استیو Ewen: Evason قدیمی متحدان در مورد فرصت های جدید با مینه سوتا وحشی


دین Evason پرداخت دیون خود در مسیر تبدیل شدن به سر مربی تیم مینه سوتا وحشی

دین Evason برای اولین بار پس از فصل سری نفع خود به عنوان یک WHL سر مربی آمد برای تیم ونکوور. او هدف خود را برای اولین NHL را در برابر یک تیم ونکوور.

Evason, 55, است, شاخص های مینه سوتا وحشی به صورت ونکوور کناکز در بهترین از پنج بازی دور در ادمونتون آغاز Aug. 2 تازه کردن حال ترویج موقت از سر مربی به صورت تمام وقت نیمکت رئیس باشگاه در هفته گذشته و دریافت تمدید قرارداد از طریق 2021-22 فصل است.

وحشی رفته بود 8-4 زمانی که Evason منتقل شد تا از دستیار مربی و با توجه به کمر بر روی یک پس از آن صورت موقت در ماه فوریه پس از شلیک بروس Boudreau.

این Evason اولین NHL سر کار. پس از بازنشستگی به عنوان یک بازیکن او را به مربیگری بازی در 1998-99 به عنوان یک Calgary Hitmen دستیار و توقف در پشت نیمکت های پس از آن را شامل دو فصل روی لئامت دادن هدایت ونکوور غول.

ونکوور دوم-همیشه سر مربی زمانی که او امضا در 2002-03 پس از سه سال به اجرا در راس WHL رقیب کملوپس تریل Evason led غول’ به مراسم تحلیف حذفی سریال پیروزی فصل آینده با یک دور اول برنده بیش از کسانی که تریل.

غول از دست داد به اورت Silvertips در زیر گرد و آنها تمدید نیست و Evason قرارداد که خارج از فصل به جای امید بستن به استخدام همین هی.

Evason سه جارچی تیم و اولین غول طرف همه از دست رفته در دور باز است.

“او پرداخت دیون خود را در هر سطح. او فقط نیاز به یک شانس” گفت: Craig بونر, 48, Evason دستیار مربی با غول و با تریل قبل از آن و در حال حاضر یک نرم افزار دیده بانی با ستاره دالاس. “من به تماشای مینه سوتا بازی دو یا سه بار بعد از او در زمان بیش از و شما می توانید ببینید آنها بهبود است.

“من فکر می کنم با امروز بازیکن هاکی و جهان امروز از آن بسیار مورد مدیریت افراد و شخصیت و دین بسیار عالی است که در آن. حتی در آن زمان او تا به حال یک احساس خوب در مورد چگونه بازیکنان نیاز به تحت فشار قرار دادند. او نمیفهمد شخصیت خوبی است.”


در این پنج شنبه, مارس 8, 2020, فایل, عکس, مینه سوتا وحشی موقت سرمربی دین Evason بالاتر از مرکز هدایت بازیکنان در پشت نیمکت اضافه کاری در طول دوره NHL هاکی بازی برابر Anaheim Ducks در آناهایم, کالیفرنیا. مینه سوتا وحشی ساخته شده دین Evason کامل خود را در زمان سر مربی در دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 امضای او را برای دو سال تمدید قرارداد در شروع از اردوگاه های آموزشی برای راه اندازی مجدد NHL فصل.

الکس گالاردو / PNG

Triston اعطای بازی برای Evason برای کسانی که دو فصل با غول و همچنین برای او در 2014-15 با Milwaukee Admirals از اهل مزرعه باشگاه نشویل شکارچیان.

اعطای 36 بود زبر و خشن و فیزیکی جناح که به دنبال خود را در پنج فصل در WHL با 13 بیشتر طرفدار هاکی از جمله 11-بازی NHL تاخت و تاز کردن. که بسیاری از مربیان است.

“من فکر می کنم وجود دارد آنهایی که در تلاش برای رئیس به جای تلاش برای یک رهبر است. من فکر می کنم وجود دارد مربیان که از دست داده در قدرت است که آنها را” توضیح گرانت که زندگی Grand Rapids, Mich., این روزها فروش بیمه عمر و مشغول به کار در ساخت و ساز برخی از.

“که هرگز اتفاق می افتد به دین. او بیش از حد خوب یک انسان است. او بیش از حد عشق به خود بازیکنان و عشق بیش از حد برای این بازی است.

“او به طرز وحشیانه صادقانه هنگامی که او به بود و من فکر می کنم شما رشد می کنند به درک که. شما می توانید مقدار زیادی از دود دمیده در شما. شما می توانید از مربیان که فقط می خواهید برای انجام کنترل خسارت هنگامی که یک بازیکن نیست خوشحال است. دین یک پسر که به شما می گوید که چه اتفاقی خواهد افتاد و آنچه که او نیاز دارد از شما.”

Evason مشترک سر مربیگری وظایف در 2004-05 با قاتل با کلی Kisio و سال بعد او را استخدام کرد تا به عنوان دستیار مربی با واشنگتن پایتخت کار تحت گلن Hanlon.

Hanlon سابق Canucks netminder است از برندن. Evason رشد نیز وجود دارد.

Hanlon به اندازه کافی عجیب انجام داده است دو نانامی به بازی با غول های پس از آن برای اولین بار به عنوان دستیار مربی و سپس بعد از آن به عنوان مدیر کل. او گرفتن آماده برای این مربی فصل آینده در آلمان پس از اجرا روی نیمکت یک تیم اسلواکی در سال گذشته است.

“من احساس من می خواستم برای قرار دادن با هم یک تیم خوب در این تیم با کادر مربیگری و شما می خواستم از بچه ها که تا به حال تیم خوب مهارت های زمانی که آنها بازی می کردند” توضیح Hanlon, 63, از آوردن Evason به واشنگتن برابر شده است. “من هرگز با دین-O اما شما صحبت از بچه ها که بود و شما همیشه شنیده چه خوب هم تیمی او بود.

“او یک پسر است که در حال توسعه مهارت های خود را. او در اتوبوس در WHL و انجام کار خود را و از آنجا رفت.

“شما می دانستم که آن را فقط یک ماده از زمان است که چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است برای او. در واقع من فکر نمی کنم او می خواهم که به این صبر طولانی است.”

Evason صرف هفت فصل به عنوان پایتخت دستیار کار تحت سه سر مربیان است. او به استخدام نیمکت از Admirals در 2012-13 و بود که برای شش فصل و قبل از استخدام به عنوان یک دستیار برای 2018-19 فصل است.

Evason یک مرکز بازی pro برای 15 فصل شامل 13 فصل و 803 فصل به طور منظم بازی NHL. او غالب WHLer قبل از این ستون تا 141 اهداف و 377 امتیاز در 171 بازی فصل بیش از دو و نیم فصل با کملوپس Junior Oilers.

[email protected]

توییتر: @SteveEwen

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>