استیو Ewen: کمیسر Hebb ترس BCHL می تواند از دست دادن تیم بدون کمک مالی

“ما هرگز یک سکه از حمایت دولت در تاریخ این لیگ است. در اینجا ما در 18 جوامع در حال حاضر. در بسیاری از موارد ما ونکوور کناکز از آن جوامع و ما می تواند از دست دادن تیم از این.” — Çhris Hebb, BCHL کمیسر

کریس Hebb, کمیساریای از B. C. لیگ هاکی می گوید: رمان coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر صدمه دیده است بسیاری از تیم های مالی خود را در تاریخ لیگ است که او به دنبال کمک به دولت است.

مدار 18 تیم با نزدیک شدن شهرداران از جوامع مربوط به پیش نویس نامه ها و توضیح داد چه فرانشیز چیست و به اقتصاد محلی است. Hebb برنامه ای برای استفاده از این نامه حمایت خود را در زمین به مقامات دولتی.

“ما هرگز یک سکه از حمایت دولت در تاریخ این لیگ” Hebb گفت: از لیگ در سال 1961 تاسیس شد.

“در اینجا ما در 18 جوامع در حال حاضر. در بسیاری از موارد ما ونکوور کناکز از آن جوامع و ما می تواند از دست دادن تیم از این (COVID-19 بحران).

“ما درک می کنیم که بسیاری از مردم در حال صدمه زدن به خارج وجود دارد. ما نمی خواهیم به مانند خونریزی قلب. اما به لحاظ اجتماعی و فرهنگی آن را inarguable چه این تیم به معنای آن جوامع است. و تاثیر مالی از لیگ ما به ندرت می شود گفت. شما در حال صحبت کردن در مورد شب اقامت در هتل رستوران وعده های غذایی و افرادی که کار در بازی است.

“این نامه از شهرداران همه شگفت انگیز است.”

مختلف تیم تاریخ از 40 سال یا بیشتر در BCHL از جمله ورنون Vipers, Penticton, Vees سوری عقاب چیللیوکک ستاد و نانایمو کلیپرز. تیم تکیه به شدت در شارژ شرکت کنندگان خود را برای بهار هاکی اردوگاه. کسانی که در اردوگاه های لغو شده اند به دلیل COVID-19 شیوع.

با توجه به وب سایت خود را, عقاب شد برنامه ریزی برای برگزاری یک اردوی مارس 10-12 در جنوب ساری عرصه برای بازیکنان متولد از 2000-2005. آنها برنامه ریزی در داشتن هشت تیم از 17 بازیکن و شارژ هر یک از $315 از جمله مالیات است. که $42,840.

این Vees (350 دلار), Vipers ($250 برای اسکیت بازان $295 برای goalies), Victoria گریزلیز (250 دلار) و بازوی ماهی قزل آلا Silverbacks ($295 برای اسکیت بازان $325 برای goalies) تمام شد شارژ مشابه هر بازیکن هزینه ها با توجه به تیم وب سایت.

Hebb می گوید: بسیاری از تیم ها نیز صدمه دیده خود را از دست دادن پست های نجومی درآمد. حلقه آن فصل تعطیل پس از اولین دور حذفی.

لیگ منتشر نمی کند کامل حضور و غیاب آمار. این Vees یکی از بزرگتر تساوی در خانه و سه بازی حذفی در جنوب Okanagan مرکز رویدادهای این بهار تا به حال اعلام حضور متوسط 2,858.

عقاب’ اعلام حضور متوسط برای سه خانه بازی حذفی در جنوب ساری بود 864 و کوکیتلام اکسپرس اعلام کرد به طور متوسط 705 خود را برای دو پست-فصل بازی در Poirier, ورزش و اوقات فراغت پیچیده است.

