استیو Ewen: غول ” روح دروازه بان Tendeck تورهای چالش جدید با NHL شغالها قرارداد


دیوید Tendeck ممکن است بهترین دروازه بان غربی هاکی لیگ غول تا به حال

دیوید Tendeck موسیقی لیست پخش و شناسنامه لزوما مطابقت.

“این یکی از چیزهایی که من را از دست ندهید” ونکوور غول مربی مایکل Dyck گفت: از netminder در حال حرکت از غرب لیگ هاکی باشگاه از آن او شده است یک قسمت برای گذشته چهار فصل. “او یک چیز برای Led Zeppelin و راش. من می خواهم به شنیدن تام سایر بیرون آمدن از اتاق پانسمان و من می دانم که Tendy اینجا بود. سپس سایر بچه ها شروع به نشان می دهد و موسیقی را تغییر دهید.”

نرم-صحبت Tendeck, 20, همواره در آمده مسن تر از او در راه های متعدد. او همیشه آماده و بالغ. از آن آسان است به حدس می زنم که بخشی از درخواست تجدید نظر برای لیگ ملی هاکی در آریزونا شغالها که تصمیم به ثبت نام خود را تا سال 2018 ششم دور NHL پیش نویس انتخاب به سه سال ورود به سطح معامله در روز دوشنبه. آنها تا ژوئن 1 به جوهر او را به یک معامله و یا آنها را از دست داده اند حقوق خود را.

“آن را به خوبی به برخی از خبر خوب” Dyck گفت: از این COVID-19 pandemic بار.

Tendeck ممکن است بهترین دروازه بان غول تا به حال. او در آن گفتگو با تایسون Sexsmith که backstopped این تیم به سال 2007 یادبود جام قهرمانی ملی از این مسابقات میزبان نقطه.

Tendeck برق زد در مقابل اسپوکن ستاد در بهار گذشته را نهایی کنفرانس غرب و سپس دوباره در برابر پرنس آلبرت اظهارات در WHL قهرمانی مجموعه. او یکی از ونکوور سه 20 ساله در طول این فصل و نوشته شده 18-13-1-1 رکورد یک 2.29 اهداف برابر میانگین و .920 صرفه جویی در صد.

برای او چهار سال کار حرفه ای با لنگلی مبتنی بر غول Tendeck شد 72-54-6-4 با 2.96 اهداف برابر میانگین و .905 صرفه جویی در صد.


غول دروازه بان دیوید Tendeck باعث صرفه جویی در.

برایان Liesse / سیاتل Thunderbirds

“او همیشه صفر تعمیر و نگهداری” ونکوور مدیر کل بارکلی Parneta گفت. “او فقط می آیند و بدون توجه به آنچه. او هرگز گله و شکایت در مورد هر چیزی. این یک مثال خوبی برای بقیه بچه های ما و به خصوص در حال حاضر با او بیرون آمدن از آن را با یک قرارداد.

“او مظهر آنچه ما می خواهیم یک غول را از طریق و از طریق.

“من صادقانه فکر می کنم ما دیدن دیوید در بازی NHL یک روز. او در خلق و خو و نگرش مناسب نسبت به بودن goaltender. او قادر به همه چیز کار کردن در سر خود را. او واقعا مادر.”

Tendeck بود ششم-انتخاب دور توسط Giants 2014 WHL خروس جنگی پیش نویس از ساحل شمالی زمستان باشگاه. او قطع شده بود از bantam سه گانه یک تیم در NSWC سال اول خود را حتی اگر او تا به حال ستاره دار خود را pee wee تیم در دو فصل قبل.

“من واقعا برای او خوشحال گفت:” بیلی Coupland که مربی آن pee wee تیم در NSWC. “او تا به حال که این آرام اعتماد به نفس در خود و او اعتقاد خود را هنگامی که دیگران نکرده همیشه.

“او کامل طرز فکر برای یک دروازه بان. او را آرام تشکیل شده و آرام. او این اعتماد به نفس درونی است که به هر کس در تیم خود را صلح. همه می دانند که دیوید به عقب وجود دارد و آماده برای رفتن.”

Tendeck آخرین holdover از تلاش غول های تیم. به عنوان یک دختر 17 ساله از او حمایت رایان Kubic در 2016-17. که تیم به پایان رسید و 34 امتیاز از یک نقطه حذفی در آینده در 20-46-3-3.

مربی دروازه بان پل Fricker و سپس-مدیر کل گلن Hanlon احساس کردند که Tendeck بود قادر به استارت. ونکوور معامله کردن Kubic داد Tendeck کمر و او اقدام به آن غول به ساخت پلی آف برای اولین بار در چهار فصل. او نام برای کنفرانس غرب دوم تیم همه ستاره پس از ساختن 25-16-3-2 رکورد یک 3.02 اهداف برابر میانگین و .912 صرفه جویی در صد.

غول از دست داده و در هفت بازی در دور اول که بهار را به ویکتوریا Royals.


آماده و فراتر از سال خود را در سراسر غول تصدی دروازه بان دیوید Tendeck هنوز هم در بر داشت زمان برای کمی سرگرم کننده با یک عکاس در حالی که در لباس Grinch-الهام چرخ دنده ها برای قبل از کریسمس WHL بازی در اوایل این فصل است.

PNG

ترنت خیش کرده بود پیوست ونکوور میدوی از طریق این کمپین. او در دور اول bantam, انتخاب شماره 16 به طور کلی در سال 2016 و ورودی مربی Dyck روشن ساخته است در اوایل فصل گذشته که او می خواست برای دادن زمان کافی به هر دو معدنچی و Tendeck در ونکوور هدف است.

Tendeck می تواند تحت فشار قرار دادند. مردم باید درک کنند با توجه به آنچه که او انجام داده بود فصل قبل و پیش نویس خود را با وضعیت آریزونا. او هرگز در مبارزه آن است. همان رفت و برای این فصل که هر دو او و معدنچی به دنبال تحت تاثیر قرار دادن NHL باشگاه پس از Colorado Avalanche انتخاب معدنچی در هفتمین دور از تابستان گذشته پیش نویس است.

“من فکر می کنم بسیاری از ترنت را توسعه می توان به دیوید و رابطه خود گفت:” Dyck. “آن شده اند که آسان برای یک بازیکن به خود وسواس.”

Dyck و Parneta هر دو سریع به ستایش Fricker برای اتصال او ایجاد شده با هر دو Tendeck و خیش, 19, که انتظار می رود به حمل ونکوور goaltending بار در فصل آینده در کنار 17 ساله درو سیم.

با توجه به capfriendly.com این شغالها’ NHL-سطح goalies Antti Raanta 30 و دارسی Kuemper, 29 یک فصل و دو فصل به ترتیب پس از این فصل تحت قرارداد.

ایوان Prosvetov, 21, یک 2018 چهارم طفیلی است که صرف مقدار زیادی از این فصل با آریزونا اهل توسان Roadrunners وابسته است دو سال دیگر تحت قرارداد پس از این یکی.

مریک Madsen, 24, 2013 ششم طفیلی که با ECHL سریع عجله شهرستان در این فصل و سن هیل, 23, 2015 یک سوم طفیلی که تقسیم زمان بین آریزونا و توسان هر دو میله میله برای محدود رایگان عوامل این فصل.

[email protected]

twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>