استیو Ewen: رشد ناگهانی است BCHL ماهر جانسون در ترکیب به معامله بزرگ در 2021 NHL پیش نویس


“من احساس نمی کوچک دیگر وجود دارد خارج وجود دارد.”

اگر شما به دنبال یک کنت جانسون, جدول زمانی, بیلی Coupland است یک جای خوب برای شروع است.

جانسون که از پورت مودی گرفتن برخی از وزوز به عنوان یک امکان انتخاب اولیه در 2021 NHL ورود پیش نویس پس از پیشرو BCHL این فصل به ثمر رساند توسط پوچ 30 نقطه حاشیه.

17-year-old جانسون قرار داده تا 101 نقاط از جمله 41 گل در 52 به طور منظم فصل بازی با دنباله دود خواران. Cristophe تللیر یک جوان 19 ساله با عقاب ساری بعدی با 71 امتیاز در حالی که 20 ساله مایکل Colella از دنباله دار به دنبال با 68.

جانسون تا به حال 51 امتیاز بیشتر نسبت به آینده-بالاترین نمره 2002 بازیکن متولد 17 تیم لیگ است. که منجر به جانسون نام بالا رو به جلو در کانادا Junior هاکی لیگ هفته گذشته است. دانشگاه میشیگان تعهد که به همان اندازه در خانه در مرکز و یا در بال یک فرصت به برداشت CJHL با ارزش ترین بازیکن زمانی که این جایزه اعلام شده است در اواخر این هفته بیش از حد.

که ما منجر به Coupland یک دیرین جزئی مربی تیم هاکی در ونکوور شمالی.

Coupland شد یک دستیار با ساحل شمالی زمستان باشگاه (NSWC) bantams در 2015-16 زمانی که جانسون 4-پا-11, 100 پوند رو به جلو بازی تا حد زیادی سوم خط به دقیقه.

Coupland نیز اجرا می شود تابستان اسکیت برای بالا juniors و مشتاق جوانب مثبت در ساحل شمال. قبل از 2018-19 مبارزات انتخاباتی او دعوت جانسون برادر کایل بود که گرفتن آماده برای او دانشجوی سال اول NCAA مبارزه با ییل به یکی از جلسات. خانواده پرسید: اگر برنت می آیند. نفت برنت در حال رشد به 5 فوت 7 و 125 پوند در آن زمان و آینده قوی فصل با برنابی زمستان باشگاه اندام, آکادمی تیم.

Coupland امضا او اما همچنان نگران برنت بودن outclassed.

که نگران تبخیر به سرعت.

“او ‘ohhs’ و ‘ahhs’ از بچه ها بر روی یخ با مسائل و او در تلاش بود. او که خوب با جن” به یاد Coupland که گروه شامل امثال Detroit Red Wings’ 2017 اول طفیلی Michael Rasmussen و Calgary Flames چشم انداز گلن Gawdin.

“من مقدار زیادی از” چه کسی است که بچه؟’ “

کنت جانسون لیست خود را در حال حاضر در 6-پا-1 و 165 پوند می گوید که رشد همواره “تدریجی” و امیدوار است که او هنوز هم “کمی” در این راستا است.

کایل Johnson, 21, رو به جلو بود که یک دانشجوی سال دوم با ییل در این فصل است 5-پا-11 و 186 پوند برای آنچه در آن ارزش است.

“من آمد به که برای اولین بار از سال bantam هنوز مطمئن شوید که من می خواهم را به یک-1 تیم” کنت توضیح داد. “من واقعا کوچک است. که کوچکترین مرد بر روی یخ به معنای شما تا به حال به باهوش ترین مرد روی یخ. شما باید به فکر یک قدم جلوتر از این بازی تمام وقت.

“من احساس نمی کوچک دیگر وجود دارد. این یک احساس عجیب و غریب برای اولین بار در. من سال اول در BCHL من به یاد داشته باشید: “من احساس می کنم بزرگتر از اینجا از من بود که بازی قد کوتاه.’ “

شما می توانید ارتباط بین کنت جانسون و کایل Turris با توجه به Turris شده خروس جنگی هاکی در NSWC و تولید 121 امتیاز در 53 بازی به عنوان یک دختر 17 ساله در فصل دوم خود را در BCHL با برنابی اکسپرس در سال 2006-07.

آریزونا شغالها انتخاب New Westminster بومی Turris با شماره 3 به طور کلی در انتخاب NHL پیش نویس که در تابستان و او به آنها پیوست زیر مارس پس از اتمام سال اول فصل با دانشگاه ویسکانسین.

کنت جانسون است که تحت فشار قرار دادند به تابستان آینده پیش نویس با توجه به اکتبر تولد ثابت شد به عنوان شماره 10 به طور کلی چشم انداز در پیش نویس توسط TSN را Craig دکمه در اوایل کرک در 2021 رتبه بندی دکمه خاموش کردن در ماه نوامبر.

J. D. برک از نخبگان چشم انداز برچسب ها Johnson به عنوان یک “والا توهین آمیز استعداد است.”


دنباله دود خواران’ کنت جانسون است که از پورت مودی. عکس: James Garrett عکاسی

گرت جیمز عکاسی / PNG

“او یک پویا جن-حامل با ترکیبی از سیالیت و قدرت است که به ارمغان می آورد طرفداران از کرسی های خود را” برک گزارش شده است.

Defenceman کوین هیوز می تواند شاخص های خود را برای فصل ارشد با میشیگان در حال حاضر. او البته تصمیم گرفتند به جای امضا با ونکوور کناکز پس از او دانشجوی سال دوم NCAA کمپین در 2018-19. میشیگان رفت 13-16-7 که فصل. آنها بهبود یافته به 18-14-4 این فصل و ورودی خود را در کلاس از بازیکنان کشیده شده جامد بررسی شده است. وب سایت neutralzone.net نرخ کلاس به عنوان دومین-est دانشجوی سال اول در NCAA برای این فصل.

جانسون است که انتظار می رود به عنوان یک کلید تهاجمی کمک بلافاصله.

“این تابستان دشوار است با بودن قادر به اسکیت گفت:” جانسون که مانند بقیه از ما در تلاش است برای پیدا کردن یک جدید عادی با همه که آورده شده است در مورد کوروناویروس. “من احساس می کنم مثل من می تواند به بهبود چیزهایی مثل من شات. من احساس می کنم من می توانم یک تابستان خوب (آموزش).”

جانسون مربی دو فصل با دنباله سابق بود Canucks به جلو جف Tambellini. مانند جانسون او در پورت مودی. او همچنین یک میشیگان آلوم.

مربی سابق مخفی کیت بود, در واقع کسی است که استخدام جانسون به دنباله. کیت اخراج شد در مارس 2018 و جایگزین Tambellini. کیت استفاده کرده جانسون به عنوان یک تماس برای سه بازی که در 2017-18 فصل است. Tambellini از طریق رفت و “دوباره استخدام” جانسون پس از آن با توجه به جانسون.

جانسون می گوید Tambellini بود که هر دو مفید و بی طرفانه که آن را به جانسون NCAA تصمیم گیری.

“این بود خیلی دیوانه تصادف” جانسون گفت: از کار با Tambellini که به تازگی در سمت چپ دود خواران به سراغ کار با Tampa Bay Lightning.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>