استیو Ewen: حلقه کلاغ های سیاه به مقدار زیادی به کلاغ در مورد بعد از رسیدن به چهار یک چهار نهایی

بالا-کشت Abbotsford در میان سه تیم که پیشرفته گذشته دوشنبه چهارم نهایی

این تری فاکس کلاغ سالخورده قبل از همه چشم ها در روز پنج شنبه بعد از ظهر در لنگلی حوادث مرکز.

کلاغ ها شماره 2 دانه در چهار دختران استانی بسکتبال قهرمانی. آنها همچنین به شدت جوان با 14 بازیکن فهرستی شامل 11 بازیکن در هر کلاس 9 یا 10. در روز پنجشنبه چهارم نهایی آنها سوخته یک 76-73 پیروزی در برابر شماره 10 پروردگار Tweedsmuir Panthers برای پیشبرد به روز جمعه چهار نهایی در LEC.

قهرمانی بازی می رود روز شنبه در 5 p. m.

17 نفر وجود دارد منجر به تغییرات بین پورت کوکوئیتالم مبتنی بر کلاغ و سوری را Panthers تضاد کامل با چهار فوران چاه پر از روز افتتاحیه.

خداوند Tweedsmuir شد تا 72-67 زمانی که تری فاکس رو به جلو آنا ماریا-Misic متصل در یکی از دو پرتاب آزاد با دو دقیقه مانده به برش را به حاشیه. کلاغ’ به جلو امیلی ساسکس آن ساخته شده 72-70 با یک درایو به سبد خرید در 1:34 و Misic بسته بازی 72-72 زمانی که او خشک یک بلوز با 1:05 چپ.

خداوند Tweedsmuir شروع به پریدن کرد به عقب در جلو توسط یک 73-72 تعداد هنگامی که گارد هند Aikins آمار یک پرتاب آزاد با 59.8 ثانیه به سمت چپ.

تری فاکس گارد Alisha Weloy متصل در سه اشاره گر از بالای کلید با 40.9 ثانیه برای رفتن به آن را 75-73 و backcourt همسر Cerys مرتون ثبت یک جفت از دزد پس از آن برای کمک به مهر و موم معامله. مرتون بیمه اضافه شده زمانی که او متصل در یکی از دو پرتاب آزاد با هشت ثانیه در ساعت است.

گارد لورن Clements led تری فاکس با 19 امتیاز و به دنبال آن ساسکس که تا به حال 15 با 14 ریباند. مرتون و Weloy هر دو تا به حال 14 امتیاز. مرتون اضافه شده چهار ریباند و پنج پاس گل و هفت دزد.

Aikins 23 امتیاز و 16 ریباند و پنج پاس گل و پنج دزد. خداوند Tweedsmuir گارد Alyza Aikins تا به حال 12 امتیاز و نه پرتاب ریباند. خداوند Tweedsmuir بود ناراحت No. 7-رتبه برنابی جنوبی شورشیان 85-42 در روز چهارشنبه.

روز جمعه کلاغ در صورت برنده از اواخر روز شنبه چهارم نهایی بین شماره 3 رودخانه رپیدز از پورت کوکیتلام و شماره 6 ییل شیرها از Abbotsford.

دو نفر دیگر به مرحله یک چهارم نهایی در روز پنج شنبه ویژه شماره 1 Semiahmoo توتم سوری در برابر شماره 8 میراث جنگل Kodiaks از پورت مودی و شماره 4 Walnut Grove Gators از لنگلی گرفتن در ردیف 5 Kelowna جغدها.

Semiahmoo یکی دیگر از تیم جوان در این مسابقه بدون یک کلاس 12 در 10 بازیکن در ترکیب. این افتتاحیه سال از چهار A. Semiahmoo برنده سه گانه یک سال گذشته است.

در سه گانه های شماره 1 Abbotsford Panthers را به صورت شماره 4 Argyle Pipers از ونکوور شمالی در نیمه نهایی عمل در روز جمعه. Abbotsford dunked شماره 9 دوشس پارک Condors از پرنس جرج 76-49 در حالی که Argyle outlasted شماره 5 جنوبی کملوپس تیتان 65-57.

شماره 3 R. A. McMath Wildcats ریچموند لبه شماره 6 مه عقاب از Abbotsford شنبه بازی خواهد کرد و یا شماره 7 Valleyview Vikings Kamloops یا شماره 2 Okanangan ماموریت Huskies از کلونا.

سه گانه نهایی تنظیم شده است برای شنبه در 2:45 بعد از ظهر

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>