Calgary Hitmen مرکز کارسون Focht جشن یک هدف دارای یک فن در قاتل GM جف Chynoweth برای ‘رقابت و نبرد است.’ گاوین جوان / Postmedia اخبار فایل

پیروزی در برابر بازدید Calgary Hitmen خواهد کراوات یک غول حق رای دادن فصل به طور منظم از 11 برنده مستقیم مجموعه در فصل 2008-09

ونکوور کناکز طرفداران ممکن است درک سراغ گزارش کارسون Focht را Calgary Hitmen مدیر کل ارائه می دهد تا حتی بیشتر از 30 اهداف Focht به ثمر رساند تا کنون این غربی هاکی لیگ برتر فصل.

“من واقعا دوست دارم خود را به رقابت و نبرد” گفت: Jeff Chynoweth که قاتل تیم های Focht و همکار Canucks چشم انداز Jett وو بازديد صعودی ونکوور غول در روز جمعه (7:30 بعد از ظهر Sportsnet 650) در لنگلی حوادث مرکز.

“کارسون را انجام خواهد داد هر چه طول می کشد به نمره هر آنچه در آن طول می کشد برای دریافت سست جن, هر آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود. من فکر می کنم خود را به رقابت و نبرد او در حال رفتن به آنچه به او می دهد فرصت را به بازی در سطح بعدی.”

غول (29-20-3-2) خواهد بود به دنبال یک 11th مستقیم پیروزی در روز جمعه. پیروزی در برابر قاتل (32-18-4-1) خواهد کراوات ونکوور حق رای دادن فصل به طور منظم علامت در فصل 2008-09 از دسامبر. 3 Jan. 2.

ونکوور برنده 12 مستقیم بازی حذفی در سال 2006 در مسیر به آن برای اولین بار مسابقات قهرمانی لیگ.

آن را آسان به گمان است که Focht یک مرکز کناکز انتخاب شده در دور پنجم از تابستان گذشته NHL پیش نویس در راجرز آرنا و وو یک defenceman کناکز برداشت و در دور دوم در سال 2018 خواهد بود ذکر شده به طور گسترده توسط غول مربی مایکل Dyck در ونکوور آماده سازی برای قاتل که برنده چهارم خود را در یک ردیف در روز چهارشنبه زمانی که آنها شکست میزبان ویکتوریا Royals 3-2 در ضربات پنالتی.

این است کلگری تنهاست B. C. بخش جاده سفر در این فصل است.

Focht یک 6-1, 176 پوند چپ دست گلوله می آید به ونکوور بازی در پنج بازی نقطه به ثمر رساند رگه (6-3-9). او 30 اهداف او 11th در لیگ برتر در این رده و 49 امتیاز در 52 بازی او سوم در نمره در Hitmen.

وو 6-پا 189 پوند راست دست, شات هفت اهداف و 40 امتیاز در 55 بازی است که در زیر سرعت خود را در فصل گذشته زمانی که او قرار داده تا 12 اهداف و 66 امتیاز در 62 بازی با گوزن شمالی فک رزمندگان.

Chynoweth معتقد است که خواستگاری همچنان ادامه دارد به بهبود به عنوان فصل بازی کرده است و او جدایی ناپذیر بوده است به کلگری ماندن در شکار خانه-یخ استفاده در دور اول در سختی مرکزی بخش با وجود این قاتل از دست دادن ستاره rearguard Egor Zamula به پایان فصل به عمل جراحی و پس از Zamula از کمک روس ها به مدال نقره در جهان juniors.

وو حمل خود را در پنج بازی نقطه خط (1-6-7) به مسابقه در برابر غول. او به طور معمول منجر قاتل در زمان یخ می گوید Chynoweth. این WHL بر خلاف NHL نیست و انتشار آن بالغ.

