به ولایتی عناوین از 1950-52. این یک شاهکار است که هرگز همسان. آنها همچنین باید در این مسابقات رکورد بیشترین متوالی برنده (15).

♦ این مسابقات آغاز شده در New Westminster YMCA و لذت بردم نانامی به بازی در هر دو وجود سالن بزرگ و راجرز آرنا. بخشی بهتر از 35 سال هر چند سپری شد در PNE Agrodome قبل از حرکت به لنگلی حوادث مرکز 2011 provincials.

♦ پسران بسکتبال اضافه شده چهار یک برای 2014 provincials. آن را به تصویب همه اصلی مسابقات تاریخ قدمت آن به سال 1946 رویداد در New Westminster.

♦ ریچموند ونکوور کالج و بلوط خلیج باید همه برنده پنج قهرمانی. ریچموند و ونکوور کالج شده اند به رکورد 10 نهایی بلوط خلیج شده است تا نه است.

♦ لایحه Disbrow دارای این مسابقات رکورد برنده توسط یک مربی (69) برای نانامی به بازی با ریچموند ونکوور, کالج سنت جورج است. غنی Goulet دوم است (40) برای وقت خود را با سنت توماس و پیت مرغزار.

♦ 1988 قهرمان ریچموند کلت در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بهترین تیم تا کنون در مسابقه. آنها برنده آن همه سال قبل با درجه 11 گروه اصلی. در روزهای منتهی به سال 1988 مسابقات provincials بنیانگذار رایت گفت: آنها در تمام زمان بالا پنج تیم و در برخی از راه, بهترین از بهترین.

رایت گفت: “من هرگز دیده می شود سریعتر تیم. آنها بیشتر از بزرگسالان در این سال که سال فوق العاده ساخته شده است یک تفاوت جسمی. و آنها رو یک نیمکت خوب بیش از حد. آنها همه چیز را به خوبی. آنها دوباره بجای اول برگشتن آنها اجرای آنها شلیک کنید. و من واقعا تحت تاثیر قرار با شدت خود را در دفاع. بسیاری از تیراندازی تیم را با شدت در دفاع اما به این تیم نمی کند.”

♦ تیم دیگری برای دریافت “بهترین” وزوز 1978 نانایمو نشینان قهرمانی جانبی که برجسته جرالد Kazanowski و برادر دوقلوی او جان و گرگ. جرالد بود MVP در سال 1978 جان یک تیم همه ستاره و گرگ بود دوم تیم همه ستاره پس از نانایمو ضرب و شتم بلوط خلیج 71-62 در B. C. عنوان بازی.

“ما مانند بازی با هم. من معمولا می دانید آنچه که دیگران در حال رفتن به انجام. من حدس می زنم آن را از یک نوع غریزه” گرگ گفت.

♦ ریچموند پیشنهاد در سه ذغال سنگ در سال 1989 به پایان رسید و در یک چهارم نهایی با یک 92-77 از دست دادن به پیت مرغزار غارتگران را نهایی مسابقات قهرمان. آنها شکست میپل ریج Ramblers 58-57 در فینال.

این Kitsilano شیاطین آبی ممکن است مورد علاقه را به نفع خود از آن همه اما ستاره مرکز Acron اگر رفت از دست رفته با دیگر اعضای خانواده در یک سفر قایقرانی در دریای کارائیب در طول تعطیلات کریسمس. اگر تا به حال به ثمر رساند 51 امتیاز در یک 101-91 پیروزی در ریچموند که در ماه دسامبر.

بروس آرتور نوشت: در ونکوور سان در سال 2009 در مورد چگونه RCMP اعتقاد کاپیتان قایق در ارتباط بود به کلمبیا مواد مخدر دونده و چگونه وجود دارد شایعات از دزدان و آدم ربایی. Eger مادرش خواهر او و دو عضو دیگر از سفر خود حزب همراه با کاپیتان قایق, بودند هرگز در بر داشت.

♦ چگونه موفق شد ریچموند در این مسابقات در 1980s و 1990s? آنها موفق به کسب پنج عنوان و در سه فینال. دلتا شمال برنده 1990 مسابقات, ضرب و شتم ریچموند 75-66 در عنوان بازی و پس از دلتا شمال طرف صحبت تا چه Colts شده مورد علاقه های شما را حتی اگر آن را Huskies که شماره 1 دانه ها و تا به حال مورد ضرب و شتم ریچموند در تنها جلسه در طول فصل.

