استیو Ewen: Lacrosse لیگ باقی می ماند در برگزاری الگو با توجه به COVID-19 بحران

NLL هنوز هم امید به پلی آف در حداقل. WLA فکر می کند می تواند آن را مشروع فصل به طور منظم حتی اگر آن را هل می دهد به عقب شروع به تیر.

برای شنیدن ونکوور رزمندگان مدیر کل دن ریچاردسون آن بگویید ملی چوگان سرپهن لیگ نیست تا در آن فصل است.

“من فکر می کنم آنها صحبت کردیم در مورد همه انواع حالات. من فکر می کنم آنها صحبت کردیم در مورد چهار تیم حذفی و هشت تیم حذفی و 12 تیم حذفی با توجه به آنچه اتفاق می افتد با فصل به طور منظم. من فکر می کنم آنها صحبت کردیم در مورد همه چیز” ریچاردسون گفت: از این قدرت که می شود در 13-تیم boxla مدار که به حالت تعلیق در عمل مارس 12 با توجه به COVID-19.

“آنها به ما گفت همه به تنها ماندن آماده است.”

این NLL فصل به طور منظم برنامه ریزی شده است به اجرا تا 25 آوریل با هشت تیم در حال حرکت بر روی پست-فصل زیر که با فرمت.

رزمندگان که در سال دوم خود را تحت ونکوور کناکز’ چتر و بازی از راجرز آرنا به حال پنج بازی باقی مانده خود را در 18-بازی تخته زمانی که لیگ رفت و در وقفه. که گره خورده بود با دو تیم دیگر برای دوم بدترین بازی های باقی مانده در پشت فیلادلفیا بال که تا به حال چهار برای رفتن.

این ساسکاچوان عجله به حال هشت بازی در تقویم خود را در بازی لیگ که رقابت بود متوقف شد.

ونکوور یکی از پنج کانادا تیم در لیگ. ونکوور با یک 4-9 ضبط شد 11th در لیگ از نظر درصد پیروزی در مکث با این سن دیگو مهر و موم (6-6) و کلگری Roughnecks (5-5) بعد در خط جلوتر از آنها.

که در آن همه چیز روی حیله و تزویر برای NLL است که آنها را نشانه خود را از NHL و NBA و NLL باشگاه به طور معمول دوم و یا حتی سوم مستاجران در ساختمان های خود را پشت تیم از این دو لیگ.

مثلا رزمندگان را اولویت پس از Canucks در راجرز آرنا و اگر NHL بازی فشرده برنامه وجود دارد محدود خواهد شد و تاریخ های موجود برای رزمندگان. همه چیز خواهد بود حتی بیشتر تلفظ برای یک تیم مانند کلرادو ماموت از آنها را به اشتراک پپسی در شهر دنور با Colorado Avalanche و دنور ناگتس.

رزمندگان left-hander میچ جونز دوم در NLL به ثمر رساند در زمان استراحت است. خود را 74 امتیاز از جمله 28 گل در 13 بازی را ترک کرد و پشت تنها New England سیاه گرگ right-hander, Callum کرافورد که تا به حال 76 امتیاز از جمله 33 گل در 11 بازی.

پنج بازیکن تا به حال حداقل 70 امتیاز.

با راه جدول رده بندی در حال حاضر نشستن ونکوور را انتخاب سوم در NLL پیش نویس این فصل. به طور کلی طول می کشد محل در ماه سپتامبر. رزمندگان’ حق رای دادن است که تحت ونکوور خفا بنر و خارج از لنگلی حوادث مرکز به مدت پنج فصل به فصل قبل از Canucks خریداری این تیم تا به حال انتخاب در دور اول از سال 2013.

سابق مدیر کل داگ قفل معامله دور شش راست اولین سرآمد در تلاش برای ارتقا تیم خود را. ونکوور ساخته شده از پلی آف فقط یک بار پس از سال 2014.

در ضمن غربی, چوگان سرپهن, انجمن کمیسر پل Dal Monte می گوید که نشست روز شنبه برای بحث در مورد گام های بعدی برای هفت تیم فصل تابستان ارشد باشگاه مدار.

این WLA هفته گذشته اعلام کرد که آن را به تأخیر انداختن شروع فصل آن. آن را به حال شده است میله میله برای زدن مارس 21.

Dal Monte می گوید لیگ کشیده شده است تا برنامه های متعدد و می تواند به عنوان شروع در اواخر ماه جولای. لیگ معمولا آن تیم بازی 18 بازی فصل به طور منظم.

“ما چندین سناریو آماده بسته به چه چیز پیشرفت” Dal Monte توضیح داد.

NLL تیم و WLA تیم از ویژگی های بسیاری از همین بازیکنان است. وجود دارد برخی از بازیکنان را که چند هفته اول از WLA فصل به استراحت.

Dal Monte می گوید: او در تماس با نمایندگان متعدد NLL باشگاه است.

“ما در حال آگاه باشید از آنچه که آنها فکر” Dal Monte توضیح داد.

این WLA قهرمان است که میله میله به سفر شرق در اوایل ماه سپتامبر به صورت برنده انتاریو عمده در سری بهترین سری هفت برای مان جام ملی کانادا ارشد یک boxla قهرمانی.

“من شده است به طور منظم در تماس با داگ Luey,” Dal Monte گفت: از عمده سری همتای “و خود را در لیگ برتر و لیگ ما بسیار تراز وسط قرار دارد.”

حاصل از لیکرز ضرب و شتم میزبان ویکتوریا Shamrocks در پنج بازی خود در سپتامبر گذشته به پیروزی انتاریو چهارم مستقیم مان در جام حذفی و 13 در گذشته 14 سال است. پایین تر سرزمین اصلی تیم نیست برنده مان جام حذفی از کوکیتلام Adanacs آن را دستگیر و در وجود سالن بزرگ در سال 2001.

این لنگلی تندر یکی از شلوغ ترین تیم در زمستان تغییر شکل فهرست خود را برای این فصل. آنها اضافه شده است تیرانداز از خفا Curtis Dickson و goaltender فرانکی Scigliano از میپل ریج Burrards در جداگانه می پردازد.

لنگلی رفت و برای مان فنجان در 2011-12.

B. C. تاریخ چوگان سرپهن لیگ میله میله برای دیدار دوباره مارس 15 به آن بحث بعدی حرکت می کند. هشت تیم حلقه در اصل میله میله برای شروع فصل خود را مارس 27.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>