“من فکر می کنم آن را آسان تر به فکر کردن در مورد چیزهای که زمانی که شما در اینجا و شما برنده بازی و داشتن سرگرم کننده است.”

بون بیرام اصرار دارد او را گرفتار شدن در تمام NHL تجارت سر و صدا.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از شایعات شناور در اطراف در مورد خودم شاید, اما در همان زمان من می توانم نگرانی در مورد آن توضیح داد:” بیرام, 18, ونکوور Giants’ No. 1 defenceman و بالا Colorado Avalanche چشم انداز است که نام ظاهر در تجارت گمانه زنی های مربوط به Avs. “من نمی توانم آن را کنترل کنید. اگر آن (تجارت) در حال رفتن به اتفاق می افتد, آن را به اتفاق می افتد. و مثل من از قبل گفت: من فکر می کنم آن را آسان تر به فکر کردن در مورد چیزهای که زمانی که شما در اینجا و شما برنده بازی و داشتن سرگرم کننده است.”

بیرام بازی خود را با بهترین هاکی از فصل سوم خود را با این غول در حال حاضر و این یکی از دلایل چرا ونکوور انجام شش بازی برنده خط خط به یک شنبه شب رقابت با گوزن قرمز شورشیان در لنگلی حوادث مرکز.

بهمن او را چهارم-انتخاب کلی در تابستان گذشته NHL پیش نویس در راجرز آرنا. و آنها به دور از تنهایی در تفکر است که بیرام یک مدافع که در هر وضعیت برای ونکوور, یک نرم افزار حرفه ای جلوتر از او. TSN را Craig دکمه مثلا ثابت بیرام به عنوان سوم بهترین NHL وابسته به چشم انداز در بالا-50 لیست منتشر شده او در ماه ژانویه است.

کلرادو به نظر می رسد قادر به طولانی اجرا حذفی بنابراین منطقی است که آنها را علاوه بر قابل توجهی قبل از NHL تجارت مهلت Feb. 24 و آن را منطقی که بیرام در نظر گرفته شده است ممکن است بخشی از هر تجارت بازگشت.

نام او در جلو و مرکز در هنگام کلرادو بود شایعه به صحبت با شیاطین نیوجرسی در مورد جلو تیلور سالن قبل از شیاطین حمل سالن به آریزونا کویوتس. و در حال حاضر بیرام که ذکر دوباره در scuttlebutt مورد کلرادو ظاهرا طمع Winnipeg Jets به جلو کایل کانر.

شما می خواهم فکر می کنم که همه ممکن است به اندازه کافی به بیرام shying راه از Twitter و Instagram. و شما اشتباه باشد.

“من یک عضو فعال اجتماعی-رسانه, جامعه, گفت:” بیرام یک 6-پا-1, 192 پوند چپ شات rearguard از کرنبروک. “من فکر می کنم آن را خوب است برای دیدن که (تجارت حدس و گمان) مسائل تا زمانی که شما نمی توانید در آن پیچیده شده.”

او برای تلفن های موبایل به آن عادت کرده اند همه. که یکی از چیزهای شگفت انگیز در مورد که در اطراف junior هاکی. بازیکنان به سرعت یاد بگیرند که به سمت کسب و کار از این بازی است.

ونکوور برخورد به یکی از بیرام را جزئی-هاکی تیمی در defenceman Nic Draffin فصل گذشته در تجمع خود را به اجرا حذفی. آنها بازسازی تیم خود را در پرواز در این فصل تجارت چهار به طور منظم از فصل گذشته تیم که رفت به WHL سری مسابقات قهرمانی. که شامل defenceman Kaleb Bulych که بیرام می گوید: یکی از نزدیکترین دوستان خود را در هاکی.

غول در واقع فرود آمد بیرام در یک تجارت است. آنها بدبختانه مختلف تراکم در سال 2016 خروس جنگی پیش نویس روز با ساسکاتون تیغه تمام حول ونکوور در حال حرکت به پایین از شماره 2 به طور کلی به شماره 3.

ساسکاتون در زمان کربی Dach یک مرکز از قلعه Sask آلتا., با این که دوم انتخاب شده است. ونکوور دستگیر بیرام و آنها اضافه شده مرکز Lukas Svejkovsky با اضافی دور دوم انتخاب آنها در مقابله.

“این فقط بخشی از زندگی ما,” بیرام گفت: از معاملات. “شما هرگز نمی دانید چه مدت شما ممکن است در یک محل خاص است. آن را قطعا یکی از غمگین قطعات مورد بازی.

“در همان زمان شما ساخت خاطرات با بسیاری از افراد مختلف … Trevor Longo و تایلر Preziuso آمدن به اینجا (در تجارت با طب کلاه ببر) واقعا مشهد با گروه ما و دو واقعا خوب دوستان من در حال حاضر. همه بچه های جدید که واقعا متناسب با گروه ما. شما را وادار به لذت بردن از آن نوع از همه چیز.”

بیرام یکی از سه WHL defencemen با تیم کانادا که موفق به کسب مدال طلا در مسابقات جهانی جوانان در جمهوری چک در اوایل این فصل است. یکی دیگر Calen ادیسون, 19, از Lethbridge طوفان و NHL حقوق معامله شدند روز شنبه از پیتسبورگ پنگوئن به مینه سوتا وحشی به عنوان بخشی از معامله است که فرود آمد قلم به جلو Jason Zucker.

مینه سوتا نیز دریافت جلو الکس Galchenyuk و یک سال 2020 دور اول پیش نویس انتخاب کنید.

“او (Calen ادیسون) واقعا خوب است. او شده است تحت الشعاع … در پیش نویس خود را در کلاس و یا گروه سنی خود, اما من فکر می کنم او فقط به عنوان خوب به عنوان کسی که قصد آمدن به NHL در چند سال آینده” بیرام گفت.

ادیسون 5-پا-10, 181 پوند, راست دست, شات blueliner شد 2018 دور دوم انتخاب برداشت 53 به طور کلی توسط پنگوئن ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su