“هر کس شک ما. هیچ کس به فکر ما می تواند آن را انجام دهد دوباره” دلتا شمال به جلو و مسابقات MVP چاد جانستون گفت. “هر کس فکر می کند ریچموند شکست ناپذیر است.” دلتا شمال مربی لایحه ادواردز افزود: “بسیاری از تیم ها در حال مرعوب ریچموند رمز و راز.”

♦ زمانی که این مسابقات بود که بر اساس Agrodome یکی از علائم تجاری بود که با دست رنگ آمیزی علائم مختلف از تیم های. این “بیل پسران” نشانه ای بود که ادای احترام به این چندساله نیروگاه ریچموند جوخه های مربی Disbrow بود همیشه شایع است.

کریس کندی تا به حال خود را fan club, زمانی که او مربیگری تالار گفتمان tommaso del اعتصاب. شش مرد به دانش آموزان نشان داد تا در سال 1998 با پیراهن و یک نامه از کندی آخرین نام در قفسه سینه خود را. این مشکل ؟ آن را املای فقط K-E-N-E-D-Y. مطمئن شوید به اندازه کافی آنها را از آن دوباره در سال 1999. “این بار بر روی هدف” کندی اعتراف کرد. “این رو آنها را در روزنامه سال گذشته و آنها که این کار ممکن است دوباره!”

♦ بیشترین ناراحتی در این مسابقات به احتمال زیاد رخ داده در سال 1995 زمانی که unseeded ون Tech Talismen. ی دو در زمان دفاع از قهرمان و شماره 1-کشت تری فاکس سامسونگ 56-46 در دور 16. ون Tech بسیج از یک 29-18 حاصل کار دو تیم کسری.

“گفتگوی فنی بازی یک جهنم از یک بازی است. من حدس می زنم ما ساخته شده و خاطرات خود را برای زندگی” گفت: تری فاکس co-مربی غنی گاز ، به اندازه کافی عجیب در سال 2003 شماره 11-کشت تمپلتون تیتان ازطریق تری فاکس 71-59 در دور 16. کوین اعطا شد دستیار خود مربی است. او co-مربی با ون Tech تیم است که تعجب کلاغ در سال 1995.

“من فکر می کنم در مورد 1995? شما باید به گفت:” گرانت. “هنگامی که من تو را دیدم این قرعه کشی من گفت:” این شگفت انگیز است. آن را مانند سرنوشت تقریبا.'”

♦ آینده CFLers برت اندرسون و کریس szarka را هر دو بخشی از تری فاکس سامسونگ’ قهرمانی تیم ملی در سال 1993. کلاغ را شکست داد دلتا شمال Huskies 77-72 در وقت اضافه. دلتا شمال برجسته آینده CFLer دیویس سانچز.

♦ برنت واتسون بود دو بار MVP برنده در سال 1960 و 1961 با مگی. دختر خود را Breanne را به ستاره در McMath و سپس به دانشگاه واشنگتن است. پسر Kyle کمک McMath به یک چهارم-پایان محل در سال 2005 garnering اول همه ستاره افتخارات. او در ادامه به بازی برای UBC.

در سال 2004 الیوت Pap از ونکوور سان نوشت: یک داستان در مورد چگونه سه بازی اسب در ریچموند جلوی خانه و چگونه برنت اغلب برنده است. “تا آنجا که من از آنها بدم میاید به آن اعتراف از زمانی که او طول می کشد کیک. منظورم این است که ما او را در هر حال حاضر و پس از آن اما او به نحوی می شود که توپ در حلقه مهم نیست که چقدر زشت به نظر می رسد” Breanne گفت.

♦ Unheralded شاهزاده روپرت, برزیلی, که, ویژه, آینده, مربی تیم ملی سپر کن در صف خود را برنده سال 1964 مسابقات هیجان مد. آنها ضرب و شتم کملوپس 65-51 اما سپس لبه مگی 62-61 دفاع از قهرمان منونایت آموزشی موسسه (Clearbrook) 66-64 در وقت اضافه و Abbotsford 43-41.

♦ هانسن به ثمر رساند 20 تیم خود را 24 نیمه اول نقاط منجر به سده به 60-40 برنده بیش از دلتا شمال در سال 1972 قهرمانی بازی قبل از برآورد جمعیت 12000 در اقیانوس آرام سالن بزرگ است. “من می توانم به یاد داشته باشید در گرم کردن به دنبال مربی (گوردون) Betcher و گفتن او را ‘نگران نباشید, مربی, شما نمی خواهید به از دست دادن بازی'” هانسن گفت: سال بعد.

