استیو Ewen: C را از مدیر جدید انتظار برای کار رویایی در زادگاه برای شروع

دلتا شمال بومی است که با صبر و حوصله انتظار برای دریافت کار حرفه ای خود را شروع به عنوان مدیر کانادایی ونکوور

شما نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر ونکوور کانادایی’ فصل خواهد بود رفتن و نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم برای برنت Lavallee.

33-year-old Lavallee است از دلتا شمال. او یک شکارچی برای دلتا شمال آبی جیز دبیرستان سالخورده تیم که تبدیل به یک ثابت در B. C. لیگ برتر است. او فقط پس از جف فرانسیس و جاستین Morneau با تیم ملی و فقط قبل از James Paxton, اگر چه او گرفتن یکی از Paxton اولین bullpens با دلتا شمال.

Lavallee در ادامه به بازی برای دانشگاه ایالتی لوئیزیانا-Shreveport, خلبانان, یک NAIA مدرسه. او خود پیوست کارکنان مربیگری هنگامی که او به پایان رسید خود را واجد شرایط شد, سرمربی سه فصل پیش و سرآمد به نقطه ای که بزرگ تیم های لیگ برتر آغاز شده و تماس با فرصت های شغلی.

تورنتو بلو جیز در میان باشگاه های علاقه مند است. سپس آنها شروع به صحبت در مورد شانس برای مدیریت ونکوور کانادایی و Lavallee قلاب شد. اعلام شد در ماه دسامبر بود که او ترک LSUS پس از نه سال در کارکنان خود را برای یک کار در تورنتو سازمان است.

ما می توانید جست و خیز رو به جلو به در حال حاضر از وجود دارد. COVID-19 قرار داده است جهان را در خود نگه دارد. C را Northwest لیگ فصل است که هنوز هم میله میله برای شروع ژوئن 17 و Lavallee است که هنوز هم گفت: همه چیز در مورد در حال اجرا کوتاه از فصل تنها یک تیم در این تابستان اما او گفت: آنها را از خانواده اش در لوئیزیانا که در آن از او انتظار چیز.

وجود دارد هیچ چیز رسمی نشده است اما شده اند وجود دارد گزارش های مختلف که در لیگ پیش نویس را عقب رانده شود از آن زمان ژوئن 10-12 قاب زمان تا اواسط ماه جولای و این می تواند به عنوان چند به عنوان پنج دور به جای آن از حد معمول 40. C و شمال غربی خود در لیگ همتایان به طور کلی تا به حال چند بازیکن که از سال های پیش نویس در فهرست خود را در گذشته اگر چه C جمهور اندی دونن گفت: در این تیم رسانه های اجتماعی تغذیه در روز یکشنبه که در آن نباید تاثیر ونکوور فهرستی از اندازه در این فصل است.

دان یک مرد هوشمند. شما می توانید امیدوارم که او حق است. در حال حاضر همه ما از چپ به پیدا کردن.

“این سخت” Lavallee گفت: در انتظار ونکوور فصل برای شروع “اما آن را فقط به طور کلی. آن را سخت برای همه در حال حاضر.

“ما در حال رفتن به یک روز وجود دارد و فصل است برای رفتن به یک عمل خرد کردن یا اسیاب. آن را برای رفتن به یک دسته از کار و ما در حال رفتن به برنده شدن برخی از بازی بیس بال.”

Lavallee شد به طور منظم در Nat. او مکرر ballpark آن تیوی سه گانه-خانه برای Anaheim Angels و سپس اوکلند دو و میدانی.

او همچنین مقدار زیادی آشنا با آنچه اتفاق افتاده با C چند سال گذشته است. او در سرزمین اصلی پایین تر. در میان آنها برادر خود را نی که مربیان سفید سنگ Tritons تیم است.

“در ابتدا, وارد شدن به نرم افزار توپ شد و بیشتر از یک رویا از یک هدف” برنت Lavallee توضیح داد. “آن چیزی نیست که من به طور فعال به دنبال.

“من تا به حال کمی از یک فرصت با برخی از سازمان های دیگر اما پس از آن جیز آبی نامیده می شود و به آنها گفت که آنها تا به حال باز کردن در ونکوور و با خودم گفتم: ‘در حال حاضر این بسیار برای من جالب است.’

“من می دانم آنچه آن را مانند در ونکوور. من می دانم آنچه در آن به معنی در ونکوور. من واقعا به دنبال به جلو به گرفتن آغاز شده وجود دارد. من می دانم که انتظارات بسیار بالا است. انتظارات بالا برای ونکوور طرفداران ورزش به طور کلی.

“وجود دارد یک فشار در لیگ کوچک در حال حاضر به استخدام مربیان کالج. من تا به حال حدود پنج سازمان برسد. زمانی که آبی جیز نام آن به معنای چیزی اضافی که کانادا تیم اما بیشتر و بیشتر من به آنها صحبت کردیم من شروع به درک که آن نیز واقعا خوب مناسب برای من است. به اعتقاد من در آنچه انجام می دهند برای کارمندان خود من اعتقاد دارم که بازیکن خود را توسعه و توسعه کارکنان اخرین نقطه است.”

اندی فرمین, 30 بود که یک infielder در C 2013 تیم زنجان به ونکوور ضربه مربی این فصل در حالی که Demetre انجام, 36, قرار است به تبادل مربی. Lavallee می گوید که آنها باقی می ماند در تماس مداوم.

“من فقط به عنوان کار سخت است. من فقط کار از خانه گفت:” Lavallee که کمی هم خانواده در این فرایند با همسر کتی و بچه های گریفین, 7, و, پیج, 1. “ما در حال صحبت کردن در مورد برنامه های ما برای بازیکنان است. من در تلاش برای یادگیری زبان اسپانیایی کمی بهتر است.

“ما همه با استفاده از این زمان برای خودمان بهتر است و بازیکنان ما بهتر است.”

Lavallee یکی از دو سابق دلتا شمال Blue Jays استخدام تورنتو در این فصل است. آنها به ارمغان آورد در جیمی VanOstrand به یک عملکرد ذهنی مربی با این باشگاه لیگ. VanOstrand, 35 سابق از ضربه outfielder/اولین baseman در هوستون آستروس و واشنگتن اتباع سیستم برگزار شد یک پست مشابه قبلا با Seattle Mariners.

Lavallee می گوید که آنها را به صرف زمان با هم در بهار آموزش قبل از همه چیز تعطیل شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>