استیو Ewen: کانادا مربی می خواهد سافتبال زنان تیم به تمرکز در المپیک اقدام

“شما شروع به فکر کردن در مورد کسانی که همه چیز و آن را به دور از خود را در آماده سازی برای رقابت در بازی های المپیک”

مارک اسمیت در تلاش است برای آماده سازی کانادا و سافتبال زنان تیم برای سال 2020 توکیو بازی های المپیک که در حال حاضر شامل منحرف حدس و گمان در مورد تابستان بازی به تعویق افتاد و یا حتی لغو شد.

توکیو 2020 نمی رفتن تا اواخر جولای یا 130 روز از در حال حاضر. که گفت: مسابقات ورزشی از انواع مختلف هستند که به نام کردن و یا قرار دادن در وقفه روزانه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد پنج شنبه المپیک باید با تاخیر برای یک سال به دلیل coronavirus.

بحث چنین خواهد بود دشوار است برای هر ورزشکار المپیک به شنیدن اما شما می توانید آن را درک سوزش بازیکنان سافت بال در خاص است. این ورزش شد خرد از المپیک تقویم پس از پکن 2008 چهار بازی را اجرا کنید.

المپیک دهندگان در حال حاضر مجاز به اضافه کردن ورزش محبوب هستند که در منطقه خود را به طوری سافتبال برای توکیو 2020 اما نمی توان آن را بخشی از پاریس 2024 و هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال این که آیا آن خواهد شد برای لس آنجلس 2028.

کانادا تیم در حال حاضر در 20 نفر از جمله نه از B. C. فقط به پایان رسید در شش هفته اردوگاه آموزشی در هالیفاکس. اسمیت خود سر مربی می گوید او التماس اتهامات عنوان شده علیه او در مورد “نه به هدر رفتن زمان ما هیچ گونه نگرانی در مورد مسائل ما را کنترل نمی کند.”

“من فکر می کنم ما به انجام یک کار باور نکردنی در آن به این نکته گفت:” اسمیت. “شما شروع به فکر کردن در مورد کسانی که همه چیز و آن را به دور از خود را در آماده سازی برای رقابت در بازی های المپیک است.

“شما نگاهی به منظره است که بازی های المپیک است. هنوز پنج ماه دور. هر نظر در حال رفتن به با توجه به مطمئن شوید که آنها اتفاق می افتد. قابل توجه اقدامات برای مبارزه با COVID-19 گرفته شده در سراسر جهان در حال حاضر. اگر ما به پایان مارس و چیزهایی که نمی, بهبود, پس از آن من فکر می کنم ما می توانیم شروع به تعجب در مورد که در آن از این قرار است. در حال حاضر من فکر می کنم آن را زودرس است.”

اسمیت به پنج کاهش را به پایین به او توکیو 2020 فهرست. که عدم اطمینان در مورد فهرست کمک خواهد کرد که بازیکنان خود را تمرکز بر روی این تیم است.

“ما نیاز به آماده شدن. هیچ چیز تغییر” اسمیت گفت.

شش-تیم سافتبال بانوان مسابقات برنامه ریزی شده است برای باز کردن تمام رقابت در توکیو 2020 با استرالیا دیدار ژاپن در جولای 22 در فوکوشیما Azuma ورزشگاه بیس بال. آمریکایی ها چهره ایتالیا و کاناداییها در مکزیک بعد از آن روز.

توکیو 2020 مراسم افتتاحیه میله میله برای جولای 24. مدال طلا بازی برای سافتبال ژوئیه 28 است.

کانادا در مسابقات جام در Softballl شهرستان شده است به یک جزء اصلی از تیم ملی برنامه هر تابستان و اسمیت و شرکت. انتظار می رود که برای رقابت در این رویداد را سال در چهار رشته سوری پیچیده جولای 6-12.

کانادا واجد شرایط برای توکیو 2020 در سافتبال بانوان شهرستان در ماه سپتامبر به ضرب و شتم برزیل 7-0 در رحمت-حکومت چهار زمین باز یافته تصمیم نهایی بعد از آمریکا مقدماتی مسابقات به امن دوم از دو نقطه خارج از این رویداد. مکزیک در پشت 2-1 پیروزی بر کانادا روز قبل دستگیر دیگر اسکله.

دانیل Lawrie راست دست پارچ از Langley به دست آورده و برنده شدن در این بازی تصمیم گیری قابل توجه از هشت و اجازه می دهد یک ضربه بر روی یک bunt تک. او یکی از سه holdovers از کانادا 2008 پکن ورود همراه پورت کوکوئیتالم infielder Jenn Salling و Kaleigh خرپا, یک جالب از Guelph, Ont.

آمریکایی ها نمی بخشی در مقدماتی از آنجایی که آنها به طور خودکار پیشرفته به توکیو 2020 به عنوان 2018 قهرمان جهان است. کانادا سوم به پایان رسید که در آن مسابقات در چیبا ژاپن و در سال 2016 جهان در سافتبال بانوان شهرستان است.

کانادا به پایان رسید چهارم در پکن 2008 از دست دادن در مرحله نیمه نهایی با یک 5-3 تعداد به استرالیا احتمالی برنز medallists.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>