استیو Ewen: Giants’ در دور اول bantam انتخاب Mazden لسلی نشانه بازیکن توافق

جوان آلبرتا defenceman برنامه ریزی شده است به بازی ریز اندام هاکی در Lloydminster فصل آینده و پس از آن می توانید تمرکز بر روی ساخت غول’ شروع صف در 2021-22

ونکوور غول را امضا کرده اند خود را در دور اول انتخاب کنید از اخیر سال 2020 WHL خروس جنگی پیش نویس به یک بازیکن قرارداد.

Mazden لسلی یک defenceman از Lloydminster, Alta., متعهد است به باشگاه های غول تایید پنج شنبه. او 10 به طور کلی انتخاب در پیش نویس است.

لسلی که فقط تبدیل 15 نمی تواند تمام وقت لوله تا 2021-22 فصل است. جلوگیری از آسیب های اضطراری استثنا لسلی است واجد شرایط برای بازی تنها پنج بازی به عنوان یک تماس بگیرید تا این فصل تا تیم به طور منظم پس از اتمام آن فصل است. او انتظار می رود به بازی بازی های قد کوتاه, هاکی در Lloydminster.

لسلی به عنوان یک زیر سن قانونی اندام در فصل گذشته با Lloydminster و وارد پنج گل 12 امتیاز و 70 پنالتی در دقیقه 32 به طور منظم فصل بازی. دو سال پیش برای Lloydminster bantams او تا به حال 23 اهداف و 50 امتیاز در 33 بازی و چراغ همه defenceman در آلبرتا در مدار به ثمر رساند. او همچنین نام لیگ برتر defenceman.

او یک راست شات rearguard که لیست خود را در شش پا 175 پوند است.

“Mazden نشان داده است استعداد و توانایی است که ارائه یک بنیان قوی برای ساخت و با حرکت رو به جلو” غول مدیر کل بارکلی Parneta گفت: در آزادی مطبوعات. “او یک استعداد خلاق خود را به بازی است که هیجان انگیز خواهد بود به تماشای برای سال آمده است.”

او 11th کسی که دور اول از سال جاری پیش نویس اعلام می شود به عنوان امضای یک بازیکن قرارداد.

غول ندارد کسی که دور اول در سال 2019 خروس جنگی پیش نویس خرید و فروش آن را به جریان سریع Broncos در ژانویه 2018 در ازای defenceman Joel Sexsmith. Sexsmith که فقط 18 سال بود که رسیدگی به گوزن قرمز شورشیان قبل از این فصل در برندان Budy معامله است. Budy هرگز گزارش به غول به جای امید بستن به بازی با لنگلی Rivermen از BCHL.

بالا ونکوور در سال 2019 انتخاب شد defenceman جاش Niedermayer که آنها انتخاب شده در دور دوم شماره 30 به طور کلی. او در عین حال به ثبت نام یک بازیکن توافق با ونکوور. پسر NHL بزرگ اسکات Niedermayer متعهد به بازی در این فصل به عنوان یک 16 ساله در BCHL با Penticton Vees. برادر جکسون Niedermayer, 19, یک چپ-وینگر برنامه ریزی شده به بازی خود را در فصل سوم با Vees این آینده مبارزات انتخاباتی.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>