استیو Ewen: Florchuk مهمترین در پنج غول عوامل در تیم موج تا جدول رده بندی


ونکوور دوئل با ویکتوریا پایین کشش به جایگاه دوم در B. C. بخش و مزیت خانه یخ در دور اول از WHL پلی آف می رود که با آن

این روزها باید خیلی بیشتر تعجب در تعجب برای ونکوور غول طرفداران.

یک ماه پیش لنگلی حوادث مرکز می ایستد تا به حال بسیاری از مردم احتمالا تعمق آیا غول به حال این مسائل به خارج شدن از دور اول پلی آف. در حال حاضر غول حامیان ملزم به احساس خیلی بیشتر خوش بینانه است. ونکوور یکی از پرطرفدارترین تیم در غرب لیگ هاکی برندگان 13 از 15 بازی رفتن به چهارشنبه شب در سفر به کملوپس تریل.

B. C. بخش بسیار سخت تر در این فصل از آن است که یک سال پیش. وجود دارد سه باشگاه است که می تواند پایان با حداقل 35 برنده است. ونکوور تنها یکی برای رسیدن به این فلات در 2018-19.

ونکوور می رود به کملوپس بازی روز چهارشنبه با 32-22-3-2 ضبط و در نقاط با ویکتوریا Royals (31-23-5-2) در رقابت برای کسب مقام دوم در B. C. بخش و مزیت خانه یخ در دور اول پلی آف که با آن می رود. ونکوور است نه بازی باقی مانده در بازی لیگ و دو بازی در دست در Royals.

غول صعود دوباره به این فصل است. آنها مانند یک مدعی دوباره. دقیقا چگونه رخ داد ؟ ما باید تئوری.


ونکوور غول رو به جلو تایلر Preziuso (حق اقدام علیه ویکتوریا Royals) آمد به غول در midseason مقابله با Medicine Hat ببر جایی که او صرف بخش هایی از چهار فصل تحت مربی شان Clouston در حال حاضر کملوپس تریل ” نیمکت ،

Rik Fedyck ونکوور غول / فایل های PNG


1. زمان ژل

وجود دارد امتداد قبلا در این فصل بود که آن را دشوار است به نام سه یا چهار غول بودند که در حال پخش هست. در حال حاضر آن را سخت به آمده تا با کسی انجام نمی آنچه انتظار می رود و یا حتی بیش از حد انتظار است.

مدیر کل بارکلی Parneta مربی مایکل Dyck و بقیه کارکنان احساس شیمی خاموش بود اوایل. Parneta ساخته شده پنج معاملات از اوایل نوامبر تا ژانویه. 10 مهلت. او امضا Michal Kvasnica سابق پورتلند Winterhawk بود که بازی در جمهوری چک. او امضا هولدن Katzalay های زمانی سیاتل تاندربرد بود که در BCHL با عقاب ساری.

وجود دارد یک تنظیم مجدد برای یک گروه است که به دنبال این نوع از تغییر. بچه ها نیاز به کشف هر یک از دیگر. Dyck نیاز به تصمیم می گیرید که چگونه او می خواست برای استقرار بازیکنان خود را. به نظر می رسد مانند آنها از آن تماس گرفته شده در حال حاضر.


2. علاوه بر این از اریک Florchuk

این کتاب در Florchuk هنگامی که او آمد بیش از ساسکاتون تیغه در یک معامله روز قبل از مهلت تجارت این بود که او یک اعتماد دو طرفه بازیکن که جا به جایی در بالای خود را-یک جلو بندی.

تا کنون با ونکوور او شده است بسیار بیشتر است. او شده است یک بازی راننده. او شده است به یقین شماره 1 مرکز. از طریق 22 بازی با غول Florchuk 10 اهداف و 31 امتیاز. که 1.41 امتیاز در هر بازی و که بالا برده Florchuk حرفه ای در کل از طریق 245 حرفه ای فصل به طور منظم بازی-یو پی اس برای 0.67 امتیاز در هر بازی.

ونکوور در آوردن Florchuk از ساسکاتون برای مرکز اوان Patrician یک سال 2020 دور اول خروس جنگی پیش نویس انتخاب غول برداشت کرده بود از دارو کلاه ببر در دسامبر تعویض و یک سال 2021 دوم طفیلی بود مسلما دوم مهم ترین تجارت در این مهلت پس از ویکتوریا Royals با اضافه کردن جناح Brayden تریسی از Moose Jaw رزمندگان به عنوان بخشی از پنج بازیکن, شش-انتخاب ارز.


مرکز اریک Florchuk در عمل برای ونکوور غول رانندگی بین جیک و پاول نواک از کلونا راکت در طول یک WHL بازی در لنگلی حوادث مرکز.

راب ویلتون, ونکوور, غول

تریسی بود که در دور اول NHL انتخاب کنید در تابستان گذشته توسط Anaheim Ducks. Florchuk بود 2018 هفتم طفیلی از Washington Capitals.

تریسی دارای پنج گل و 18 امتیاز از طریق 21 بازی با ویکتوریا.

که ممکن است بیشتر گفتن در بیانیه ای در مورد چگونه به خوبی Florchuk بازی های برگزار شده است برای ونکوور.

او علاوه بر این تا به حال به یک اعتماد به نفس افزایش به ونکوور, اتاق پانسمان به عنوان به خوبی. او یکی از بازیکنان بهتر در دسترس است. Parneta آوردن او گفت: به بازیکنان است که کارکنان بر این باور بودند که تا به حال اجرا حذفی در آنها است. در نظر بگیرید که در این اجرا نیمه دوم همراه با این واقعیت وجود دارد تا به حال به برخی از نگرانی در میان بازیکنان که غول با متوسط نیمه اول ممکن است فروشندگان در مهلت.

