استیو Ewen: Giants’ خط زده به عنوان Goncalves می افزاید: به احساس خوب داستان با اورت

گیج Goncalves که رفته از یک هدف در فصل گذشته به 29 سال snaps Giants’ win streak با بازی گل پیروزی را برای اورت

ونکوور Giants’ خط داستان است و بیش به لطف پیشرفت گیج Goncalves’ برک آوت داستان.

Goncalves یک جوان 19 ساله مرکز از ماموریت خود را به ثمر رساند 29th, هدف از این کمپین برای اورت Silvertips در بازی قدرت با 4:41 باقی مانده شنبه شب و در آن ایستاده بود تا به عنوان برنده در یک 2-1 پیروزی بر بازدید از غول.

غول به هدف برای یک 12th راست برنده شده است که مجموعه یک فصل به طور منظم ضبط برای حق رای دادن. این 2008-09 تیم ملی که برجسته امثال Evander کین و برندان گالاگر همچنین برنده 11 در یک ردیف.

ونکوور پیروز شد در 12 مستقیم بازی حذفی در مسیر به سال 2006 WHL قهرمانی, بنر, بیش از حد.


بازی بعدی

جمعه

ویکتوریا Royals در مقابل ونکوور, غول

7:30 بعد از ظهر, Langley, حوادث, مرکز, رادیو: SNET 650 AM


این تیم ونکوور تا به حال از دست داده و پس از 3-2 اضافه کاری شکست به کلونا موشک در Jan. 25. آنها نرفته بود یک بازی بدون برداشتن یک نقطه پس از 2-1 از دست دادن به اورت در Jan. 23.

Goncalves, یک دانشگاه ییل هاکی آکادمی محصول که گذشت در WHL خروس جنگی پیش نویس کمک در اورت دیگر شمارش شنبه و قرار داده است که او را در 60 امتیاز پس از 52 بازی.

او تا به حال یک هدف و 15 امتیاز در 67 بازی به عنوان یک تازه کار در فصل گذشته با اورت.

6-پا-1, 170 پوند Goncalves اتحاد سه گل و پنج امتیاز در چهار بازی مقابل غول های این فصل است. ونکوور است 0-4-0-0 در برابر Silvertips این سال است و 2-8-0-0 در سفر به اورت طی پنج مبارزات.

ونکوور (30-21-3-2) در حال حاضر دارای چندین روز برای آماده شدن برای آنچه که به احتمال زیاد خواهد خود را مهم ترین تعطیلات آخر هفته از فصل به طور منظم. شروع جمعه ونکوور پخش سه بازی در سه روز با ویکتوریا Royals (30-21-5-2).

غول ها در مقام سوم در B. C. بخش دو امتیاز پشت سر دوم-محل Royals با دو بازی در دست است. غول باید 12 بازی باقی مانده خود در فصل به طور منظم.

مقام دوم در B. C. تا خانه یخ مزیت در برابر مقام سوم در بهترین هفت دور باز از پلی آف با ونکوور 10 امتیاز در جایگاه چهارم موشک (25-26-2-3) شانس هستند که ما به دنبال به مرحله نهایی مسابقات بین غول و Royals برای شروع پس از فصل. این آخر هفته آینده می تواند تعیین کند که چه کسی بازی فوق العاده خود را در میدان یخ بازی.

ونکوور و ویکتوریا رفتن جمعه در لنگلی وقایع مرکز, قبل از رفتن به جزیره ونکوور برای بازی شنبه و یکشنبه در صرفه جویی-در-مواد غذایی یادبود مرکز.

ونکوور دارای 4-3-0-0 لبه در این سال فصل سریال the Royals. آنها برنده گذشته سه نشست از جمله دو در LEC.

غول جاروب ویکتوریا در دور دوم سال گذشته برگشتی. ویکتوریا ضرب و شتم ونکوور در هفت بازی در دور باز 2018. ویکتوریا تا به حال خانه یخ در آن مجموعه.

سه تیم برتر در B. C. U. s. بخش پیشبرد به پلی آف کنفرانس غرب به دنبال آن دو تیم با بهترین رکورد بدون در نظر گرفتن بخش.

ترنت معدنچی ساخته شده 33 موجب صرفه جویی در Giants’ خالص در روز شنبه در اورت. دیوید Tendeck ونکوور دیگر به طور منظم netminder نیست لباس با توجه به آنچه مدیر کل بارکلی Parneta گفت: یک آسیب دیدگی جزئی پایدار در طول یک pileup در ونکوور چین در روز جمعه 6-5 باز گشت برنده شدن بیش از Calgary Hitmen در LEC.

تماس تا Braedy Euerby به کار گرفته پشتیبان کارهای شنبه.

میلوس روم شمارش خود را در 22 فصل به صورت ونکوور در یک بازی قدرت به باز کردن نمره شنبه. ونکوور رفت و 1-2 با استفاده و در حال حاضر با کلیک کردن در 22.1 درصد (43-برای-195) با اضافی در این فصل است. غول متصل اند در 41.8 درصد (28-برای-67) در بازی قدرت پس Jan. 10 مهلت تجارت.

این Silvertips انجام 39-12-3-1 رکورد به یک جمعه مرحله نهایی مسابقات با 40-9-3-4 پورتلند Winterhawks. آنها دو تیم برتر در ایالات متحده را بدست آورد.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>