استیو Ewen: Giants-Royals رقابت رو به خروش شروع و هنوز صفوف به عنوان قابل اطمینان ترین


غول defenceman الکس Kannok Leipert نقش نگه داشتن دور با جن به عنوان ویکتوریا Royals جناح Ty Yoder است که در تعقیب طی بهار سری حذفی بین دو باشگاه است. هر دو هنوز هم با تیم های مربوطه خود را به عنوان آخر این هفته بسیار مهم سه مجموعه بازی بافندگی. دارن سنگ, TIMES COLONIST / فایل های PNG

تیم که نادر آخر هفته سه گانه-سربرگ آغاز روز جمعه در LEC به نظر می رسد مقصد به دیدار پلی آف سوم بهار

ونکوور Giants’ سه گانه سربرگ آخر این هفته برابر ویکتوریا Royals ما را از تفکر است.

که غول اصلی رقیب ؟ که خود را قوس nemesis?

ما با تمرکز بر مهم به طور منظم فصل بازی ها, فرکانس حذفی مرحله یک و دیگر روحیه اتصالات بین باشگاه ها.

در اینجا ما در همه چیز:

شماره 1: Victoria Royals

یک فرصت خوب وجود دارد غول و Royals دیدار خواهد کرد و در دور اول غربی هاکی لیگ آف در این بهار و در صورتی که اتفاق می افتد این امر می تواند بار سوم در Giants’ گذشته شش سری حذفی که ونکوور کردن مربع با ویکتوریا.

سلطنتی زدم غول از دور اول در هفت بازی در 2017-18 تندرست برگشت از 3-2 سری کسری بودجه با وجود از دست دادن امثال high-end به جلو تایلر سویا و تنر Kaspick به آسیب است.

که در ونکوور اول حذفی در چهار فصل.

ونکوور جاروب ویکتوریا از دور دوم بهار گذشته در مسیر به ضرب و شتم اسپوکن روسای نهایی کنفرانس غرب و سپس از دست دادن به شاهزاده آلبرت اظهارات در WHL نهایی. غول بود مورد ضرب و شتم سیاتل Thunderbirds برای باز کردن پس از فصل سال گذشته است.

غول و سلطنتی ساخته شده دو تا از بزرگترین معاوضه در Jan. 10 مهلت تجارت هم با ونکوور آوردن در مرکز اریک Florchuk از ساسکاتون تیغه و ویکتوریا دستیابی به جناح Brayden تریسی از Moose Jaw رزمندگان در multi-player, multi-انتخاب معاوضه.

این WHL برنامه های سنگین در بخشی از بازی ها در تلاش برای کاهش هزینه و زمان در جاده ها برای بازیکنان است. ویکتوریا ونکوور شایع ترین حریف در بازی های لیگ برتر فوتبال با دیدار تیم های 10 بار در هر فصل است.

رقابت آن زگیل ،


بازی بعدی

جمعه

ویکتوریا Royals در مقابل ونکوور, غول

7:30 بعد از ظهر, Langley, حوادث, مرکز, رادیو: SNET 650 AM


ونکوور (30-21-3-2) مسیرهای ویکتوریا (30-21-5-2) با دو امتیاز با دو بازی در دست در رقابت برای کسب مقام دوم در B. C. بخش عنوان به روز جمعه مرحله نهایی مسابقات در لنگلی حوادث مرکز. این تیم همچنین در دیدار روز شنبه (7:05 بعد از ظهر, ادویه 1200 و پیوسته در حال پیشرفت در Sportsnet 650) و یکشنبه (3:05 بعد از ظهر, ادویه 1200) با هر دو tilts در صرفه جویی-در-مواد غذایی یادبود مرکز در جزیره ونکوور.

در گذشته 13 فصل ونکوور و ویکتوریا به پایان رسید تک رقمی نقاط جدا از هم در فصل به طور منظم جدول رده بندی فقط دو بار. آنها بوده ام 30 یا بیشتر نقاط از هم جدا هفت بار.

رفتن به این آخر هفته ونکوور است 4-3-0-0 در برابر Royals در فصل 15-17-2-3 طی پنج فصل است.

همه چیز شروع کردن به خصوص آتشین بین باشگاه ها.

سلطنتی حق پیوست WHL در 2006-07 به عنوان چیللیوکک برونز. اواخر داریل پورتر بود برونز’ مالک و هرگز خجالتی در مورد تمایل به شکست دادن غول ها.

ونکوور بود که میزبانی یادبود ملی جام قهرمانی مسابقات که بهار ضرب و شتم برای اولین بار در سال چیللیوکک در پنج بازی در دور باز از سال 2007 برگشتی. همه چیز رو کثیف در پایان بازی تصمیم گیری در اقیانوس آرام سالن بزرگ با ونکوور J. D. وات دور انداختن با چیللیوکک را Partik Bhungal فقط پس از نهایی شاخ با هر دو تیم فرز مورد در مرکز یخ. داوران تصمیم گرفتند در برابر داشتن پست سنتی-سری دست دادن.

پس از آن چیللیوکک کارکنان آمد پایین راهرو به ونکوور, اتاق پانسمان منطقه به همتایان خود تبریک می گویم. پورتر و ونکوور مربی دان هی به نظر می رسید به بحث های متحرک در آن اگر چه هیچ کس هرگز اعتراف دقیقا همان چیزی بود که گفت.


غول defenceman بون بیرام بودن تعقیب در اینجا توسط ویکتوریا Royals به جلو شان Gulka است ونکوور ستاره بی چون و چرای بازیکن به عنوان یک دور اول پیش نویس انتخاب در تابستان گذشته و standout برای تیم کانادا مدال طلا برنده juniors در ماه گذشته.