“او با یک لبه اما او همچنین یک پاس اول و pucks از منطقه” Chynoweth گفت: از خواستگاری. “او به مقدار زیادی از چیزهای کوچک سمت راست. او بسیاری از کارهای ظریف. او نه یک بعدی defenceman. به فرصتی برای بازی کردن در سطح بعدی آن را به خوبی به که تنوع است.”


Calgary Hitmen defenceman Jett وو (نشسته بر روی یخ) خفاش جن دور از Moose Jaw رزمندگان به جلو گرت رایت در طول یک WHL بازی ماه گذشته در کلگری.

دارن Makowichuk / Postmedia اخبار فایل

کناکز امضا وینیپگ بومی وو 19 به سه سال ورود به سطح معامله در ماه مارس گذشته. در ماه مه Moose Jaw معامله او را به قاتل در ازای defenceman ولادیسلاو Yeryomenko, 20, مرکز رایدر Korczak, 17, یک 2019 WHL خروس جنگی پیش نویس دور اول انتخاب کنید و یک 2021 دوم طفیلی.

Chynoweth می گوید آن را در زمان خواستگاری برخی از زمان برای تنظیم به بازی با قاتل. که ممکن است نقش مهمی در خواستگاری نه یک دعوت به تیم کانادا در جهان junior ازمایش اردوگاه. چهار WHL blueliners را از جمله جوان rearguards بون بیرام, 18, از غول و برادن اشنایدر, 18, از براندون گندم پادشاهان.

وو هرگز منحرف Chynoweth اصرار دارد.

“او می تواند نشسته اند و pouted پس از آن اتفاق افتاده است اما او در کمال pro” گفت: Chynoweth که در فصل سوم خود را در حال اجرا قاتل پس از 16 سال اجرا به عنوان GM از Kootenay یخ. “او فقط نگه داشته شدن بهتر است.”


بازی بعدی

جمعه

Calgary Hitmen مقابل ونکوور, غول

7:30 بعد از ظهر, Langley, حوادث, مرکز, رادیو: Sportsnet 650 AM


وو و Focht که تبدیل 20 در اوایل این ماه هر دو واجد شرایط برای بازی در فصل آینده با کلگری به عنوان overages و یا بازی در جایی در Canucks’ سیستم. Focht که در اصل از Regina هنوز برای ثبت نام با Canucks.

وو چهارم کلی انتخاب از 2015 WHL خروس جنگی پیش نویس توسط Moose Jaw و Focht رفت و هفتم به طور کلی آن سال به سه شهر آمریکایی است. غول مدیر کل بارکلی Parneta شد Tri-City سر دیده بانی در آن زمان است.

Tri-City حمل Focht به کلگری به عنوان بخشی از فیلمهای معامله برای defenceman جیک باقلا در Jan. 6, 2018. Focht تا به حال 26 اهداف و 64 امتیاز در 68 بازی فصل برای کلگری در فصل گذشته.

کلگری در حال حاضر دارای یک وحشی-کارت نقطه حذفی در کنفرانس شرق اما با 13 بازی باقی مانده در فصل خود آنها دو امتیاز پشت Medicine Hat ببر (34-18-2-1) برای سوم در بخش مرکزی و شش امتیاز در بازگشت دوم-محل Lethbridge طوفان (34-15-2-5) و برگزاری یک بازی در دست در طوفان است.

در ضمن ونکوور است که دو نقطه در پشت Royals (29-20-5-2) برای مقام دوم در B. C. بخش با دو بازی در دست است. ونکوور 14 بازی های باقی مانده شامل سه برابر سلطنتی و آنها خواهید بود بازی پی در پی از Feb. 28 به 1 مارس.

سه تیم برتر از میلاد و آمریکا اختلافات را به پلی آف کنفرانس غرب به دنبال آن دو تیم با بهترین رکورد بدون در نظر گرفتن بخش. مقام دوم در B. C. تا خانه یخ مزیت در برابر مقام سوم در دور اول به این معنی است که ونکوور و ویکتوریا می تواند جلسه به زدن پست-فصل است.

sewen@postmedia.com

twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de