استیو Ewen: Goncalves ممکن است بیشتر unheralded چشم انداز اما او در تلاش برای تغییر آن

با استعداد ماموریت محصول ارسال شده اعداد برای اورت این گذشته WHL فصل و اضافه شد به تیم کانادا در جهان junior مخلوط این هفته

آنها ابزار اندازه گیری برای Gage Goncalves.

بون بیرام, Dylan Cozens و Goncalves همه بازی های خود را 15 ساله در فصل 2016-17 برای ییل آکادمی در Abbotsford. بیرام و Cozens بودند با ییل برتر ردیف تیم در حالی که Goncalves بود با دوم تیم ملی.

هر سه به هم تیمی های از انواع در حال حاضر به عنوان Goncalves خود را ادامه داد افزایش سریع در جهان هاکی در روز چهارشنبه نام بودن به تیم کانادا جهان junior توسعه اردوگاه فهرست. بیرام و Cozens شد بخشی از اولیه انتخاب برای در حال حاضر 46-بازیکن اردوگاه که اجرا آنلاین ژوئیه 27-31.

Goncalves های کوهستانی مرکز تصویب شد بیش در WHL خروس جنگی پیش نویس در سال 2016 و پس از امضا با اورت. او تا به حال یک هدف و 15 امتیاز در 67 به طور منظم فصل بازی به عنوان یک 17 ساله WHL تازه کار در 2018-19 و سپس منفجر شد برای 33 اهداف و 71 امتیاز در 60 بازی با Silvertips این فصل است.

او گذشت در فصل گذشته NHL ورود پیش نویس بیش از حد, اما می گوید او را به صحبت با حضور 24 تیم در حال حاضر با توجه به سال جاری پیش نویس و صاحب نظران eliteprospects.com برای یک, باید به او ثابت به عنوان یک سوم طفیلی رتبه او No. 74 به طور کلی. پیش نویس این است که میله میله برای اکتبر. 9-10.

بیرام یک ونکوور غول defenceman بود شماره 4 انتخاب Colorado Avalanche در تابستان گذشته در حالی که Cozens, یک Lethbridge طوفان به جلو رفت و شماره 7 به Buffalo Sabres. هر دو آنها کمک کرد تا تیم کانادا به پیروزی در زمستان سال گذشته جهان juniors در جمهوری چک.

“شما می توانید بگویید آن است که کسانی که بچه ها برای رفتن به بازیکنان نخبه. من نگاه کردن به آنها گفت:” Goncalves, ماموریت مادری که تبدیل 19 در ماه ژانویه است. “من هم فکر کردم که من تا به حال آن را در من اگر من فقط می تواند یک شات.”

NHL دیده بانی که نخواست نامش فاش شود, پیشنهاد که Goncalves “ممکن است به بهبود بازیکن در WHL” این فصل گذشته و گفت: “اخلاق کار همواره خود را در کارت ویزیت اما او واقعا گرد خود بازی تهاجمی.”

J. D. Burke the editor-in-chief در eliteprospects.com حال مشابه ستایش با اشاره به نحوه Goncalves رفت و از داشتن “کمی نقش با اورت به در حال ظهور به عنوان بهترین خود را به جلو به ظاهر یک شبه.”

“او درست دو تهدید گلزن قادر به تنظیم هم تیمی های با کلاس-یک شانس به ثمر رساند و یا دفن جن خود را” برک گفت. “وجود ندارد هر یک ‘نخبگان’ ابزار در بازی خود را اما او بالاتر از حد متوسط بسیار مناسب در سراسر هیئت مدیره. هنگامی که یک ترکیب است که با یک اخلاق کار خستگی ناپذیر با نتایج بسیار خوب.”

Goncalves شد دومين گلزن در B. C. زیر 18 سه گانه لیگ (که قبلا به عنوان شناخته شده B. C. عمده اندام) در 2017-18. او 71 امتیاز از جمله 30 گل در 40 بازی با Fraser Valley Thunderbirds چپ او را پشت تنها جاستین Sourdif و 73 امتیاز او نوشته شده برای غرب دره شاهین.

Sourdif, 18 که آینده دو فصل با غول است و پیش بینی می شود دور دوم NHL انتخاب این سقوط.

Goncalves احساس می کند که او موفق به دریافت یک “کمی طولانی تر دسته سه تایی ادبانه” از Fraser Valley مربی پیتر هی از او تا به حال با قبلی تیم که به او افزایش اعتماد به نفس. هی می گوید: او تعجب نیست که Goncalves شکوفایی است به لطف خود اسکیت توانایی به علاوه خلاقیت و شور و شوق برای بازی.

Fraser Valley برنده استانی عنوان آن فصل شد و سپس جاروب در بهترین سه سری Lethbridge برای یک نقطه در Telus ملی جام قهرمانی مسابقات است. که Lethbridge تیم بود و مربی توسط مایکل Dyck که در حال حاضر روی نیمکت رئیس غول.

“Gage ساخته هاکی سرگرم کننده و ایجاد یک رقابت بزرگ برنده شدن در فرهنگ و محیط زیست بود که مسری” هی گفت. “او در نهایت بر روی نقشه و او سزاوار اعتباری اگر چه من می دانم که او را راضی نخواهیم شد تا زمانی که او در NHL یا برگزاری جام استنلی.”

Goncalves می گوید که جهان juniors شده اند در حال مشاهده قرار ملاقات در خانه اش هر زمستان تا اوایل این فرصت را به بخشی از چیزهایی که به او “هنوز کمی در هیبت.” این مسابقات برنامه ریزی شده است برای ادمونتون و آهو با یک روز بوکس راه اندازی.

او 6-1 و 170 پوند است. او می داند که او باید به بزرگتر و قوی تر را بهبود بخشد. او می داند که توجه بیشتر در حال آمدن است که او را برمی گرداند به یخ با اورت. او متوجه تیم چک کردن او کمی نزدیک تر به عنوان فصل عینک. و او می گوید او در واقع مکیدن در آن موارد.

“این بدان معنی است که آنها فکر می کنم شما یک بازیکن خوب,” او گفت:.

این گروه در حال رشد است به نظر می رسد.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>