استیو Ewen: Giants’ Sourdif مشتاق به شنیدن کلمه از NHL on موکول ورود پیش نویس

“زمانی که همه چیز بیش از ضربه و ما در حال بازگشت به حالت عادی من می خواهم به مطمئن شوید که من آماده برای رفتن. من می خواهم به مطمئن شوید که من آماده برای رفتن pro اردوگاه در پاییز”

2020 NHL ورود پیش نویس باید یکی از امضا لحظات جاستین Sourdif زندگی — هر زمان که آن اتفاق می افتد را به محل.

NHL هفته گذشته اعلام کرد که پیش نویس آن برنامه ریزی شده بود برای 26-27 ژوئن در مونترال به تعویق افتاد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. محل زمان بندی و فرمت اعلام خواهد شد که جزئیات نهایی با توجه به NHL.

به سراغ ترکیب که قرار بود به شروع ماه ژوئن 1 در بوفالو نیز کنار گذاشته شده است ،

که سمت چپ Sourdif یک ونکوور غول های رو به جلو از سوری که اغلب توسط بسیاری از صاحب نظران به عنوان یک اولیه دور دوم انتخاب و دیگران مانند او انتظار و تعجب.

این WHL متوقف فصل آن در روز 12 مارس و سپس بعد از آن اعلام کرد حذفی لغو شد. یادبود ملی جام قهرمانی مسابقات را که قرار بود ماه آینده برگزار می شود در Kelowna نیز mothballed.

“این در مورد حفظ تناسب اندام من در حال حاضر گفت:” 18 سال Sourdif. “زمانی که همه چیز بیش از ضربه و ما در حال بازگشت به حالت عادی من می خواهم به مطمئن شوید که من آماده برای رفتن. من می خواهم به مطمئن شوید که من آماده برای رفتن pro اردوگاه در پاییز.

“من فکر می کنم من می توانم آن را انجام دهد. من قادر به شلیک و stickhandle و برای اجرا می شود. این چیزی است که من در حال حاضر می توانید با همه چیز بسته است.”

این 5-11, 173-پوند Sourdif یک راست دست شات که بازی های برگزار شده است عمدتا جناح راست در دو فصل با غول اما طبیعی است مرکز. او با تدبیر و لغزنده ادبانه با توانایی برای ایجاد نقش در فضاهای تنگ. او به نظر می رسد قسمت مساوی گلزن و راه اندازی ، در این فصل او تا به حال 26 گل 54 امتیاز و یک زن به همراه 30 امتیاز در 57 به طور منظم فصل بازی.

او تا به حال 23 اهداف 46 امتیاز و یک زن به همراه 27 امتیاز در 64 به طور منظم فصل بازی با ونکوور به عنوان یک 16 ساله rookie در 2018-19 و به دنبال آن است که با دو گل هشت امتیاز و یک زن به همراه یک امتیاز در 17 حذفی برخورد.

Sourdif شد برخی از وزوز به عنوان ممکن است در دور اول انتخاب کنید در اوایل مبارزات انتخاباتی. TSN را Bob McKenzie, برای مثال تا به حال Sourdif در شماره 17 خود را در پیش فصل رتبه بندی سپتامبر منتشر شد. 16.

Sourdif مانند بسیاری از غول بود آهسته شروع فصل. جای تعجب نیست که پیش نویس خود را سهام در زمان ضربه. مکنزی به حال Sourdif در شماره 32 در Jan. 30 رتبه بندی.

مکنزی TSN همکار کریگ دکمه به حال Sourdif در شماره 39 در رتبه بندی او ارسال شده در روز دوشنبه.

Sourdif بازی بهبود یافته به عنوان فصل بازی کردن. او تا به حال 10 گل در نه بازی از Jan. 31-Feb. 21. آن را آسان به بحث در مورد اینکه آیا ونکوور حذفی اجرا خواهد کمک کرده اند علت خود با prognosticators.

شما همچنین می توانید استدلال می کنند که پیشاهنگی بزرگتر کتاب در Sourdif از بسیاری از آنها را دیده اند او را از طریق غول’ تمدید پس از فصل بهار گذشته و با تیم کانادا ورود در Hlinka Gretzky جام حذفی ماه اوت گذشته در اسلواکی و جمهوری چک.

“من آن را بهتر از بعضی از بچه ها انجام دهد. ملی ایالات متحده آمریکا تیم توسعه برنامه بچه ها به دنبال به جلو به زیر 18 مسابقات زیرا که بود و شانس خود را برای بازی در برابر دیگر بالا 2002 متولد بازیکنان و آنها در حال رفتن به دریافت کنید که شانس” گفت: Sourdif با اشاره به مسابقات قهرمانی جهان بود که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 16-26 در میشیگان اما لغو شده است.

“من فقط باید برای نگه داشتن کار و اقامت در شکل و اجازه تراشه قرار می گیرند که در آن آنها ممکن است.”

او می داند این پیش نویس ممکن است به دنبال شکل سنتی. او می داند که این ترکیب که در آن تیم NHL معمولا فرصتی برای دیدار با بازیکنان می تواند اوراق و که او ممکن است در نهایت انجام این مصاحبه از طریق اسکایپ و یا زوم.

در میان موضوعات او می خواهم به بحث در مورد این است که او احساس می کند راحت بازی مرکز. او همچنین به طور عمده در سمت راست با مرکز Milos روم در زمان خود با ونکوور.

“افرادی که با من صحبت کرد و گفت من می تواند بازی در هر دو سمت می خواهم به شنیدن این که گفت:” Sourdif.

او در زمان 57 faceoffs برای ونکوور در 2018-19 فصل به طور منظم. او در زمان 198 این فصل است. که هفتم ترین در Giants. روم led با 1,279.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>