استیو Ewen: C صاحب کر اشتیاق بیشتر بلو جیز روز اما نگرانی آنها ممکن است بخشی از راه

جیک کر می گوید او شده است گفت: علاقه وجود دارد در جاهای دیگر اگر Toronto Blue Jays کاهش روابط با ونکوور کانادایی ها به عنوان بخشی از یک خورند جزئی لیگ برنامه ریزی و معتقد “وجود دارد می تواند بسیار بد نتیجه”

ونکوور کانادایی صاحب جیک Kerr امید باشگاه خود را در زیر باقی مانده Toronto Blue Jays’ چتر فصل آینده اما اذعان می کند آن را به دور از یک قفل.

کار توافق بین لیگ اصلی بیس بال و خود را جزئی لیگ تیم های مزرعه است تا برای مذاکره دوباره در ماه سپتامبر و بزرگ باشگاه های لیگ می خواهید به قطع روابط با 40 یا بیشتر اعضا در تلاش برای کاهش هزینه ها به عنوان بخشی از یک معامله جدید است.

این طرح به معنی MLB مانند Blue Jays می توانست تنها چهار کامل-فصل مزرعه باشگاه است. C بوده است که پنجم در تورنتو توسعه نردبان پس از آنها شروع به کار با هم در سال 2011.

“من مطمئن بود در گفتگو با لیگ اصلی بیس بال مردم از چند ماه پیش ‘شما آخرین از بچه ها که نیاز به نگران باشید. شما در خواست بزرگ,'” گفت: کر که نه خود را استاندارد مزرعه مالک تیم. او در لیگ کوچک بیس بال (MiLB) هیئت امنا و عمل به عنوان یک مشاور به مذاکره کمیته توافق جدید.

“وجود دارد می تواند بسیار بد نتیجه. سمت تلنگر است که ما واقعا خوشحال جیز و آن را به خوبی کار می کرد.”

پیشنهاد رفتن را از طریق به معنی کوتاه-فصل تنها یک سطح است که C را بازی کرده اند در پس از سال 2000 خواهد بود را لغو کرد و ونکوور را برای حرکت به کامل-فصل تنها یک مدل است. تحت این فرمت C را خواهد پرش از 76-برنامه بازی به چیزی در 140-بازی محدوده.

تورنتو کامل-فصل تنها یک وابسته از سال 2005 بوده است لنسینگ Lugnuts از میانه لیگ. لانسینگ, Mich., حدود پنج ساعت رانندگی از تورنتو است. ونکوور حدود پنج ساعت پرواز و محافل ما را به سفت کردن بودجه است.

تورنتو دیگر مزرعه باشگاه ها در شرق — سه گانه-A بوفالو Bisons دو-A New Hampshire فیشر گربه و پیشرفته تنها یک Dunedin, Blue Jays.

“وجود دارد دلایل قانع کننده برای آنها را به ماندن در اینجا” کر گفت: از Blue Jays. “و پس از آن وجود دارد جغرافیا است.”

کر قدردانی وجود دارد, هاردکور, تورنتو طرفداران در ونکوور خواهد بود که miffed اگر این تیم قطع روابط. او هنوز هم معتقد است که اکثریت مردمی در Nat بیلی ورزشگاه وجود دارد برای “تجربه کلی.”

کر و همکار ونکوور تاجر جف Mooney خریداری کانادایی در سال 2007. آنها یک اوکلند دو و میدانی باشگاه مزرعه پس از آن. در سال 2010 C را اعلام کرد حضور متوسط بود 4,068. در سال 2011 ونکوور شد تورنتو سهامداران خود اعلام کرد متوسط بود 4,267.

اعلام میانگین صعود کرده است پس از آن. Blue Jays حامیان می گویند وابستگی به این دلیل است. نیز وجود دارد شده است صندلی ها در Nat و C را بهبود خود را در بازی تجربه کنید. تابستان سال گذشته اعلام کرد, متوسط بود 6,210 یک در هر بازی کلیپ که outdid هفت تیم در سه گانه-A Pacific Coast لیگ.

کر حدس وجود دارد “حداقل چهار تیم های لیگ” خواهد بود که مناسب با C است. او نمی خواهد نام آنها با استناد به ترس از دستکاری اتهامات عنوان شده علیه.

یکی از کسانی که باشگاه می تواند San Francisco Giants با توجه به زمان کامل-فصل تنها یک تیم است آگوستا GreenJackets of North Augusta, S. C. و کوتاه-فصل تنها یک تیم سالم-کیزر آتشفشان های شمال, لیگ رقیب C بود که بر روی 42-تیم سفت بلوک لیست که بیس بال آمریکا منتشر شده در ماه نوامبر است. به عنوان غول’ صاحبان شامل جف Mallett که همچنین یکی از ونکوور وایت کپس ” از صاحبان.

بیشتر فن واقعیت این است که کر اتفاق می افتد به جان سخت غول های فن.

“من تعجب اگر شما می خواهم به یاد داشته باشید که” او دست هایش را, و این که تا چه حد خود را در سان فرانسیسکو ،

سه شهر گرد و غبار شیاطین پیوست آتشفشان از هشت تیم شمال در لیگ بیس بال آمریکا در لیست اولیه تیم های در معرض خطر. بیس بال آمریکا به عقب کشیده از آن در آوریل مقاله نوشتن که “چه کسی است و از ‘لیست’ ادامه داد: برای تغییر.”

کر می گوید آن را پیشنهاد جدید C لیگ می تواند شش یا هشت تیم و که او ترجیح هشت.

برای فصل ظهر او می گوید: “ما شنیده ایم 140 بازی ها شنیده ایم کمی کمتر است.” این به معنی شروع در ماه آوریل به جای سنتی ژوئن و کر می گوید: نگرانی در مورد آب و هوای بارانی در غرب در آن زمان از سال بوده است ابراز کردند.

آن خواهد بود جالب برای دیدن چه نوع از خلاق برنامه ریزی حرکت امکان پذیر است.

به عنوان یک جدول زمانی که این ممکن است طبقه بندی شده اند Kerr گفت: چانه زنی کمیته از MLB و افراد زیر سن قانونی را برآورده نکرده در حدود شش هفته است. او حدس زده آنها می تواند reconvene در دو هفته آینده.

C فصل رسما به نام خاموش در 30 ژوئن به دلیل رمان شیوع کروناویروس و کر اذعان می کند او را از دست رفته حضور در بازی. او یک ونکوور بومی بود و به طور منظم در ورزشگاه در حال رشد است.

کر ساخته شده است که پول خود را در صنعت چوب و Mooney که رئیس بازنشسته از A&W و رستوران ها و مهره های اصلی در C بازی به طوری که Mooney شناخته شده است که مشتاق شرکت کنندگان در رقص مرغ, یکی از محبوب ترین ها میان نوبت اساسی در Nat.

“من فکر می کنم یک شب در Nat تبدیل به یک بخشی از تابستان در ونکوور. این یک فرصت برای استراحت و مراقبت رایگان. در راه آن دقیقا همان چیزی است که هر کس نیاز دارد در حال حاضر در طول یک بیماری همه گیر اما ما نمی توانیم آن را” Mooney گفت.

“من فکر می کنم ما به پایان خواهد رسید تا با بیشتر بازی های فصل آینده و بیشتر بیس بال برای همه و ما پیدا کردن یک راه به آن را انجام دهد که در آن آب و هوا خواهد بود نه یک عامل.”

Sewen@postmedia.com

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان

دیدگاهتان را بنویسید