استیو Ewen: Kodiaks احساس عشق در پیروزی باز در girls’ حلقه provincials

میراث جنگل سختی matchup در پنجشنبه چهارم نهایی تطبیق با برتر Semiahmoo

گارد جینا گریفین بود آمدیم شنبه در مورد میراث جنگل Kodiaks پیروزی که باز چهار دخترانه’ بسکتبال استان مسابقات قهرمانی — و رفاقت نمایش داده شده در مدرسه برنامه ورزشی.

میراث جنگل از پورت مودی به حال یک زن و شوهر busloads خشن و بی ادب دانش آموزان تشویق آنها را به عنوان شماره 8-کشت Kodiaks شکست No. 9 ارل ماریوت Mariners 81-53 در لنگلی حوادث مرکز برای پیشبرد به روز پنجشنبه به مرحله یک چهارم نهایی.

آن را یکی از بزرگتر فن تجمعات از اوایل مسابقات اقدام و آن را شامل برخی از اعضای مدرسه پسران تیم بسکتبال.

میراث پارک پسران تیم ملی از دست رفته را در آن Fraser Valley, North پلی آف ناراحت 65-22 توسط کوکیتلام چارلز بهترین شیاطین آبی در روز شنبه با یک نقطه در مقام سوم بازی بر روی خط.

میراث پارک پسران ساخته شده provincials فصل گذشته و میراث پارک دختران تیم نشان داد تا آنها را تشویق پس از آنها حذف شده بود یک هفته قبل از آن در دره فریزر مقدماتی.

“ما در حال گرفتن شناخته شده برای بسکتبال ما در میراث فرهنگی” گفت: گریفین که به ثمر رساند 26 امتیاز در برابر ارل ماریوت. “این فوق العاده است که هر کس بیرون می آیند. به ما پسران ارشد آمده از ما حمایت فقط شگفت انگیز است. من لازم نیست که کلمات آن را توضیح دهد.

“ما بیرون رفت و آنها را پشتیبانی می کند در provincials سال گذشته و آنها را به عقب می آیند و از ما حمایت چیزی است که من فکر می کنم در آن به معنی یک برنامه بسکتبال … فقط به همه از یکدیگر حمایت کنند.”

به جلو Maddie Falk تا به حال 18 امتیاز برای میراث جنگل و مرکز Kiara Kozak سون با 12 امتیاز و 15 ریباند برای Kodiaks که لذت بردم 47-16 شود در حاصل کار دو تیم.

گارد سیدنی چپمن به پایان رسید و با 14 امتیاز برای Earl ماریوت.

گریفین و هم تیمی های او می تواند با استفاده از حتی بزرگتر booster باشگاه در روز پنج شنبه به عنوان چهره آنها بالا-کشت Semiahmoo توتم. Semiahmoo های فراری مورد علاقه را به نفع خود تمام آن را در این سال blitzed شماره 16-رتبه شاهزاده جورج Polars 126-27 در روز چهارشنبه.

Semiahmoo موفق به کسب سه گانه تاج و تخت فصل گذشته به عنوان بخشی از یک فصل شکست نخورده برابر B. C. رقابت است. این افتتاحیه سال برای چهار یک قرار می دهد که بسکتبال دختران با پسران بسکتبال در نظر ردیف. Semiahmoo تنها از دست دادن این فصل بوده است به یک سنت آلبرت آلتا., تیم در طول یک کلگری مسابقات است.

“پشتیبانی خواهد شد بسیار مهم است” گریفین گفت. “امیدوارم که ما می تواند همه را. (پنج شنبه) خواهد بود واقعا یک چالش خوب برای ما است. ما در برابر رقابت سختی در تمام طول سال.”

اگر روز شنبه نشان داد هر چیزی را که میراث جنگل نیست خجالتی تیراندازی توپ. این Kodiaks شد 9-برای-36 از سه نقطه محدوده. در مقایسه ارل ماریوت بود 4-برای-15, Semiahmoo بود 2-برای-10 و پرنس جورج بود 4-برای-13.

میراث جنگل نیز جامد از خط پرتاب آزاد رفتن 14-برای-19.

“ما تیم ما نسبتا جدید به دختران ارشد provincials. بدیهی است که وجود دارد رفتن به اعصاب” گریفین گفت. “من فکر می کنم این مهم است برای ما برای انتقال است که به ما انرژی بر روی زمین است. امیدوارم ما را که به انرژی در دفاع.”

Semiahmoo به جلو تارا Wallack led هفت توتم در ارقام دو برابر با 25 امتیاز در برابر شاهزاده جورج. توتم شات 61.7 درصد (61-از-99) از کف در بازی.

به جلو نینا Gajic تا به حال 11 امتیاز در یک دست شود.

Semiahmoo مربی آلیسون مک نیل خوشحال بود با تیم ملی تلاش.

“من بازی های برگزار شده در این دوره از مسابقات راه بازگشت و در حال حاضر زمانی که من مربیگری در آن است و من می دانم که همه عصبی گفت:” McNeill. “آن را به معنی چیزی برای شما. ما تا به حال به چند اعصاب و که خوب بود برای ما.

“ما سعی به اجرا از طریق چند چیز و ببینید که اگر ما می تواند چالش خودمان را برای پیدا کردن چیزهای مختلف در ما جرم و انتقال بسیار است. و من فکر کردم که رفت و سخت به تخته بنابراین ما تا به حال برای انجام یک کار خوب مسدود کردن آنها.”

او افزود: از پرنس جورج: “تیم خود را ترک هرگز. آنها سخت کار می کرد. آنها دشوار کودکان و نوجوانان و آنها تقریبا مستقیم man-to-man و من فکر می کنم که می سازد بچه ها.”

همچنین در اقدام اولیه چهارشنبه No. 4 Walnut Grove Gators از لنگلی dunked شماره 13 Cowichan Thunderbirds از دانکن 84-53. ولنات گروو از دست 72-61 در سال گذشته سه گانه قهرمانی بازی به Semiahmoo. Gators از دست داد چند بازیکن کلیدی پس از فارغ التحصیلی از جمله مسابقات برای اولین بار all-stars Tavia Rowell و جسیکا Wisotzki.

اواخر بازی روز شنبه شامل شماره 2 تری فاکس سامسونگ از پورت کوکیتلام در برابر No. 15 John Oliver Jokers از ونکوور. کلاغ و توتم هر دو جوان جوخه های: تری فاکس 14 بازیکن در ترکیب دو لیست درجه 12s و یک درجه 11 در حالی که Semiahmoo ندارد یک کلاس 12 در آن 10 بازیکن در فهرست.

دو و سه گانه مسابقات نیز در LEC این هفته است. سه گانه شماره 1 کشت Abbotsford Panthers مخفیگاه آنان را با 98-33 برنده شدن بیش از شماره 16-رتبه مگی شیرها از ونکوور شنبه ، گارد مارین لنز که ثابت شد به عنوان B. C. بازیکن سال توسط هوارد Tsumura را www.varsityletters.ca حال 29 امتیاز برای پیروز.

برای کسب اطلاعات بیشتر بررسی کنید www.bchighschoolbasketballchampionships.com.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>