نگاهی به گسترش رگه جمعه هنگامی که Jett, خواستگاری, Carson Focht و بقیه از Calgary Hitmen آمده به LEC

ونکوور غول خود را طولانی ترین پیروزی شاگردانش در بیش از یک دهه و اخبار آنها می خواستند روز سه شنبه به آنها نگاه آن را گسترش دهد.

مدیر کل بارکلی Parneta گفت: WHL بود که او را مطلع بالا defenceman بون بیرام نمی خواهد به حالت تعلیق پس از پرتاب از ونکوور 3-2 پیروزی بعد از ظهر دوشنبه بیش از سیاتل Thunderbirds برای چک کردن از پشت پنالتی مهم در دوره سوم در لنگلی حوادث مرکز.

آن ونکوور 10 پیروزی متوالی برابری یک علامت از Jan. 17-Feb.7 2009. ونکوور نیز موفق به کسب 11 مستقیم فصل که از دسامبر. 3-Jan. 2 به عنوان بخشی از تیم خود را ثبت 57-10-2-3 مبارزات انتخاباتی. ونکوور برنده 10 نیز از سپتامبر. 23-Oct. 13 سال 2006 و آنها برنده 12 مستقیم بازی حذفی در مسیر به سال 2006 WHL تاج قهرمانی.

بیرام چهارمین کلی انتخاب از تابستان گذشته NHL پیش نویس توسط Colorado Avalanche, گیر افتاد, سیاتل جناح Andrej Kukuca با یک بررسی در نزدیکی Thunderbirds, خروس بزرگ, خود در 9:27 سوم در روز دوشنبه. Kukuca تبدیل شده بود به دور از بیرام در زمان تماس.


بازی بعدی

جمعه

Calgary Hitmen مقابل ونکوور, غول

7:30 بعد از ظهر, Langley, حوادث, مرکز, رادیو: SNET 650 am


یک نوعی بازی فوتبال راگبی در گرفت و هر دو سیاتل defenceman حیوان دست اموز McNelly و مرکز متی Rempe رفت و پس از بیرام.

لیگ دفتر بررسی همه غیر مبارزه با رشته. هفت بازیکن در این فصل دریافت کرده اند سوسپانسیون برای چک کردن از پشت رشته.

Kukuca کردم حق بازگشت و درگیر زد و خورد گم شده هرگز تغییر. که بدون شک بازی به بیرام را به نفع آیا به عنوان این واقعیت است که او هرگز به حالت تعلیق درآمد.

بیرام شده است یک بخشی از این اجرا برای ونکوور. بیرام ممکن است بازی خود را با بهترین هاکی همیشه به عنوان یک غول است که شامل سال گذشته حذفی اجرا هنگامی که او به رهبری WHL در به ثمر رساند. آن را احساس می کند مانند او بهتر دفاعی و او را کاهش خطاهای بیش از سرزندگی با جن.

او شش گل و 18 امتیاز در گذشته و نه بازی از جمله یک هدف و کمک در روز دوشنبه.

او فقط یکی از عوامل متعدد در ونکوور موفقیت های اخیر افزایش است که دیده می شود این غول (29-20-3-2) حرکت در یک نقطه از ویکتوریا Royals (29-20-5-1) برای مقام دوم در B. C. بخش با یک بازی در دست است.

ونکوور دارای 14 بازی باقی مانده از جمله سه در یک ردیف در مقابل Royals از Feb. 29-1 مارس.

به جلو اریک Florchuk تا به حال یک هدف و دو کمک روز دوشنبه در برابر سیاتل (21-27-3-3) و در حال حاضر هشت گل و 26 امتیاز در 17 بازی با ونکوور پس از آمدن بیش از ساسکاتون تیغه در Jan. 10 WHL مهلت تجارت. Florchuk به طور متوسط است 0.66 امتیاز در هر بازی در 240-بازی WHL حرفه ای, پله تا 1.53 امتیاز در هر بازی با غول.

ونکوور قدرت بازی رفت 2-برای-4 با اهداف از بیرام و یک تیم پیشرو, 28th شمارش از جناح پای, نیلسن, و در حال حاضر نشسته 11th در لیگ برتر در 21.2 (40-برای-189) درصد است. ونکوور در 11.7 (15-برای-128) قبل از مهلت تجارت.

و همچنین ونکوور مجازات کشتن برگزار کردن سیاتل در آن پنج دقیقه بازی قدرت پس از بیرام تماس بگیرید. ترنت خیش جامد بود سراسر که کشش به پایان رسید و با 23 متوقف می شود در این شب در ونکوور net. او در حال حاضر تبدیل شده به دور 73-از-78 (.936 صرفه جویی در صد) در گذشته خود سه شروع می شود. دیوید Tendeck را متوقف کرده است 119-از-128 (.930 صرفه جویی در صد) در آخرین چهار شروع می شود.

“من فکر می کنم تیم ما مقدار زیادی از اعتماد به نفس در حال حاضر. ما نیاز به ادامه بازی با اعتماد به نفس. هنگامی که ما شروع به گرفتن متکبر است که هنگامی که ما در مشکل. ما می دانیم که تفاوت گفت:” غول مربی مایکل Dyck.

“ما در حال بازی خیلی سریع تر از ما بودند. من فکر می کنم ما باید هر خریداری به آن ذهنیت است.”

ونکوور ندارد به جلو جاستین Sourdif (بیماری) در روز دوشنبه و یک اسکیت باز خجالتی 18-حداکثر. Sourdif که بدست برخی از وزوز به عنوان یک امکان برای اولین بار طفیلی برای سال 2020 NHL پیش نویس شده است در یک رول از اواخر نیز با هفت گل و 16 امتیاز در گذشته و نه بازی.

غول باقی می ماند و امیدوار است که او را برای بازی بعدی خود را در یک جمعه مراجعه به LEC از ونکوور کناکز چشم انداز کارسون Focht و Jett خواستگاری و بقیه Calgary Hitmen (31-18-4-1). Focht یک جلو کناکز در پنجمین دور از تابستان گذشته پیش نویس 30 اهداف و 48 امتیاز در 51 بازی. خواستگاری یک defenceman کناکز انتخاب شده در دور دوم 2018 هفت اهداف و 39 امتیاز در 54 بازی.

مراحل: ونکوور به جلو زاک Ostapchuk دستخوش پایان فصل عمل جراحی است. او شده است در LEC در عصا گذشته چند بازی. به جلو Krz پلامر (پایین تر بدن آسیب) نشده بازی های برگزار شده پس از گرفتن آسیب دیده در یک Jan. 18 بازی در ویکتوریا. هیچ جدول زمانی منتشر شده است برای بازگشت.

sewen@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im