استیو Ewen: غول GM Parneta احساس WHL shutdown نمی مستهلک NHL پیش نویس سهام

با بالا پایان بچه ها متقاطع پیشاهنگی در حال حاضر شده است از طریق به دیدن آنها در این فصل است. بسیاری از کار در حال حاضر انجام می شود’

ونکوور غول مدیر کل بارکلی Parneta نمی کنم COVID-19 shutdown را ویران که در آن بازیکنان در حال برداشت در سال 2020 NHL ورود پیش نویس است.

Parneta حدس بزند که “اکثر تیم NHL هستند 90 درصد انجام می شود لیست های خود را در حال حاضر توسط” تا غول و دیگر 21 WHL باشگاه مجبور به حاشیه توسط Coronavirus همه گیر تعویق نباید تحت تاثیر قرار پیش نویس سهام همه که زیاد است.

Parneta رزومه شامل نانامی به بازی به عنوان یک NHL طلایه دار با سنت لوئیس بلوز و آریزونا کویوتس.

غول به حال شش بازی باقی مانده خود در فصل به طور منظم زمانی که WHL روز پنج شنبه تصمیم گرفت به توقف فصل است. برگشتی در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در مارس 28, اما در حال حاضر همه چیز در یک الگوی برگزاری.

“خوب حذفی ممکن است دست انداز یک مرد تا چند لکه, اما آن را نمی کند به طور معمول انجام بیش از آن گفت:” Parneta. “تیم باید یک احساس خوب در حال حاضر برای کار در این است که این بازیکنان داشته باشد.

“با پایان بالا بچه ها متقاطع پیشاهنگی در حال حاضر شده است از طریق به دیدن آنها در این فصل است. بسیاری از کار در حال حاضر انجام می شود.”

بهمن کلرادو ساخته شده Giants’ defenceman بون بیرام چهارم به طور کلی از سال گذشته NHL پیش نویس و در میان NHL پرسنل به تماشای ونکوور در خود اجرا حذفی بهار گذشته بودند Chicago Blackhawks مشاور ارشد Scotty بومن, Los Angeles Kings GM Rob Blake و پس از آن — نیوجرسی شیاطین GM ری Shero.

که گفت:, ونکوور بازی در ماه ژانویه نیز تا به حال بازديد از شغالها GM جان Chayka, Montreal Canadiens GM مارک Bergevin و پس از آن-Vegas شوالیه طلایی دستیار GM کلی McCrimmon,

NHL مرکزی سراغ دور از حرف آخر را در همه امور پیش نویس مربوط, اما آنها همیشه تولید قانع کننده به عنوان خوانده شده.

غول’ پیش نویس eligibles این فصل برجسته به جلو جاستین Sourdif که گرفتن برخی از وزوز از صاحب نظران به عنوان یک امکان برای اولین بار در اواخر طفیلی. Parneta می گوید که او را درک دیگر این وقفه از بازی می رود در بیشتر نگران خود را در مورد پیش نویس وضعیت کسی مثل Sourdif در حال رفتن به دریافت کنید.

“ما می تواند چک کردن در با بچه ها در مورد چیزهایی مانند آن. عوامل مشغول خواهد بود که بیش از حد. عوامل کردم بسیاری از تماس های تلفنی را به صورت کمی بعد در حالی که” Parneta گفت.

2020 WHL خروس جنگی پیش نویس برنامه ریزی شده است برای 7 در گوزن قرمز. فعلی COVID-19 توقف به معنی Parneta خواهد دست در آخرین به نظر می رسد در برخی از چشم انداز بالا که در فرآیند انتخاب.

این است که به طور کلی یکی از نخست بار برای WHL GMs به خارج و دیدن خروس جنگی چشم انداز. آنها معمولا تا خود را در تیم های زیادی از سال و Parneta بود به خصوص مشغول Giants’ اتفاقات به دلیل نیمه اول ضعف.

Parneta بود سر طلایه دار با Tri-City آمریکایی ها قبل از امضای قرارداد با ونکوور دو تابستان پیش. او بدون شک یکی از حادثه GMs در یک نگاه دست اول در bantam چشم انداز. او باید به تکیه می کنند و حتی بیشتر به شدت در پیش نویس این سال در Giants سر طلایه دار تری بونر و مدیر سراغ Daryl Anning هر دو جانباز WHL مردان است.

“من از آنها خواست اگر ما می تواند انجام دهد لیست ما امروز و گفتند ما می تواند” Parneta گفت. “ما در حال رفتن به فقط خوب است.”

Sourdif یک 5-11, 163 پوند راست دست گلوله کرده و 26 گل 54 امتیاز و یک زن به همراه 30 امتیاز از طریق 57 بازی با ونکوور در این فصل است. 17-year-old سوری بومی 23 اهداف 46 امتیاز و یک زن به همراه 27 امتیاز در 64 به طور منظم فصل بازی با غول آخر فصل.

2020 NHL پیش نویس در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای 26-27 ژوئن در مونترال.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>