♦ دبیرستان hoops طرفداران جوان, قدیمی, احتمالا به یاد داشته باشید Howard Kelsey در حال اجرا یک فصل کیکآف مسابقات — اسپانسر شده از طرف HSBC و سپس Telus — برای 14 سال اجرا و پایان دادن به در سال 2013. چاشنی بیشتر طرفداران ممکن است به یاد او برنده جایزه MVP سال 1975 مسابقات با نقطه خاکستری با وجود این واقعیت است که نقطه خاکستری در آمد و پنجم نقطه.

Wayne Parrish مورد نوشت: Kelsey شدن به عنوان MVP در ونکوور خورشید: “برای اولین بار تمایل به خمیازه, چرا که او بوده است بیشتر صحبت در مورد بازیکن در این استان تمام فصل و علاوه بر دادن آن را به هر کس دیگری می شده اند آشکار سرقت.”

♦ استیو نش رهبری St. Michaels دانشگاه مدرسه شیاطین آبی به سال 1992 عنوان. استان هوارد Tsumura نوشت: حتی در آن زمان که نش به حال “خود را به یک موقعیت به عنوان یکی از بزرگترین خالص نقطه پاسداران تا کنون تولید شده در B. C.”

♦ یکی از بهترین منجر پاراگراف در یک provincials برای رفتن به گری انگلر را Vancouver Sun داستان در مورد 1995 آخر که او باز شده با: “مقدس McCrory شما عاشق عشق آن 49ers از Ladysmith.”

Unheralded Ladysmith برنده مسابقات, ضرب و شتم مه 74-70 در فینال پشت 37 امتیاز از مسابقات MVP تونی McCrory که به طور متوسط 38.5 امتیاز در هر بازی در مسابقه bettering سپس به ثمر رساند رکورد 37.3 مجموعه توسط ریچموند آلن تیت در سال 1980.

♦ Kitsilano برنده back-to-back عناوین در سال های 1996 و 1997 و سه-سنگ شانس به پایان رسید و در اوایل سال 1998 مسابقات دست 75-74 به کلارنس Fulton Maroons در دور 16.

کیت مربی سفت Coutts وعده داده شده او تا به حال یک “ویژه بازی” او می خواست به نمایش گذاشتن اگر تیم خود را می تواند رسیدن به یک چهارم نهایی برابر بالا-کشت ریچموند. Coutts هرگز آشکار چه بازی بود اما وعده داده شده آن را رو و کیت ورزشی برجسته نشان می دهد. ریچموند در رفت و آن را به نفع خود تمام آن فصل.

♦ ریچموند گارد نقطه Karlo بیانوبا شد همه ستاره در سال 1999 و 2000 مسابقات. او ذکر شده بود در همه 5-2.

“مخالفان گاهی اوقات به نظر می رسد در من خنده دار” گفت: Villanueva “من به یاد داشته باشید یک زن و شوهر از بازی یک زن و شوهر از سال پیش که بچه ها به من نگاه کن و آنها با خنده به یکدیگر است. “چه کسی این مرد ؟ آنچه که او می خواهم به انجام?’ این اتفاق در ایالات متحده چند بار در این سال, اما آن را واقعا نمی اتفاق می افتد در اطراف در اینجا دیگر.”

بیانوبا را به بازی در UBC.

♦ Levon کندال کمک Kitsilano گرفتن back-to-back عناوین در سال های 2001 و 2002. پدر سیمون بود کیبورد برای داگ و راب خوب زمان, پارتی, باند بود که تمام خشم در سراسر کانادا در 1980s. او پس از Levon Helm درامر برای 1970s گروه راک گروه است. کندال در ادامه به بازی در دانشگاه پیتسبورگ و تبدیل شدن به یک کانادایی تیم ملی به طور منظم.

♦ Handsworth برنده سال 2006 مسابقات است. در ماه ژوئن آن سال Quinn Keast که کاپیتان تیم و یکی از بازیکنان کلیدی خود را کشته شد زمانی که او با یک حمل و نقل اتوبوس در نزدیکی تقاطع هاو و Smithe خیابان در راه خود را به جشن فارغ التحصیلی.

مربی شیدا طبقه نقل شد در ساحل شمال نیوز:: “من می خواستم از 20 سال از در حال حاضر هنوز هم قادر به دست انداز جاده را به کوین و بحث در مورد تجربیات من به اشتراک گذاشته ام با او. اما خانواده اش و دوستان و مربیان و هم تیمی های ما همه از دست رفته است که توانایی.” این کوین Keast بنیاد میزبان مسابقات در اوایل دسامبر.