Florchuk هنوز برای ثبت نام با پایتخت. هفتمین دور میدارد دور از اتوماسیون برای دریافت تخفیف. اگر Florchuk می توانید این را به بالا و کمک به ونکوور در یک حذفی اجرای آن خواهد بود آسان تر و راحت تر به تعجب می کنم اگر پایتخت را به او قرارداد و او را به بازی در جایی در سیستم خود را در فصل آینده به جای Florchuk آمدن به غول به عنوان یکی از سه overages (20 ساله).


3. این reignition از بون بیرام

رفتن به بازی روز چهارشنبه بیرام هشت گل و 27 امتیاز در 14 بازی گذشته خود. به عنوان پوچ به عنوان آن را برای تلفن های موبایل شما می توانید استدلال می کنند که او را به بازی حتی بهتر از اعداد خود را از اواخر سال.

او قفل شده است و در دفاعی. او فیزیکی است. او مسدود کردن عکس. او را ابطال تیم مخالف’ forechecks; اگر جن می آید به او را در ونکوور منطقه آن را همیشه به سرعت headmanned بازگشت تا یخ.

مجازات مشکل که دامنگیر بیرام در اوایل فصل از بین رفت و همچنین.

این است که به عنوان خوب به عنوان او شده است به عنوان یک غول. و بله, ما متوجه او مجموعه ای از یک تیم رکورد اهداف (26) در یک فصل توسط یک defenceman سال گذشته و چراغ همه WHL بازیکنان در به ثمر رساند در بازی های حذفی (26 امتیاز در 22 بازی).


این است که به خوبی به عنوان آن می شود برای بون بیرام (سمت چپ) با غول: او هشت گل به ثمر رساند و 27 امتیاز در 14 بازی گذشته خود.

جری Kahrmann / Postmedia اخبار

بیرام به حال متعهد است که او می خواهم گام تا بازی خود را پایین کشش.

تمرکز شده منحرف در جهت های مختلف پس از تابستان است. وجود فشار به چوب با NHL Colorado Avalanche پس از آنها او را برداشت چهارم به طور کلی در تابستان گذشته NHL پیش نویس و سپس بازگشت به غول.

پس از آن وجود دارد تعقیب یک تیم پست کانادا برای جهان juniors و تمام است که رفت و با بازی در این مسابقات در جمهوری چک.

با آن چیزهایی که پشت سر او در حال حاضر بیرام پیدا کردن بازی خود را برای این غول کاملا منطقی است.

او می رود به شنبه شب با 11 گل و 48 امتیاز در 47 بازی در این فصل است.


4. ظهور یک سوم خط است که می تواند نمره

غول در حال گرفتن بیشتر از بیشتر بچه ها پس از مهلت تجارت. که شامل خط سوم از کول شپرد و midseason شده Katzalay و Kvasnica. خود ترکیبی از مهارت های کلیک با توانایی های پایین از Katzalay و Kvasnica به خصوص باز کردن فضا برای بادپا شپرد.

شده اند وجود دارد بازی که در آن آنها تحت سلطه خود را بازی-یو پی اس مانند ونکوور 6-2 برنده بیش از ویکتوریا Royals شنبه گذشته. آنها در ترکیب برای شش امتیاز و با یک هدف و کمک هر کدام.

همچنین WHL منتشر نمی کند بازیکنان یخ بار مانند NHL می کند اما آن را احساس می کند مانند Dyck شروع به اعتماد به جوانان مانند Kaden Kohle, جاستین, دروغ, تنر قهوه ای و یعقوب قهوه ای بیشتر و بیشتر در آنها بیشتر شیفت. دقیقه بیشتر از آن گروه کاهش ساییدگی و پارگی از بازیکنان که در این فصل بازی می کند.


سریع کول شپرد (بالا در مقابل) در مشهد به خوبی با midseason شده هولدن Katzalay و میشل Kvasnica به شکل قوی در خط سوم.

Rik Fedyk / PNG


5. بازی قدرت خود را می یابد, فوت فتیش

غول به 17-16-2-2 در Jan. 10 مهلت تجارت و قدرت خود را بازی مشغول به کار بود در 11.7 درصد (15-برای-128). رفتن به چهارشنبه قدرت بازی کلیک در 37.3 درصد (28-برای-75) در 22 بازی از تجارت یخ.

Florchuk بخشی از این داستان است. او آرام همه چیز را. او بازنشانی برنامه بازی زمانی که غول بازیابی جن پس از مخالفت با دروازه بان باعث صرفه جویی در. او را شبیه به دیویس کخ که یک رکن اصلی ونکوور مرد-استفاده unit فصل گذشته به عنوان یکی از غول’ overages.

همچنین به نظر می رسد که پیش از آن در فصل ونکوور قدرت بازی خواهد تنها به حل و فصل برای برجسته کردن حلقه گل. آنها بیش از حد تصور است. آنها بسیار بهتر در pucks و بدن به شبکه در حال حاضر است. آنها به ظاهر متوجه شدم که به دنبال اهداف تعداد همان زیبا هستند.

چقدر Florchuk نقش به چیزهای ساده تر است سخت به حدس می زنم. حتی قبل از Florchuk هر چند غول تا به حال استعداد برای 20 درصد قدرت بازی.

رفتن به توصیه آنها در 21.2 درصد (43-برای-203) خوب به اندازه کافی برای 12th در لیگ.

[email protected]

twitter.com/SteveEwen


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>