استیو Ewen: کوکیتلام جزئی بیس بال مربیگری عالی لایحه سبز درگذشت در سن 75

سابق لیگ اصلی بیس بال ستاره لری واکر در میان بازیکنان لایحه سبز با کار در طول زمان خود را با کوکیتلام قرمز

لایحه سبز که سه دهه اجرا با کوکیتلام قرمز ساخته شده hime یکی از این استان را بهترین بازی بیس بال, مربیان, درگذشت, هفته گذشته پس از نبرد با سرطان است.

سبز که رزومه قابل توجه شامل کمک به راهنمای یک جوان لری واکر شد 75.

سبز پیوست قرمز’ مربیگری کارکنان در سال 1984 بود که زمانی که واکر (از میپل ریج) آماده برای بازی pro توپ در مونترال Expos’ سیستم.

سبز شد در مصاحبه با Postmedia اخبار در ماه ژانویه پس از واکر انتخاب شد به بیس بال از شهرت و صحبت در مورد چگونه مردم در اطراف لیورپول در آن زمان فکر کرده اید که اگر واکر بود که رفتن به آن را از چوب در افراد زیر سن قانونی که او “چنین homebody.”

سبز بود خاطرات زنده از واکر روز بازی با کوکیتلام. واکر ضربه اجرا خانه در جو مارتین ورزشگاه در بلینگهام که شد تعبیه شده در این رتبه بندی بالاتر از خود حصار. نیز وجود دارد یک خط درایو در برابر دلتا شمال که زدم بیش از یک بخش خود را به طور موقت خود حصار.

“حتی پس از آن او تا به حال یک چرخش بزرگ و بسیار سریع دست” سبز گفت.

سبز نامگذاری شد سر مربی و مدیر کل قرمز در سال 1985. جزئی بیس بال برای دبیرستان سن بازیکنان رفت و از طریق تغییرات مختلف در آن زمان به عنوان کوکیتلام نقل مکان کرد و از گاومیش کوهان دار امریکایی به B. C. تاریخ و سپس ارشد, دخترک معصوم, اموزش لیگ.

با اندازه گیری و همیشه منطقی سبز در راس آنها موفق در سراسر برنده شش متوالی استانی عناوین در یک نقطه و کانادا تاج در سال 1988. در اول که 10 سال کشش آنها رفت و به اتباع پنج بار و برنده وجود دارد دو بار.

لیورپول پیوست زمان B. C. لیگ برتر در سال 1999. سبز بازنشسته از مربیگری در سال 2015. او همچنین تاکید کرد که لیگ اصلی بیس بال سراغ دفتر برای یک دوره.

سبز بود به نام بیس بال کانادا مربی سال در سال 1988 و او اضافه شده به کوکیتلام Sports Hall of Fame در سال 2013.

“او همیشه نشان روشمند مربیگری سبک و آرام و جمع آوری شده مربی و مربی است که بازیکنان خود را نگه داشته در بررسی با مدل سازی رفتار او از ما انتظار” گفت: Brad رابینسون که با بازی در سه فصل با سبز از جمله با که 1988 تیم.

“بیل به ما آموخت که بسیار در مورد یک جامد انسان به عنوان او در مورد بازی. او همیشه القا فلسفه از برنده شدن در هزینه مناسب در مقابل برنده شدن در همه هزینه ها و همچنین پیدا کردن یادگیری در از دست دادن و یا شکست است.”

J. J. هاید بود که یک تیمی از رابینسون زیر, سبز اضافه شده: “او ما را پخش گسترده برنامه در مقابل آمریکا تیم قبل از آن را تبدیل به مد روز را به بازی یک برنامه گسترده در مقابل آمریکا تیم است. او قبل از زمان خود است. او این هوشمند و زیرک ، او برگ یک میراث عظیم.”

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>