♦ Handsworth رابرت Sacre ترجمه شده از سال 2006 مسابقات به عنوان یک درجه 11 دانش آموز. تیم او قرار گرفت No. 1 در استانی نظرسنجی در هفت از 11 موارد آن منتشر شد در فصل 2007, اما آنها ناراحت شدند در Howe Sound نهایی با غرب ونکوور و نمی توان این مسابقات است. Sacre رفت و به بازی در NBA با تیم لس آنجلس لیکرز.

♦ Kelly Olynyk که با NBA میامی هیت رهبری جنوبی کملوپس به مقام سوم در پایان سال 2009 مسابقات و بعدها نام مسابقات MVP. او در این مسابقات به ثمر رساند (36.5 امتیاز در هر بازی), قیمت (15.5 در هر بازی) و کمک (7.2 در هر بازی) و همچنین بسته برای مسابقات سرب در بلوک (3.5 در هر بازی).

“شما هرگز نمی بینید که دوباره. بدون شما نمی خواهد” پل Eberhardt و سپس یک مربی با r. c. پالمر گفت: در آن زمان.

♦ در سال 2017, دانش آموزان در Rockridge قرار دادن با هم یک فیلم مستند در غرب ونکوور Highlanders’ 1982 قهرمانی فصل است.

دیرین Highlanders مربی برایان جرارد بوده است مبارزه با سرطان به مدت دو سال. در آن provincials او مشکل صرفا راه رفتن. او دو هفته به بعد پس از وست ون ادعا B. C. بنر با 49-48 برنده شدن بیش از Argyle Pipers خود را در لیگ رقبا در ساحل شمال. او 51.

“برایان فکر می کنم این فوق العاده بود,” پائولا جرارد بیوه گفت: در آن زمان. “او فکر می کنم این فوق العاده بود چرا که افراد جوان در حال قرار دادن آن با هم. او یک مربی بسکتبال, اما او همچنین یک معلم برای بیش از 20 سال در غرب ون.”

♦ برنابی جنوبی ساشا Vujisic آیا Dikembe Mutombo انگشت تکان دادن زمانی که او مسدود کردن عکس در مسیر به کمک تیم خود را برنده 2018 تاج. او آن را بر روی هدف ، او یک کلاس 10 با یک روح.

“وقتی که می آید به لبه حفاظت وجود دارد بیل راسل وجود دارد پژمردگی چمبرلین و وجود Mutombo,” Vujisic گفت. “Mutombo تنها کسی بود که قرار دادن یک کمی نمایشگری به مسدود کردن عکس. من بازی بسیار اساسی بازی, بنابراین من قرار دادن یک فلش کوچک در هر جا که من می توانم. فقط یک کمی.”

Vujisic نیز صحبت کردیم تا به تماشای “یک تن از مدرسه قدیمی, نوار, تمام راه برگشت به جورج ژاپنی, بیل راسل, Wilt Chamberlain, Kareem Abdul-Jabbar.”

♦ میگوئل Tomley از Tamanawis مجموعه این مسابقات به ثمر رساند رکورد در سال 2018 با 179 امتیاز و یا 44.8 امتیاز در هر بازی. که bettered علامت 167 یا 41.8 در هر بازی تعیین شده توسط Nathan Vogstad ملکه شارلوت در سال 2014.

Tomley تا به حال 66 امتیاز خود را در بازی نهایی در سال 2018 به کمک مجموعه ای است که مسابقات را علامت. که او را دوم در یک بازی به ثمر رساند به عنوان به خوبی. Vogstad است این مسابقات به ثمر رساند و رکورد خود را با 75 نقطه بازی از سال 2014. قبل از Vogstad سام Vandermeulen از Abbotsford تا به حال این رکورد با 58-نقطه تلاش از سال 1965.

♦ James Woods of Walnut Grove ارسال شده 159 امتیاز یا 39.8 در هر بازی در سال 2018 مسابقات است. که تا سوم در مسابقات تک لیست و او را برای دومین بار در زندگی حرفه ای به ثمر رساند با 356 امتیاز یا 23.7 در هر بازی برای تلاش های خود را در چهار تورنمنت از 2015-2018.

Jauquin بنت-Boire دارای علامت 386 یا 24.1 در هر بازی برای او چهار مسابقات با دانشگاه ییل و صلیب مقدس از 2012-15.

[email protected]

twitter.com/SteveEwen


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>