استیو Ewen: غول های شاد برای گرفتن استعداد defenceman در شماره 10 در WHL خروس جنگی پیش نویس

“اگر شما در این بازی با من سال گذشته تماشای این بچه بازی و شما به من گفت که ما می خواهم او را در ردیف 10 در پیش نویس من می خواهم به شما گفته که شما دیوانه شده. من فکر می کنم بسیاری از مردم در انتظار بودند برای دیدن او در آلبرتا جام است.” — بارکلی Parneta ونکوور غول GM

بارکلی Parneta فکر می کند ونکوور غول رو خوب گزاف گویی در WHL خروس جنگی پیش نویس به خاطر رمان coronavirus بیماری همه گیر.

ونکوور مدیر کل با استفاده از شماره 10 انتخاب روز شنبه برای انتخاب defenceman Mazden لسلی از Lloydminster, Alta.

لسلی که تبدیل 15 در اوایل این ماه تصمیم به بازی ریز اندام-سطح هاکی این فصل در Lloydminster بدانند او می خواهم بهبود بیشتر در برابر بازیکنان مسن. Parneta شگفتی اگر که نمی تواند به کمتر viewings از WHL پیشاهنگی بودند که با تمرکز بر تماشای بازی خروس جنگی.

لسلی قرار بود به بازی در آلبرتا جام all-star نمایشگاه برنامه ریزی شده برای گوزن قرمز از 29 آوریل تا مارس 3, اما که لغو شد به دلیل COVID-19. این رویداد به طور معمول WHL به طور کلی مدیران و پیشاهنگی پر کردن می ایستد.

این WHL جوایز و bantam پیش نویس اصل میله میله برای مارس 6-7 نقل مکان کرد اما به دلیل شیوع ویروس.

در 2018-19 لسلی بالا بود-به ثمر رساند defenceman در آلبرتا Bantam لیگ ارسال 50 امتیاز از جمله 23 گل در 33 به طور منظم فصل بازی. او همچنین تا به حال 88 پنالتی دقیقه که او را چهارم در لیگ.

او به لیگ برتر defenceman به عنوان به خوبی به عنوان آن بالا تازه کار است.

“اگر شما در این بازی با من سال گذشته تماشای این بچه بازی و شما به من گفت که ما می خواهم او را در ردیف 10 در پیش نویس من می خواهم به شما گفته بودند که شما دیوانه” Parneta گفت. “من فکر می کنم بسیاری از مردم در انتظار بودند برای دیدن او در آلبرتا جام است.”

Parneta بود سریع به اعتراف است که بسیاری از تیم ها خواهد بود خوشحال با بازیکنان آنها در پیش نویس است.

این Regina Pats همانطور که انتظار می رود در زمان به جلو کانر Bedard از ونکوور شمالی با اولین انتخاب کلی. Bedard یک محصول از غرب ونکوور هاکی آکادمی, اولین بازیکن در WHL تاریخچه اعطا می شود وضعیت استثنایی که بدان معنی است که او می تواند به طور منظم در فصل بعدی با Regina به عنوان یک 15 ساله.

دیگر بازیکنان از این پیش نویس نمی تواند تمام وقت اعضای تیم خود را تا 2021-22 مبارزات انتخاباتی.

اولین defenceman انتخاب شد Lukas Dragicevic ریچموند محصول و دلتا آکادمی blueliner که رفت و چهارم به طور کلی به سه شهر آمریکایی است. او پسر سابق غول مربی میلان Dragicevic.

به جلو Kalan لیند که از Shaunavon, Sask., و با بازی خروس جنگی این فصل برای جریان سریع رفت ششم به گوزن قرمز (ایسنا) ، او برادر ونکوور کناکز چشم انداز Kole لیند.

“او یک فرصت به یک بازیکن بسیار خوب,” Parenta گفت: جوان لیند که تا به حال 68 اهداف و 120 امتیاز در فقط 27 به طور منظم فصل بازی.

Parneta افزود: “من فکر می کنم آن را بسیار خوب پیش نویس است. من فکر می کنم وجود دارد بازیکنان تیم برداشت چهارم و پنجم دور است که می شده اند دوم یا سوم سرآمد دیگر در پیش نویس است.”

همانطور که برای لسلی او را به خانواده و دوستان با سابق غول defenceman دالاس Hines, 22, که بازی خود را جزئی هاکی در Lloydminster و از نزدیک Marwayne آلتا.

Hines skated کمی با لسلی در تابستان گذشته. Hines که بازی این فصل را با دانشگاه کلگری در میان افرادی که Parneta بررسی در زمانی که جمع آوری Intel در لسلی.

Hines ارائه این گزارش ارزیابی در لسلی از طریق Facebook Messenger مصاحبه: “WHL-سطح مهارت در حال حاضر است و خوب برای بازی. قوی برای سن و سال او.”

لسلی برادر کوچکتر از 21 سال Jantzen, Leslie یک defenceman که بازی 102 بازی با اورت Silvertips, ساسکاتون تیغه و Edmonton Oil Kings. او مناسب در Red Deer College این فصل و برادر کوچکترش او را در لیست 6-3 و 200 پوند بنابراین دلیلی برای این باور است که غول’ لسلی است اتاق را برای رشد جسمی. او لیست خود را در شش پا و 175 پوند است.

او تا به حال پنج گل و 12 امتیاز در 32 به طور منظم فصل بازی با Lloydminster به عنوان یکی از بازیکنان جوان در این قد کوتاه, لیگ برتر این فصل است. او همچنین تا به حال 70 دقیقه در ضربات پنالتی.

Parneta می گوید که لسلی اتحاد گرگ Landry مشاوره او. Landry است یک عامل برای همین Meehan را نیوپورت تیم ورزشی است که یکی از قدرتمند تر سازمان ها رفتن.

لسلی می گوید که او با بازی کوتوله فصل را به خاطر او می خواست به “آماده شدن برای WHL” و این که او می بیند خود را به عنوان یک “توهین آمیز D-مردی که همچنین می توانید خاموش شدن نقش است.”

“من واقعا خوشحال هستم با چه چیزهایی معلوم شد او گفت:” از بودن برداشت توسط ونکوور.

سابق غول defenceman Hodder, Zach است که در حال حاضر WHL مدیر از بازیکن توسعه است. که نقش او scouted مختلف بالا bantam-سن بازیکنان است. در یک داستان قبل از این پیش نویس در لیگ وب سایت او این را در لسلی: “از بالا defencemen در دسترس او بیشتر فیزیکی defenceman که در هیئت مدیره.

“او بسیار سخت به ضرب گلوله از نقطه و او اسکیت بسیار خوبی برای یک بازیکن بزرگتر. من از دیدن بازی او انتقال بسیار خوبی به WHL.”

لسلی می گوید که او قصد دارد به بازی در اندام در Lloydminster فصل آینده است.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>