غرب کانادا مردان آف بسکتبال سر در روز جمعه

شما می توانید ببخش UBC Thunderbirds برای احساس به عنوان اگر آنها یک بازی بین بردن غرب کانادا بسکتبال زنان چهارم و کمی احساس مثل فینال رقابت در بهترین سه سری.

مربی Deb Huband شماره 3-کشت T-پرندگان (16-4) دیدار شماره 6 وینیپگ Wesmen (13-8) در یک بازی winner-take-all دوئل پنج شنبه (3 p. m.) در ساسکاتون برای یک نقطه در روز جمعه در کنفرانس نیمه نهایی.

غرب کانادا نقل مکان کرد و به یک-و-چهارم انجام می شود قالب از سه مجموعه بازی برای این فصل است. به عنوان شانس آن را برای T-پرندگان آنها میزبانی Wesmen به پایان منظم سری در یک آخر هفته doubleheader در بنای یادبود جنگ در فوریه. 7-8.

UBC در زمان هر دو بازی برنده درب بازکن 81-62 قبل از آسیاب کردن 76-70 پیروزی خود را در لیگ آخر.

T-پرندگان که در پایان فصل به طور منظم با هشت متوالی برنده بود خداحافظ آخر هفته گذشته. وینیپگ در پاره ای از موارد حذفی بازی-در بازی و dunked شماره 11, Manitoba Bisons 69-54 در روز ولنتاین به پیشبرد.

“این همیشه دشوار را به نفع خود بازی متوالی با این تیم است اما شده است وجود دارد یک کمی استراحت با حافظ” گفت: Huband. “وجود دارد بخش هایی از 80 دقیقه است که ما در برابر بازی وینیپگ که ما و دیگران است که ما راضی نمی.”

یک فصل باز مطبوعاتی توضیح داد حذفی فرمت تغییر توافق شد توسط اعضاء اتحادیه در تلاش برای متراکم برگشتی به مدت سه هفته.

“اگر شما کسب پیروزی شما در کسب حق ادامه” Huband گفت: حذف واحد. “این به شما انگیزه. 40 دقیقه واقعا مهم است. شما نمی توانید انجام دهید-بیش از.”

Winnipeg به پایان رسید UBC فصل سال گذشته outlasting آنها 67-64 در یک بازی در بازی.

برنده پنج شنبه بین T-پرندگان و Wesmen خواهد شد و در صورت برنده 5 p. m. روز شنبه matchup بین شماره 2-کشت و میزبان مسابقات ساسکاچوان Huskies (18-2) و شماره 7-رتبه UVic Vikes (13-8).

که در نیمه نهایی بازی جمعه در ساعت 5 بعد از ظهر

از طرف دیگر رسم می گیرد در کلگری و ویژگی های چهارم و عمل بین شماره 1-کشت کلگری Dinos (18-2) و شماره 9-رتبه UNBC تیمبرولوز (12-9) در پنجشنبه 5 p. m. بازی. شماره 5-کشت UFV آبشار (17-4) و شماره 4-رتبه آلبرتا پانداها (16-4) بازی در 7 p. m. روز شنبه بازی. نیمه نهایی بازی جمعه در 3:30 بعد از ظهر

کانادا قهرمان غرب می رود Feb. 29 در خانه از بالاترین دانه باقی مانده است.

کانادا غرب مردان به مرحله یک چهارم نهایی رفتن جمعه در 7:30 بعد از ظهر با شماره 3 UBC (16-4) بازی شماره 6, Saskatchewan (13-8) در کلگری. برنده در برابر پیشرفت برنده یک جمعه matchup بین شماره 2 کلگری (18-2) و شماره 7 UFV (14-7).

دیگر به مرحله یک چهارم نهایی هستند روز شنبه در ادمونتون با میزبان و شماره 1, Alberta (19-1) رو شماره 8 Lethbridge (11-10) در 1 p. m. matinee و شماره 4, Manitoba (16-4) جلسه شماره 5 UVic (16-5) در ساعت 11 صبح بازی.

کلگری برندگان بازی شنبه در 7 p. m. در حالی که ادمونتون برندگان بازی یکشنبه در ساعت 2 بعد از ظهر

Sewen@postmedia.com

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im