دارن سنگ, Times Colonist / فایل های PNG

2. Kelowna موشک

Kelowna و ونکوور حال اجرا یک دهه پیش زمانی که آنها دو تیم به ضرب و شتم در B. C. بدست آورد. شما می توانید استدلال می کنند که این راکت رقابت با هر تیم در WHL در این فصل از آنها میزبانی یادبود جام در این بهار.

وجود دارد افزود کراوات با ونکوور این زمان در اطراف, از جلو متی Wedman و دیلون Hamaliuk, defenceman جیک لی و goaltender کول Schwebius بودند که سیاتل تیم است که تا به حال چابک دور اول مسابقه با ونکوور در پلی آف در بهار گذشته.

Kelowna یک عضو تیم کانادا در جهان junior تیم در جناح نولان Foote. ونکوور یکی در defenceman بون بیرام.

ونکوور تا به حال تلاش برای یک بار در راکت’ Prospera خانه محل حفاری از 27 بازی مستقیم وجود دارد قبل از 4-3 اضافه کاری پیروزی در 7 مارس سال 2018 است.

که در حال حاضر تبدیل به اطراف به عنوان ونکوور است 7-6-2-1 در Prospera بیش از پنج سال گذشته.

با یک خانه-و-خانه های آخر هفته مجموعه به پایان فصل به طور منظم در مارس 20-21 برای رفتن به ونکوور 4-0-1-1 در مقابل کلونا در این فصل و 15-11-3-2 در برابر آنها طی پنج فصل است.


Kelowna موشک جناح نولان Foote (سمت راست) بر روی غول دروازه بان ترنت خیش آستان طول WHL عمل بین این دو رقیب است. Foote است Kelowna پاسخ به غول blueliner بون بیرام وقتی که می آید به تیم کانادا جهان junior طلا medallists.

ماریسا Baecker / گتی ایماژ فایل

3. کملوپس تریل

همه چیز به نظر می رسید بیشتر روحیه بین تریل و غول در روز هنگامی که هی شد در ونکوور نیمکت بین دو نوبت اجرا تریل. و یا زمانی که دستیار مربی/دستیار مدیر کل کریگ بونر چپ غول در آوریل 2008 برای تبدیل شدن به مدیر کل تریل در نظر گرفتن همان موقعیت برادرش اسکات بونر برگزار شد با ونکوور.

در یک نقطه بونر برادران ساخته شده و چهار معاملات در هشت ماه در اوایل کریگ تصدی با تریل

سریع به جلو به روز در حال حاضر و قانع کننده ترین داستان در مورد غول و تریل است که رو به جلو تایلر Preziuso و defenceman ترور Longo که در midseason مقابله با Medicine Hat ببر و کمک جرقه ونکوور چرخش به بالا رفتن در برابر دیرین پزشکی کلاه مربی شان Clouston که شروع به پریدن کرد به تریل این فصل.

ونکوور دارای دو بیشتر جلسات با Kamloops در این فصل است. غول 3-3-1-0 در بازی-یو پی اس با تریل در 2019-20 و 18-12-1-0 در برابر آنها در پنج سال گذشته.


ونکوور غول رو به جلو تایلر Preziuso (حق اقدام علیه ویکتوریا Royals) آمد به غول در midseason مقابله با Medicine Hat ببر جایی که او صرف بخش هایی از چهار فصل تحت مربی شان Clouston در حال حاضر کملوپس تریل ” نیمکت ،

Rik Fedyck ونکوور غول / فایل های PNG

4. سیاتل Thunderbirds

ونکوور تنها نقش سیاتل چهار بار در این فصل به طور منظم, اما آنها تا به حال که شدید حذفی سریال آخرین بهار و اولین جلسه خود را در این سال در LEC هفته گذشته تا به حال برخی از لبه به آن را حتی با تمام این تغییرات در دو فهرست اسامی.

سیاتل رفته با فیزیکی تیم در چند فصل گذشته است. این Thunderbirds رهبری WHL در پنالتی دقیقه است. آنها به رهبری فصل گذشته بیش از حد و چهارم در 2017-18.

ونکوور است 2-0-0-0 در برابر سیاتل در این فصل و 6-6-1-1 در مقابل Thunderbirds طی پنج فصل است. آنها دو برابر بیشتر در لیگ اکتون در این فصل با یک صفحه اصلی و صفحه اصلی در مارس 13-14.

5. پورتلند Winterhawks

این Winterhawks و غول خود را به پایان رسید چهار بازی فصل سری برای این سال در ماه نوامبر و ونکوور زخم 1-2-0-1 هل دادن آنها را به 5-8-2-1 در برابر Winterhawks بیش از پنج سال گذشته.

که گفت: یک سری حذفی بین ونکوور و پورتلند خواهد فوتی و فوری است. یونجه است که در کادر مربیگری با Winterhawks کار با نیمکت رئیس مایک جانستون. جانستون دارای روابط قوی به این بازار از روی لئامت دادن خود را در کار با ونکوور کانوکس و این واقعیت است که غول های ساخته شده بسیار عمومی و فشار به او هدایت تیم ملی خود در یکی از خود گذشته مربیگری جستجو.

غول مربی مایکل Dyck نظر یونجه یکی از مربیگری مربیان نیز هست.

پورتلند مانند ونکوور با بیرام است برجسته تیم کانادا جهان بازیکن جوان در goaltender Joel Hofer.

[email protected]

twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>