عقاب با توجه به وب سایت خود را شارژ شد بزرگسالان 20 دلار در یک بازی حذفی برای بلیط. عقاب درخواست بزرگسالان 174 دلار برای یک فصل بلیط تجدید برای 2020-21 کمپین که با این نسخهها کار به $6 یک بازی برای 29 مسابقات. جدید بزرگسالان فصل دارندگان بلیط در حال خواسته به پرداخت $249.

“تیم از دست حذفی درآمد. بهار اردوگاه مجبور به رفتن به دور. شما واقعا نمی تواند به فروش های نجومی بلیط های در حال حاضر. آن را قرار داده و ما را در یک موقعیت دشوار در برخی از بازارهای ما,” Hebb گفت: بدون نام بردن از بازار.

تغذیه استعداد به NCAA

این BCHL تبدیل به یکی از اصلی فیدر سیستم های NCAA مدار. این کرنل بزرگ قرمز شد برتر تیم NCAA زمانی که فصل لغو شد در ماه گذشته. آنها برجسته سابق و BCHL بازیکنان.

داکوتای شمالی مبارزه Hawks شد دوم-رتبه بندی تیم و آنها نیز تا به حال نه سابق BCHL بازیکنان از جمله سابق ستاد جلو اردن Kawaguchi که در آخر هفته بود به نام runner-up برای Hobey بیکر جایزه به عنوان NCAA برترین بازیکن.

این BCHL جذب بازیکن از خارج از استان و همچنین بازیکنان که تنها با پخش یک فصل قبل از رفتن به مدرسه. کاواگوچی متناسب نه از آن دسته است. او یک Abbotsford ورزشکار که با بازی در چهار فصل پر با سران ارسال 120 اهداف و 242 امتیاز در 213 به طور منظم فصل بازی با این تیم است.

به عنوان یک کاربر در این فصل Kawaguchi دوم به پایان رسید در NCAA به ثمر رساند با تدوین 45 امتیاز از جمله 15 گل در 33 بازی.

مینه سوتا-دلوت Bulldogs junior defenceman اسکات Perunovich, 21 برنده Hobey بیکر. او تا به حال 40 امتیاز در 34 بازی از جمله شش گل. به هیبینگ, Minn., بومی به تازگی امضا شده با St. Louis Blues این تیم است که او را برداشت و در دور دوم از سال 2018 NHL ورود پیش نویس است.

Kawaguchi, 22 است که پیش نویس دریافت برخی از NHL رایگان-عامل بهره است اما بازگشت او در سال آخر با داکوتای شمالی در فصل آینده.

بعدی متحرک بازیکن برای BCHL ممکن است پورت مودی محصول کنت جانسون, دنباله, دود خواران’ رو به جلو است که برنده لیگ به ثمر رساند تاج این فصل با 30 نقطه حاشیه. او 41 گل و 101 امتیاز در 52 به طور منظم فصل بازی. سوری به جلو Cristophe تللیر که تا به حال 71 امتیاز در 58 بازی بود و در خط بعدی.

Johnson, 17, یک Michigan Wolverines متعهد برای فصل آینده است. او در حال حاضر جلب توجه به عنوان امکان انتخاب اولیه در 2021 NHL پیش نویس است. گریزلیز مرکز الکس Newhook بود که در دور اول پیش نویس انتخاب در 2019 NHL پیش نویس رفتن شماره 16 به Colorado Avalanche.

لیگ تا به حال سه اولین سرآمد در سال 2016 با Vees مرکز تایسون Jost انتخاب شماره 10 توسط بهمن, Vees defenceman دانته Fabbro برداشت شماره 17 توسط نشویل شکارچیان و روسای defenceman دنیس Cholowski انتخاب شماره 20 توسط Detroit Red Wings.

جانسون هم تیمی در دنباله این فصل شامل فیلیپ Lapointe پسر دیرین NHLer مارتین Lapointe. این BCHL دفتر فهرست 20 بازیکن در لیگ این فصل بود که NHL تبارها.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>